IEM Katowice 2019 CS:GO Major

Informacje

Nazwa Intel Extreme Masters Katowice 2019 CS:GO Major
Data 13 lutego – 3 marca 2019
Miejsce Katowice, Polska
Gra Counter-Strike: Global Offensive
Liczba uczestników 24
Pula nagród 1 000 000 $
System system szwajcarski + faza pucharowa

Uczestnicy

Legendy

Astralis

BIG

compLexity Gaming

FaZe Clan

dev1ce gob b dephh rain
dupreeh tabseN stanislaw NiKo
Xyp9x nex ShahZaM GuardiaN
gla1ve tiziaN Rickeh olofmeister
Magisk XANTARES n0thnig AdreN
zonic (trener) Warden (trener) YNk (trener)

HellRaisers

Team Liquid

MIBR

Natus Vincere

ANGE1 nitr0 FalleN Edward
DeadFox EliGE fer flamie
woxic Twistzz coldzera s1mple
ISSAA NAF TACO Zeus
Hobbit Stewie2K felps electronic
aMi (trener) adreN (trener) zews (trener) Kane (trener)
Nowi pretendenci

Cloud9

Fnatic

G2 Esports

Ninjas in Pyjamas

autimatic KRIMZ shox f0rest
RUSH JW kennyS GeT_RiGhT
flusha Xizt bodyy REZ
kioShiMa twist JaCkz dennis
Zellsis Brollan Lucky Lekr0
Jumpy (trener) maLeK (trener) pita (trener)

TYLOO

Vega Squadron

somebody chopper
BnTeT jR
xccurate hutji
AttackeR crush
Summer tonyblack
Johnta (trener) Fierce (trener)
Zwycięzcy Minorów

AVANGAR

ENCE eSports

FURIA eSports

Grayhound Gaming

buster allu yuurih erkaSt
KrizzeN Aleksib arT dexter
qikert sergej VINI Dickstacy
Jame Aerial KSCERATO malta
fitch xseveN ableJ sterling
dastan (trener) Twista (trener) guerri (trener) sonic (trener)

NRG Esports

Renegades

Team Spirit

ViCi Gaming

FugLy AZR COLDYY1 zhokiNg
daps jks S0tF1k Freeman
Brehze jkaem DavCost aumaN
CeRq Gratisfaction Dima advent
Ethan liazz somedieyoung Kaze
ImAPet (trener) kassad (trener) Certus (trener)

Team Vitality

Winstrike Team

NBK- Boombl4
apEX Kvik
RpK n0rb3r7
ZywOo WorldEdit
ALEX wayLander
XTQZZZ (trener) iksou (trener)

Faza Nowych Pretendentów

Drużyna Bilans Runda 1. Runda 2. Runda 3. Runda 4. Runda 5.
NRG Esports 3:0 16:9 WIN 16:6 ViCi 2:0 TYLOO
Renegades 3:0 16:8 AVA 16:13 NiP 2:0 ENCE
AVANGAR 3:1 8:16 REN 16:14 FURIA 16:10 G2 2:0 TYLOO
ENCE eSports 3:1 16:10 Spirit 16:6 G2 0:2 REN 2:1 WIN
Team Vitality 3:1 8:16 TYLOO 19:17 Gray 16:1 Vega 2:0 ViCi
Cloud9 3:2 16:11 Gray 3:16 TYLOO 6:16 ViCi 2:1 FURIA 2:0 WIN
G2 Esports 3:2 16:14 Vega 6:16 ENCE 10:16 AVA 2:1 Fnatic 2:1 TYLOO
Ninjas in Pyjamas 3:2 16:6 FURIA 13:16 REN 6:16 WIN 2:1 Vega 2:1 ViCi
TYLOO 2:3 16:8 VIT 16:3 C9 0:2 NRG 0:2 AVA 1:2 G2
ViCi Gaming 2:3 16:9 Fnatic 6:16 NRG 16:6 C9 0:2 VIT 1:2 NiP
Winstrike Team 2:3 9:16 NRG 16:11 Fnatic 16:6 NiP 1:2 ENCE 0:2 C9
Fnatic 1:3 9:16 ViCi 11:16 WIN 2:0 Gray 1:2 G2
FURIA eSports 1:3 6:16 NiP 14:1AVA 2:0 Spirit 1:2 C9
Vega Squadron 1:3 14:16 G2 16:14 Spirit 1:16 VIT 1:2 NiP
Grayhound Gaming 0:3 11:16 C9 17:19 VIT 0:2 Fnatic
Team Spirit 0:3 10:16 ENCE 14:16 Vega 0:2 FURIA

Faza Nowych Pretendentów – mecze

1. runda

13 lutego
13:00 Renegades 16:8 AVANGAR Train
13:00 Fnatic 9:16 ViCi Gaming Overpass
14:10 TYLOO 16:8 Team Vitality Inferno
14:10 Cloud9 16:11 Grayhound Gaming Mirage
15:20 ENCE eSports 16:10 Team Spirit Nuke
15:20 G2 Esports 16:14 Vega Squadron Cache
16:30 FURIA eSports 6:16 Ninjas in Pyjamas Mirage
16:30 Winstrike Team 9:16 NRG Esports Nuke

2. runda

13 lutego – drużyny z bilansem 0:1
18:05 Vega Squadron 16:14 Team Spirit Mirage
18:05 Team Vitality 19:17 Grayhound Gaming Nuke
19:15 AVANGAR 16:14 FURIA eSports Mirage
19:15 Fnatic 11:16 Winstrike Team Train
13 lutego – drużyny z bilansem 1:0
20:25 Cloud9 3:16 TYLOO Overpass
20:25 ENCE eSports 16:6 G2 Esports Overpass
21:35 Ninjas in Pyjamas 13:16 Renegades Mirage
21:35 NRG Esports 16:6 ViCi Gaming Overpass

3. runda

14 lutego – drużyny z bilansem 1:1
13:00 G2 Esports 10:16 AVANGAR Overpass
13:00 Team Vitality 16:1 Vega Squadron Overpass
14:10 Cloud9 6:16 ViCi Gaming Inferno
14:10 Ninjas in Pyjamas 6:16 Winstrike Team Train
14 lutego – drużyny z bilansem 2:0
15:20 ENCE eSports 0:2 Renegades
Nuke 7:16
Mirage 14:16
14 lutego – drużyny z bilansem 0:2
15:20 Fnatic 2:0 Grayhound Gaming
Inferno 16:9
Overpass 16:11
14 lutego – drużyny z bilansem 2:0
18:50 NRG Esports 2:0 TYLOO
Inferno 16:14
Mirage 16:13
14 lutego – drużyny z bilansem 0:2
18:50 Team Spirit 0:2 FURIA eSports
Mirage 9:16
Nuke 14:16

4. runda

15 lutego – drużyny z bilansem 2:1
13:00 Team Vitality 2:0 ViCi Gaming
Inferno 25:22
Nuke 16:12
16:00 TYLOO 0:2 AVANGAR
Cache 12:16
Inferno 14:16
19:30 ENCE eSports 2:1 Winstrike Team
Dust2 16:11
Mirage 7:16
Train 16:13
16 lutego – drużyny z bilansem 1:2
13:00 Ninjas in Pyjamas 2:1 Vega Squadron
Overpass 17:19
Train 16:6
Mirage 16:13
16:00 G2 Esports 2:1 Fnatic
Mirage 8:16
Dust2 16:8
Overpass 16:5
19:30 Cloud9 2:1 FURIA eSports
Mirage 1:16
Inferno 16:1
Cache 16:10

5. runda

17 lutego – drużyny z bilansem 2:2
13:00 Ninjas in Pyjamas 2:1 ViCi Gaming
Train 16:7
Inferno 13:16
Mirage 16:10
16:00 G2 Esports 2:1 TYLOO
Mirage 12:16
Dust2 16:2
Cache 16:7
19:30 Cloud9 2:0 Winstrike Team
Nuke 16:7
Overpass 19:16

Faza Nowych Legend

Drużyna Bilans Runda 1. Runda 2. Runda 3. Runda 4. Runda 5.
Astralis 3:0 16:6 coL 16:0 C9 2:1 REN
Team Liquid 3:0 16:12 AVA 16:13 NiP 2:0 Na`Vi
MIBR 3:1 3:16 C9 16:9 coL 16:12 G2 2:0 NiP
Natus Vincere 3:1 16:7 G2 25:22 VIT 0:2 Liquid 2:0 AVA
Renegades 3:1 16:13 ENCE 16:14 FaZe 1:2 AST 2:1 VIT
ENCE eSports 3:2 13:16 REN 12:16 HR 2:1 BIG 2:0 G2 2:0 AVA
FaZe Clan 3:2 16:4 HR 14:16 REN 13:16 AVA 2:1 coL 2:0 C9
Ninjas in Pyjamas 3:2 16:14 NRG 13:16 Liquid 16:5 HR 0:2 MIBR 2:1 VIT
AVANGAR 2:3 12:16 Liquid 16:13 NRG 16:13 FaZe 0:2 Na`Vi 0:2 ENCE
Cloud9 2:3 16:3 MIBR 0:16 AST 14:16 VIT 2:0 HR 0:2 FaZe
Team Vitality 2:3 16:11 BIG 22:25 Na`Vi 16:14 C9 1:2 REN 1:2 NiP
compLexity Gaming 1:3 6:16 AST 9:16 MIBR 2:0 NRG 1:2 FaZe
G2 Esports 1:3 7:16 Na`Vi 16:13 BIG 12:16 MIBR 0:2 ENCE
HellRaisers 1:3 4:16 FaZe 16:12 ENCE 5:16 NiP 0:2 C9
BIG 0:3 11:16 VIT 13:16 G2 1:2 ENCE
NRG Esports 0:3 14:16 NiP 13:16 AVA 0:2 coL

Faza Nowych Legend – mecze

1. runda

20 lutego
13:00 ENCE eSports 13:16 Renegades Inferno
13:00 BIG 11:16 Team Vitality Mirage
14:10 Natus Vincere 16:7 G2 Esports Inferno
14:10 FaZe Clan 16:4 HellRaisers Train
15:20 NRG Esports 14:16 Ninjas in Pyjamas Nuke
15:20 Team Liquid 16:12 AVANGAR Overpass
16:30 MIBR 3:16 Cloud9 Inferno
16:30 Astralis 16:6 compLexity Gaming Nuke

2. runda

20 lutego – drużyny z bilansem 0:1
18:05 ENCE eSports 12:16 HellRaisers Dust2
18:05 BIG 13:16 G2 Esports Mirage
19:15 NRG Esports 13:16 AVANGAR Overpass
19:15 MIBR 16:9 compLexity Gaming Mirage
20 lutego – drużyny z bilansem 1:0
20:25 Natus Vincere 25:22 Team Vitality Mirage
20:25 FaZe Clan 14:16 Renegades Inferno
21:35 Team Liquid 16:13 Ninjas in Pyjamas Overpass
21:35 Astralis 16:0 Cloud9 Train

3. runda

21 lutego – drużyny z bilansem 1:1
13:00 MIBR 16:12 G2 Esports Inferno
13:00 FaZe Clan 13:16 AVANGAR Mirage
14:10 Team Vitality 16:14 Cloud9 Mirage
14:10 Ninjas in Pyjamas 16:5 HellRaisers Overpass
21 lutego – drużyny z bilansem 2:0
15:20 Astralis 2:1 Renegades
Mirage 17:19
Nuke 16:9
Inferno 16:2
21 lutego – drużyny z bilansem 0:2
15:20 ENCE eSports 2:1 BIG
Dust2 5:16
Train 16:14
Overpass 16:10
21 lutego – drużyny z bilansem 2:0
18:50 Team Liquid 2:0 Natus Vincere
Mirage 16:14
Dust2 16:9
21 lutego – drużyny z bilansem 0:2
18:50 NRG Esports 0:2 compLexity Gaming
Nuke 19:22
Cache 16:19

4. runda

22 lutego – drużyny z bilansem 2:1
13:00 Renegades 2:1 Team Vitality
Dust2 16:5
Cache 11:16
Inferno 16:12
16:00 Natus Vincere 2:0 AVANGAR
Dust2 16:6
Train 16:11
19:30 MIBR 2:0 Ninjas in Pyjamas
Train 16:6
Inferno 16:14
23 lutego – drużyny z bilansem 1:2
13:00 ENCE eSports 2:0 G2 Esports
Dust2 19:17
Mirage 16:10
16:00 FaZe Clan 2:1 compLexity Gaming
Cache 8:16
Mirage 16:11
Dust2 16:14
19:30 Cloud9 2:0 HellRaisers
Inferno 16:8
Cache 16:12

5. runda

24 lutego – drużyny z bilansem 2:2
13:00 ENCE eSports 2:0 AVANGAR
Mirage 16:12
Train 16:7
16:00 Ninjas in Pyjamas 2:1 Team Vitality
Cache 16:7
Overpass 8:16
Mirage 16:7
19:30 FaZe Clan 2:0 Cloud9
Cache 16:14
Dust2 16:9

Faza Nowych Mistrzów

Ćwierćfinał Półfinał Finał
Natus Vincere 2
FaZe Clan 0 Natus Vincere 1
ENCE eSports 2
Team Liquid 0 ENCE eSports 0
ENCE eSports 2
Astralis 2
MIBR 2
Renegades 0 MIBR 0
Astralis 2
Astralis 2
Ninjas in Pyjamas 0

Faza Nowych Mistrzów – mecze

28 lutego

Ćwierćfinał

16:00 Natus Vincere 2:0 FaZe Clan
Inferno 16:13
Mirage 16:7
19:50 Team Liquid 0:2 ENCE eSports
Mirage 11:16
Inferno 16:19
1 marca

Ćwierćfinał

16:00 MIBR 2:0 Renegades
Dust2 16:6
Train 16:12
19:50 Astralis 2:0 Ninjas in Pyjamas
Mirage 16:2
Dust2 16:14
2 marca

Półfinał

16:00 Natus Vincere 1:2 ENCE eSports
Train 14:16
Dust2 16:3
Mirage 14:16
19:50 MIBR 0:2 Astralis
Overpass  14:16
Inferno 7:16
3 marca

Wielki finał

19:00 ENCE eSports 0:2 Astralis
Train 11:16
Inferno 4:16

Klasyfikacja końcowa

1. Astralis 500 000 $
2. ENCE eSports 150 000 $
3-4. MIBR, Natus Vincere 70 000 $
5-8. FaZe Clan, Team Liquid, Ninjas in Pyjamas, Renegades 35 000 $
9-11. AVANGAR, Cloud9, Team Vitality 8 750 $
12-14. compLexity Gaming, G2 Esports, HellRaisers 8 750 $
15-16. BIG, NRG Esports 8 750 $
17-19. TYLOO, ViCi Gaming, Winstrike Team
20-22. Fnatic, FURIA eSports, Vega Squadron
23-24. Grayhound Gaming, Team Spirit

Transmisja

Transmisja z Intel Extreme Masters Katowice 2019 CS:GO Major wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , , ,