IEM Katowice 2020 – SC2

Informacje

Nazwa Intel Extreme Masters Katowice 2020
Data 24 lutego – 1 marca 2020
Miejsce Katowice, Polska
Gra StarCraft 2
Liczba uczestników 76
Pula nagród 400 000 $
System Ro76 + faza grupowa round robin + drabinka pojedynczej eliminacji

Ro76

Grupa A Grupa B
Astrea Awers Armani ArT
Creator Denver Bly goblin
Gerald HeRoMaRinE Has Impact
Krystianer MaNa INnoVation Kas
Patience ShaDoWn Neeb PappiJoe
ShoWTimE sOs Nitix Probe
souL Super SKillous TLO
Ziggy Zoun Vanya ZipperTheFly
Grupa C Grupa D
Bunny Clem Cuddlebear Dear
DnS Marsman DIMAGA BluE
Harstem Hurricane HateMe Hellraiser
Namshar Nice InZaNe Kelazhur
Polt PtitDrogo Lambo RagnaroK
RazerBlader RiSky Rail HolyHit
soO SpaceMarine SortOf Trap
SpeCial Zanster uThermal Vindicta

Faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Dear 5 4 1 1. Rogue 5 2 2
2. Dark 5 4 1 2. Zest 5 3 1
3. Stats 5 3 2 3. ShoWTimE 5 3 1
4. SpeCial 5 2 3 4. Reynor 5 1 3
5. PartinG 5 2 3 5. soO 5 1 3
6. Has 5 0 5 6. Armani 5 2 2
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Maru 5 4 1 1. Serral 5 4 1
2. INnoVation 5 3 2 2. sOs 5 3 2
3. Solar 5 3 2 3. Hurricane 5 3 2
4. Trap 5 2 3 4. TY 5 3 2
5. Elazer 5 2 3 5. Cure 5 2 3
6. Patience 5 1 4 6. Lambo 5 0 5

Harmonogram
27 lutego

1. runda grupy A

11:45 Has 0:2 Dear BO3
11:45 Dark 0:2 PartinG BO3
12:00 Stats 2:1 SpeCial BO3

2. runda grupy A

12:45 SpeCial 2:0 PartinG BO3
12:45 Dark 2:0 Dear BO3
13:00 Has 1:2 Stats BO3

3. runda grupy A

13:45 PartinG 2:1 Has BO3
13:45 Dark 2:0 SpeCial BO3
14:00 Dear 2:0 Stats BO3

4. runda grupy A

14:45 Stats 2:1 PartinG BO3
14:45 Dear 2:0 SpeCial BO3
15:15 Dark 2:0 Has BO3

5. runda grupy A

16:15 SpeCial 2:0 Has BO3
16:15 PartinG 0:2 Dear BO3
16:15 Dark 2:1 Stats BO3

1. runda grupy B

17:15 Rogue 1:2 Zest BO3
17:15 Reynor 2:0 ShoWTimE BO3
17:30 Armani 2:1 soO BO3

2. runda grupy B

18:15 soO 0:2 Zest BO3
18:15 Reynor 2:0 Armani BO3
18:30 ShoWTimE 0:2 Rogue BO3

3. runda grupy B

19:15 Reynor 1:2 Zest BO3
19:15 ShoWTimE 2:0 Armani BO3
19:30 Rogue 2:0 soO BO3

4. runda grupy B

20:15 Zest 1:2 ShoWTimE BO3
20:15 Reynor 0:2 soO BO3
20:45 Armani 0:2 Rogue BO3

5. runda grupy B

21:45 Reynor 0:2 Rogue BO3
21:45 Zest 2:0 Armani BO3
21:45 soO 0:2 ShoWTimE BO3
28 lutego

1. runda grupy C

11:45 Elazer 1:2 Solar BO3
11:45 Maru 0:2 Trap BO3
12:00 Patience 0:2 INnoVation BO3

2. runda grupy C

12:45 Maru 2:0 Patience BO3
12:45 INnoVation 2:1 Solar BO3
13:00 Trap 0:2 Elazer BO3

3. runda grupy C

13:45 Elazer 0:2 INnoVation BO3
13:45 Maru 2:0 Solar BO3
14:00 Trap 1:2 Patience BO3

4. runda grupy C

14:45 Maru 2:1 INnoVation BO3
14:45 Solar 2:1 Trap BO3
15:15 Patience 0:2 Elazer BO3

5. runda grupy C

16:15 INnoVation 0:2 Trap BO3
16:15 Solar 2:0 Patience BO3
16:15 Maru 2:0 Elazer BO3

1. runda grupy D

17:15 sOs 2:0 TY BO3
17:15 Cure 2:1 Hurricane BO3
17:30 Serral 2:0 Lambo BO3

2. runda grupy D

18:15 Lambo 0:2 Cure BO3
18:15 Serral 2:0 sOs BO3
18:30 Hurricane 0:2 TY BO3

3. runda grupy D

19:15 TY 2:0 Lambo BO3
19:15 Hurricane 2:1 sOs BO3
19:30 Serral 2:0 Cure BO3

4. runda grupy D

20:15 Serral 0:2 Hurricane BO3
20:15 sOs 2:0 Lambo BO3
20:45 TY 2:1 Cure BO3

5. runda grupy D

21:45 Serral 2:0 TY BO3
21:45 Lambo 1:2 Hurricane BO3
21:45 Cure 1:2 sOs BO3

Faza pucharowa

1/8 finału Ćwierćfinał Półfinał Finał
Serral 3
ShoWTimE 0 INnoVation 1
INnoVation 3 Serral 2
Zest 3
Dear 1
Zest 3 Zest 3
Hurricane 0 Zest 1
Rogue 4
Rogue 3
Solar 1 Dark 0
Dark 3 Rogue 3
Maru 2
Maru 3
sOs 3 sOs 1
Stats 2  

Klasyfikacja końcowa

1. Rogue 150 000 $
2. Zest 65 000 $
3-4. Serral, Maru 25 000 $
5-8. INnoVation, Dear, Rogue, sOs 10 000 $
9-12. ShoWTimE, Hurricane, Solar, Stats 5 000 $
13-16. SpeCial, Reynor, Trap, TY 3 000 $
17-20. PartinG, soO, Elazer, Cure 2 500 $
21-24. Has, Armani, Patience, Lambo 2 000 $
25-28. HeRoMaRinE, Impact, Nice, uThermal 1 550 $
29-36. Zoun, Astrea, Bly, SKillous, Harstem, Bunny, Kelazhur, RagnaroK 1 250 $
37-44. MaNa, Gerald, TLO, Neeb, PtitDrogo, Namshar, HellRaiser 900 $
45-60. Denver, Creator, ShaDoWn, souL, Nitix, Vanya, ArT, Kas, Marsman, Clem, RiSky, DnS, BluE, Vindicta, Dimaga, Rail 600 $
61-76. Super, Awers, Ziggy, Krystianer, PappiJoe, Probe, goblin, ZipperTheFly, RazerBlader, Zanster, SpaceMarine, Polt, HolyHit, inZaNe, SortOf, Cuddlebear

Transmisja

Transmisja z turnieju StarCraft 2 w ramach Intel Extreme Masters Katowice 2020 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , , , , , ,
>