IEM Katowice 2020 – CS:GO

Informacje

Nazwa Intel Extreme Masters Katowice 2020
Data 24 lutego – 1 marca 2020
Miejsce Katowice, Polska
Gra CS:GO
Liczba uczestników 16
Pula nagród 500 000 $
System faza grupowa GSL + drabinka pojedynczej eliminacji

Uczestnicy

100 Thieves

Astralis

Cloud9

Evil Geniuses

AZR dev1ce JT Brehze
jks dupreeh motm CeRq
jkaem Xyp9x oSee Ethan
Gratisfaction gla1ve floppy tarik
Liazz Magisk Sonic stanislaw
kassad (trener) zonic (trener) T.c (trener) ImAPet (trener)

FaZe Clan

Fnatic

G2 Esports

Team Liquid

rain KRIMZ kennyS nitr0
NiKo JW JaCkz EliGE
olofmeister Brollan AmaNEk Twistzz
coldzera flusha huNter- NAF
broky Golden nexa Stewie2K
YNk (trener) Samuelsson (trener) maLeK (trener) adreN (trener)

MAD Lions

mousesports

Natus Vincere

Ninjas in Pyjamas

HUNDEN chrisJ flamie REZ
acoR ropz s1mple Lekr0
sjuush karrigan electronic Plopski
Bubzkji woxic Boombl4 twist
roeJ frozen Perfecto nawwk
peacemaker (trener) Rejin (trener) B1ad3 (trener) THREAT (trener)

Renegades

TYLOO

Virtus.pro

Team Vitality

dexter somebody buster apEX
malta Summer qikert RpK
Sico Attacker Jame ZywOo
INS Freeman SANJI ALEX
Hatz xeta AdreN shox
ryk (trener) dastan (trener) XTQZZZ (trener)

Wywiady

Faza grupowa


Drabinka grupy A
Ćwierćfinał UB Półfinał UB Finał UB
Astralis 2
Cloud9 0
Astralis 2
Team Vitality 0
Ninjas in Pyjamas 0
Team Vitality 2
Astralis (Q) 2
Fnatic (Q) 0
Natus Vincere 2
FaZe Clan 1
Natus Vincere 1
Fnatic 2
Renegades 0
Fnatic 2
 
1. runda LB 2. runda LB Finał LB
Natus Vincere 2
Ninjas in Pyjamas 0
Cloud9 0
Ninjas in Pyjamas 2 Natus Vincere (Q) 2
FaZe Clan 1
Team Vitality 1
FaZe Clan 2
FaZe Clan 2
Renegades 0
Q – drużyna zakwalifikowana do fazy play-off

Drabinka grupy B
Ćwierćfinał UB Półfinał UB Finał UB
mousesports 2
TYLOO 0
mousesports 1
G2 Esports 2
100 Thieves 0
G2 Esports 2
G2 Esports (Q) 2
Team Liquid (Q) 0
Team Liquid 2
Virtus.pro 0
Team Liquid 2
Evil Geniuses 1
MAD Lions 1
Evil Geniuses 2
 
1. runda LB 2. runda LB Finał LB
Evil Geniuses 1
100 Thieves 2
TYLOO 0
100 Thieves 2 100 Thieves (Q) 2
mousesports 1
mousesports 2
MAD Lions 0
Virtus.pro 1
MAD Lions 2
Q – drużyna zakwalifikowana do fazy play-off

Harmonogram
24 lutego

Ćwierćfinał drabinki wygranych grupy A

12:00 Astralis 2:0 Cloud9
Overpass 16:7
Train 16:12
12:00 Ninjas in Pyjamas 0:2 Team Vitality
Vertigo 12:16
Nuke 10:16
15:30 Natus Vincere 2:1 FaZe Clan
Nuke 9:16
Dust2 16:14
Overpass 16:10
15:30 Renegades 0:2 Fnatic
Dust2 4:16
Inferno 14:16

Ćwierćfinał drabinki wygranych grupy B

19:00 mousesports 2:0 TYLOO
Inferno 16:5
Dust2 16:10
19:00 100 Thieves 0:2 G2 Esports
Mirage 3:16
Dust2 2:16
25 lutego

Ćwierćfinał drabinki wygranych grupy B

12:00 Team Liquid 2:0 Virtus.pro
Vertigo 19:16
Mirage 16:9
12:00 MAD Lions 1:2 Evil Geniuses
Vertigo 7:16
Dust2 16:14
Nuke 5:16

Półfinał drabinki wygranych grupy A

15:30 Astralis 2:0 Team Vitality
Overpass 16:9
Vertigo 22:19

1. runda drabinki przegranych grupy A

15:30 Cloud9 0:2 Ninjas in Pyjamas
Overpass 2:16
Vertigo 9:16

Półfinał drabinki wygranych grupy A

19:00 Fnatic 2:1 Natus Vincere
Dust2 16:7
Inferno 14:16
Mirage 16:12

1. runda drabinki przegranych grupy A

19:00 Renegades 0:2 FaZe Clan
Inferno 12:16
Mirage 10:16
26 lutego

1. runda drabinki przegranych grupy B

12:00 TYLOO 0:2 100 Thieves
Inferno 9:16
Vertigo 10:16
12:00 Virtus.pro 1:2 MAD Lions
Overpass 14:16
Vertigo 16:7
Dust2 13:16

Półfinał drabinki wygranych grupy B

15:30 G2 Esports 2:1 mousesports
Dust2 13:16
Inferno 16:6
Nuke 16:7

2. runda drabinki przegranych grupy A

15:30 Ninjas in Pyjamas 0:2 Natus Vincere
Mirage 3:16
Train 10:16

2. runda drabinki przegranych grupy A

19:00 Team Vitality 1:2 FaZe Clan
Mirage 16:14
Nuke 11:16
Inferno 10:16

Półfinał drabinki wygranych grupy B

19:00 Team Liquid 2:1 Evil Geniuses
Overpass 16:7
Nuke 15:19
Inferno 16:10
27 lutego

2. runda drabinki przegranych grupy B

12:00 100 Thieves 2:1 Evil Geniuses
Inferno 12:16
Nuke 16:12
Dust2 16:12
12:00 MAD Lions 0:2 mousesports
Train 8:16
Dust2 4:16

Finał drabinki wygranych grupy A

15:30 Astralis 2:0 Fnatic
Overpass 16:9
Vertigo 16:8

Finał drabinki przegranych grupy A

15:30 Natus Vincere 2:1 FaZe Clan
Nuke 8:16
Dust2 16:6
Inferno 16:14

Finał drabinki wygranych grupy B

19:00 G2 Esports 2:0 Team Liquid
Dust2 16:11
Vertigo 16:10

Finał drabinki przegranych grupy B

19:00 mousesports 1:2 100 Thieves
Inferno 16:10
Dust2 8:16
Nuke 14:16

Faza pucharowa

Ćwierćfinały Półfinały Finał
G2 Esports 2
Fnatic 1
Fnatic 2
100 Thieves 0 G2 Esports 0
Natus Vincere 3
Astralis 0
Natus Vincere 2
Natus Vincere 2
Team Liquid 0

Harmonogram
28 lutego

Ćwierćfinały

15:00 Fnatic 2:0 100 Thieves
Inferno 19:16
Mirage 19:16
18:55 Natus Vincere 2:0 Team Liquid
Dust2 16:11
Mirage 16:13
29 lutego

Półfinały

15:00 G2 Esports 2:1 Fnatic
Inferno 16:12
Dust2 11:16
Train 16:12
18:55 Astralis 0:2 Natus Vincere
Dust2 5:16
Nuke 5:16
1 marca

Finał

17:00 G2 Esports 0:3 Natus Vincere
Nuke 4:16
Dust2 13:16
Mirage 2:16

Klasyfikacja końcowa

1. Natus Vincere 250 000 $
2. G2 Esports 100 000 $
3-4. Astralis, Fnatic 40 000 $
5-6. 100 Thieves, Team Liquid 15 000 $
7-8. FaZe Clan, mousesports 7 000 $
9-12. Evil Geniuses, MAD Lions, Ninjas in Pyjamas, Team Vitality 4 000 $
13-16. Cloud9, Renegades, TYLOO, Virtus.pro 2 500 $

Transmisja

Transmisja z turnieju CS:GO w ramach Intel Extreme Masters Katowice 2020 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , , ,