STS

IEM Global Challenge 2020

Informacje

Nazwa Intel Extreme Masters Global Challenge 2020
Data 15 – 20 grudnia 2020
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 8
Pula nagród 500 000 $
System faza grupowa GSL + drabinka pojedynczej eliminacji

Uczestnicy

Astralis

BIG

Complexity Gaming

FURIA Esports

dev1ce tabseN blameF yuurih
dupreeh tiziaN RUSH arT
Xyp9x XANTARES k0nfig VINI
gla1ve syrsoN jks KSCERATO
Magisk k1to ottoNd HEN1
zonic (trener) tow b (trener) keita (trener)

Heroic

Team Liquid

Natus Vincere

Team Vitality

stavn EliGE flamie apEX
b0RUP Twistzz s1mple RpK
cadiaN NAF electronic ZywOo
TeSeS Stewie2K Boombl4 shox
niko Grim Perfecto misutaaa
moses (trener) B1ad3 (trener) XTQZZZ (trener)

Faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. BIG 2 2 0 1. Natus Vincere 2 2 0
2. Astralis 3 2 1 2. Team Liquid 3 2 1
3. Team Vitality 3 1 2 3. FURIA Esports 3 1 2
4. Complexity Gaming 2 0 2 4. Heroic 2 0 2

Harmonogram
15 grudnia

Grupa A

12:00 BIG 2:1 Team Vitality Vertigo 19:17
Inferno 7:16
Nuke 16:13
15:30 Astralis 2:0 Complexity Gaming Dust2 16:7
Overpass 16:11

Grupa B

19:00 Natus Vincere 2:0 FURIA Esports Inferno 16:11
Nuke 16:13
16 grudnia

Grupa B

12:00 Team Liquid 2:0 Heroic Inferno 16:11
Nuke 16:14

Mecz przegranych grupy A

15:00 Team Vitality 2:0 Complexity Gaming Nuke 16:9
Dust2 16:3

Mecz wygranych grupy A

19:00 BIG 2:0 Astralis Vertigo 22:19
Dust2 16:10
17 grudnia

Mecz przegranych grupy B

16:00 FURIA Esports 2:1 Heroic Mirage 16:13
Nuke 22:25
Vertigo 16:4

Mecz wygranych grupy B

19:30 Natus Vincere 2:0 Team Liquid Mirage 19:16
Nuke 16:10
18 grudnia

Decydujący mecz grupy A

16:00 Team Vitality 1:2 Astralis Nuke 16:2
Dust2 19:22
Inferno 5:16

Decydujący mecz grupy B

19:30 FURIA Esports 0:2 Team Liquid Overpass 14:16
Inferno 3:16

Faza pucharowa

Półfinał Finał
Natus Vincere 1
Astralis 2
Astralis 3
Team Liquid 0
BIG 0
Team Liquid 2

Harmonogram
19 grudnia

Półfinał

16:00 Natus Vincere 1:2 Astralis Inferno 13:16
Nuke 16:9
Train 11:16
19:30 BIG 0:2 Team Liquid Inferno 11:16
Nuke 14:16
20 grudnia

Finał

17:00 Astralis 3:0 Team Liquid Inferno 16:11
Overpass 16:11
Dust2 16:10

Klasyfikacja końcowa

1. Astralis 200 000 $
2. Team Liquid 100 000 $
3-4. BIG, Natus Vincere 50 000 $
5-6. FURIA Esports, Team Vitality 30 000 $
7-8. Complexity Gaming, Heroic 20 000 $

Transmisja

Transmisja z meczów Intel Extreme Masters Global Challenge 2020 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w Polsat Games.

Tagi: , , , ,