IEM Katowice 2021 – CS:GO

Informacje

Nazwa Intel Extreme Masters Katowice 2021
Data 16 – 28 lutego 2021
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 24
Pula nagród 1 000 000 $
System faza play-in: drabinka podwójnej eliminacji
faza grupowa: dwie grupy GSL
faza pucharowa: drabinka pojedynczej eliminacji

Uczestnicy


Turniej główny

Astralis

Evil Geniuses

FaZe Clan

FURIA Esports

dev1ce Brehze rain yuurih
dupreeh CeRq coldzera arT
Xyp9x Ethan broky VINI
gla1ve tarik Twistzz KSCERATO
Magisk stanislaw karrigan junior
zonic (trener) zews (trener) guerri (trener)

G2 Esports

Heroic

Natus Vincere

Team Vitality

kennyS stavn flamie apEX
AmaNEk b0RUP s1mple RpK
nexa cadiaN electronic ZywOo
huNter- TeSeS Boombl4 shox
NiKo niko Perfecto misutaaa
maLeK (trener) Hani (trener) B1ad3 (trener) XTQZZZ (trener)

Faza play-in

BIG

Cloud9

Complexity Gaming

Fnatic

tabseN floppy blameF KRIMZ
tiziaN ALEX RUSH JW
XANTARES mezii k0nfig Brollan
syrsoN es3tag poizon Golden
k1to Xeppaa jks Jackinho⁠
DuDe (trener) Elmapuddy (trener) keita (trener) Samuelsson (trener)

Gambit Esports

Team Liquid

MIBR

mousesports

nafany EliGE chelo ropz
sh1ro NAF yel frozen
interz Stewie2K shz Bymas
Ax1Le Grim boltz acoR
Hobbit FalleN danoco dexter
groove (trener) moses (trener) nak (trener) mithR (trener)

Movistar Riders

Ninjas in Pyjamas

OG

Team One

mopoz REZ NBK- Maluk3
alex Plopski Aleksib prt
steel nawwk valde pesadelo
shokz hampus ISSAA malbsMd
smooya ztr mantuu skullz
bladE (trener) THREAT (trener) ruggah (trener) righi (trener)

Renegades

Team Spirit

Virtus.pro

Wisła All iN!

malta sdy buster SZPERO
Sico chopper qikert jedqr
INS mir Jame hades
Hatz magixx SANJI ponczek
aliStair degster YEKINDAR Goofy
Certus (trener) dastan (trener) boskacz (trener)

Faza play-in

1. runda UB 2. runda UB Awans
BIG 16
Movistar Riders 6
BIG 0 Team Spirit
Team Spirit 2
Team Spirit 16
Cloud9 7
Gambit Esports 16
Team One 6
Gambit Esports 2 Gambit Esports
mousesports 1
Renegades 14
mousesports 16
Virtus.pro 16
Wisła All iN! 10
Virtus.pro 0 Ninjas in Pyjamas
Ninjas in Pyjamas 2
Ninjas in Pyjamas 16
Complexity Gaming 7
OG 16
Fnatic 9
OG 1 Team Liquid
Team Liquid 2
Team Liquid 16
MIBR 12
1. runda LB 2. runda LB Awans
OG 2 OG
Cloud9 1
Movistar Riders 0
Cloud9 2
Virtus.pro 2 Virtus.pro
Renegades 0
Team One 1
Renegades 2
mousesports 2 mousesports
Complexity Gaming 1
Wisła All iN! 1
Complexity Gaming 2
BIG 2 BIG
MIBR 0
Fnatic 0
MIBR 2

Harmonogram
16 lutego

1. runda drabinki wygranych

12:00 BIG 16:6 Movistar Riders Inferno
12:00 Team Spirit 16:7 Cloud9 Inferno
12:00 Gambit Esports 16:5 Team One Train
13:30 Renegades 14:16 mousesports Inferno
13:30 Virtus.pro 16:10 Wisła All iN! Inferno
13:30 Ninjas in Pyjamas 16:7 Complexity Gaming Nuke
15:00 OG 16:9 Fnatic Overpass
15:00 Team Liquid 16:12 MIBR Vertigo

2. runda drabinki wygranych

16:30 BIG 0:2 Team Spirit Overpass 11:16
Mirage 13:16
16:30 Gambit Esports 2:1 mousesports Dust2 11:16
Inferno 16:12
Vertigo 16:6

1. runda drabinki przegranych

16:30 Movistar Riders 0:2 Cloud9 Overpass 11:16
Nuke 16:19

2. runda drabinki wygranych

20:20 Ninjas in Pyjamas 2:0 Virtus.pro Overpass 16:13
Dust2 16:11
20:20 OG 1:2 Team Liquid Mirage 7:16
Overpass 16:7
Nuke 14:16

1. runda drabinki przegranych

20:20 Team One 1:2 Renegades Inferno 16:3
Mirage 4:16
Overpass 17:19
17 lutego

1. runda drabinki przegranych

12:00 Complexity Gaming 2:1 Wisła All iN! Inferno 16:5
Mirage 16:19
Nuke 16:9
12:00 Fnatic 0:2 MIBR Dust2 12:16
Overpass 9:16

2. runda drabinki przegranych

15:35 Cloud9 1:2 OG Nuke 8:16
Overpass 16:11
Dust2 12:16
15:35 Virtus.pro 2:0 Renegades Vertigo 16:9
Dust2 16:3
19:10 mousesports 2:1 Complexity Gaming Mirage 8:16
Dust2 19:17
Nuke 16:3
19:10 BIG 2:0 MIBR Dust2 16:3
Nuke 16:7

Faza grupowa


Drabinka grupy A
Ćwierćfinał UB Półfinał UB Finał UB
Astralis 2
mousesports 0
Astralis 2
Evil Geniuses 0
Evil Geniuses 2
Gambit Esports 0
Astralis (Q) 1
Team Spirit (Q) 2
G2 Esports 1
Team Spirit 2
Team Spirit 2
Heroic 0
Heroic 2
BIG 0
 
1. runda LB 2. runda LB Finał LB
Heroic 1
Gambit Esports 2
mousesports 0
Gambit Esports 2 Gambit Esports (Q) 2
G2 Esports 0
Evil Geniuses 0
G2 Esports 2
G2 Esports 2
BIG 0
Q – drużyna zakwalifikowana do fazy play-off

Drabinka grupy B
Ćwierćfinał UB Półfinał UB Finał UB
Team Vitality 2
OG 0
Team Vitality 1
Team Liquid 2
FaZe Clan 0
Team Liquid 2
Team Liquid (Q) 2
Natus Vincere (Q) 1
FURIA Esports 2
Ninjas in Pyjamas 0
FURIA Esports 0
Natus Vincere 2
Natus Vincere 2
Virtus.pro 0
 
1. runda LB 2. runda LB Finał LB
FURIA Esports 2
FaZe Clan 1
OG 0
FaZe Clan 2 FURIA Esports 0
Virtus.pro (Q) 2
Team Vitality 0
Virtus.pro 2
Ninjas in Pyjamas 0
Virtus.pro 2
Q – drużyna zakwalifikowana do fazy play-off

Harmonogram
18 lutego

Ćwierćfinał drabinki wygranych grupy A

12:00 Evil Geniuses 2:0 Gambit Esports Overpass 16:13
Inferno 16:10
12:00 G2 Esports 1:2 Team Spirit Train 14:16
Mirage 16:8
Inferno 10:16
15:35 Astralis 2:0 mousesports Nuke 16:8
Inferno 16:12
15:35 Heroic 2:0 BIG Inferno 16:12
Nuke 16:14

Ćwierćfinał drabinki wygranych grupy B

19:10 FaZe Clan 0:2 Team Liquid Mirage 11:16
Nuke 6:16
Inferno
19:10 Team Vitality 2:0 OG Dust2 16:11
Nuke 19:17
Overpass
19 lutego

Ćwierćfinał drabinki wygranych grupy B

12:00 FURIA Esports 2:0 Ninjas in Pyjamas Overpass 16:12
Nuke 16:4
12:00 Natus Vincere 2:0 Virtus.pro Dust2 16:11
Train 16:9

Półfinał drabinki wygranych grupy A

15:35 Evil Geniuses 0:2 Astralis Train 9:16
Dust2 7:16

1. runda drabinki przegranych grupy A

15:35 Gambit Esports 2:0 mousesports Dust2 16:11
Vertigo 16:10

Półfinał drabinki wygranych grupy A

19:10 Team Spirit 2:0 Heroic Inferno 16:12
Nuke 16:14
Train

1. runda drabinki przegranych grupy A

19:10 G2 Esports 2:0 BIG Inferno 16:10
Mirage 16:12
Vertigo
20 lutego

1. runda drabinki przegranych grupy B

12:00 FaZe Clan 2:0 OG Mirage 16:7
Dust2 16:9
12:00 Ninjas in Pyjamas 0:2 Virtus.pro Inferno 9:16
Overpass 7:16

Półfinał drabinki wygranych grupy B

15:35 Team Liquid 2:1 Team Vitality Nuke 16:19
Vertigo 16:10
Mirage 16:12

2. runda drabinki przegranych grupy A

15:35 Gambit Esports 2:1 Heroic Overpass 12:16
Inferno 16:14
Mirage 16:3

Półfinał drabinki wygranych grupy B

19:10 FURIA Esports 0:2 Natus Vincere Mirage 13:16
Nuke 8:16

2. runda drabinki przegranych grupy A

19:10 Evil Geniuses 0:2 G2 Esports Train 14:16
Dust2 14:16
21 lutego

2. runda drabinki przegranych grupy B

12:00 FaZe Clan 1:2 FURIA Esports Mirage 8:16
Overpass 16:14
Train 4:16
12:00 Virtus.pro 2:0 Team Vitality Inferno 19:17
Overpass 16:12

Finał drabinki wygranych grupy A

15:35 Astralis 1:2 Team Spirit Inferno 16:11
Train 13:16
Dust2 1:16

Finał drabinki przegranych grupy A

15:35 Gambit Esports 2:0 G2 Esports Vertigo 16:11
Dust2 16:11

Finał drabinki wygranych grupy B

19:10 Team Liquid 2:1 Natus Vincere Overpass 16:14
Dust2 7:16
Inferno 22:19

Finał drabinki przegranych grupy B

19:10 Virtus.pro 2:0 FURIA Esports Overpass 16:14
Mirage 16:10

Faza pucharowa

Ćwierćfinały Półfinały Finał
Team Spirit 0
TBD 0
Gambit Esports 0
Natus Vincere 0 TBD 0
TBD 0
Team Liquid 0
TBD 0
Virtus.pro 0
Astralis 0

Harmonogram
26 lutego

Ćwierćfinały

15:00 Gambit Esports vs Natus Vincere BO3
18:50 Virtus.pro vs Astralis BO3
27 lutego

Półfinały

15:00 Team Spirit vs TBD BO3
18:50 Team Liquid vs TBD BO3
28 lutego

Finał

15:00 TBD vs TBD BO5

Klasyfikacja końcowa

1. 400 000 $
2. 180 000 $
3-4. 80 000 $
5-6. 40 000 $
7-8. FURIA Esports, G2 Esports 24 000 $
9-12. Evil Geniuses, FaZe Clan, Heroic, Team Vitality 16 000 $
13-16. BIG, mousesports, Ninjas in Pyjamas, OG 10 000 $
17-20. Cloud9, Complexity Gaming, MIBR, Renegades 4 500 $
21-24. Fnatic, Movistar Riders, Team One, Wisła All iN! Games Kraków 2 500 $

Transmisja

Transmisja z turnieju CS:GO w ramach Intel Extreme Masters Katowice 2021 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , , ,