STS
IEM Katowice 2020

IEM Summer 2021

Informacje

Nazwa Intel Extreme Masters Summer 2021
Data 3 – 13 czerwca 2021
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 16
Pula nagród 250 000 $
System faza grupowa GSL + drabinka pojedynczej eliminacji

Stream LIVE

Uczestnicy

Astralis

Complexity Gaming

Evil Geniuses

Extra Salt

dupreeh blameF Brehze JT
Xyp9x RUSH CeRq Sonic
gla1ve k0nfig stanislaw oSee
Magisk poizon oBo FaNg
Bubzkji jks MICHU MarKE
zonic (trener) keita (trener) T.c (trener)

Fnatic

FPX

G2 Esports

Gambit Esports

KRIMZ zehN JaCkz nafany
JW STYKO AmaNEk sh1ro
Brollan Maden nexa interz
Golden Farlig huNter- Ax1Le
Jackinho⁠ emi NiKo Hobbit
Samuelsson (trener) Devilwalk (trener) maLeK (trener) groove (trener)

Heroic

Imperial Esports

Ninjas in Pyjamas

OG

stavn zqk REZ Aleksib
cadiaN SHOOWTiME Plopski valde
TeSeS ckzao hampus mantuu
refrezh f4stzin dev1ce niko
sjuush fer LNZ flameZ
HUNDEN (trener) peacemaker (trener) THREAT (trener) ruggah (trener)

Team Spirit

Sprout

Virtus.pro

Team Vitality

somedieyoung Spiidi buster apEX
chopper faveN qikert ZywOo
mir denis Jame shox
magixx kressy SANJI misutaaa
degster slaxz- YEKINDAR Kyojin
Certus (trener) enkay J (trener) dastan (trener) XTQZZZ (trener)

Faza grupowa


Drabinka grupy A
1. runda UB 2. runda UB 3. runda UB
Gambit Esports 16
Sprout 6
Gambit Esports 0
Team Vitality 2
Team Vitality 16
Complexity Gaming 8
Team Vitality 0
G2 Esports 2
Astralis 7
FPX 16
FPX 1
G2 Esports 2
Extra Salt 1
G2 Esports 16
1. runda LB 2. runda LB 3. runda LB
FPX 1
Complexity Gaming 2
Sprout 0 Complexity Gaming 1
Complexity Gaming 2 Gambit Esports 2
Gambit Esports 2
Astralis 0
Astralis 2
Extra Salt 0

Drabinka grupy B
1. runda UB 2. runda UB 3. runda UB
Heroic 16
Imperial Esports 8
Heroic 1
Evil Geniuses 2
Evil Geniuses 16
Team Spirit 9
Evil Geniuses 1
OG 2
Ninjas in Pyjamas 9
OG 16
OG 2
Virtus.pro 0
Fnatic 10
Virtus.pro 16
1. runda LB 2. runda LB 3. runda LB
Virtus.pro 2
Team Spirit 1
Imperial Esports 0 Virtus.pro 2
Team Spirit 2 Ninjas in Pyjamas 1
Heroic 0
Ninjas in Pyjamas 2
Ninjas in Pyjamas 2
Fnatic 1

Harmonogram
3 czerwca

1. runda drabinki wygranych grupy A

12:00 Gambit Esports 16:6 Sprout Vertigo
12:00 Team Vitality 16:8 Complexity Gaming Vertigo
13:10 Astralis 7:16 FPX Ancient
13:10 Extra Salt 1:16 G2 Esports Inferno

1. runda drabinki wygranych grupy B

14:20 Heroic 16:8 Imperial Esports Ancient
14:20 Evil Geniuses 16:9 Team Spirit Overpass
15:30 Ninjas in Pyjamas 9:16 OG Mirage
15:30 Fnatic 10:16 Virtus.pro Vertigo

2. runda drabinki wygranych grupy A

16:40 Team Vitality 2:0 Gambit Esports Dust2 16:13
Overpass 16:8

1. runda drabinki przegranych grupy A

16:40 Complexity Gaming 2:0 Sprout Dust2 19:17
Mirage 16:14

2. runda drabinki wygranych grupy A

19:55 FPX 1:2 G2 Esports Ancient 16:12
Dust2 13:16
Inferno 10:16

1. runda drabinki przegranych grupy A

19:55 Astralis 2:0 Extra Salt Vertigo 16:10
Nuke 16:9
4 czerwca

1. runda drabinki przegranych grupy B

13:30 Imperial Esports 0:2 Team Spirit Mirage 4:16
Dust2 3:16
13:30 Ninjas in Pyjamas 2:1 Fnatic Ancient 16:10
Overpass 8:16
Inferno 16:13

2. runda drabinki wygranych grupy B

16:45 Heroic 1:2 Evil Geniuses Inferno 17:19
Nuke 16:14
Mirage 13:16

2. runda drabinki przegranych grupy A

16:45 Complexity Gaming 2:1 FPX Inferno 15:19
Overpass 16:13
Nuke 16:10

2. runda drabinki wygranych grupy B

20:00 OG 2:0 Virtus.pro Mirage 16:10
Overpass 16:11

2. runda drabinki przegranych grupy A

20:00 Gambit Esports 2:0 Astralis Inferno 16:8
Overpass 16:7
5 czerwca

2. runda drabinki przegranych grupy B

13:30 Ninjas in Pyjamas 2:0 Heroic Mirage 19:17
Nuke 16:7
16:45 Team Spirit 1:2 Virtus.pro Dust2 16:11
Inferno 9:16
Ancient 17:19

3. runda drabinki przegranych grupy A

20:00 Complexity Gaming 1:2 Gambit Esports Mirage 7:16
Overpass 16:8
Vertigo 14:16
6 czerwca

3. runda drabinki wygranych grupy B

13:30 Evil Geniuses 1:2 OG Dust2 16:14
Overpass 6:16
Inferno 5:16

3. runda drabinki wygranych grupy A

16:45 Team Vitality 0:2 G2 Esports Vertigo 14:16
Inferno 10:16

3. runda drabinki przegranych grupy B

20:00 Ninjas in Pyjamas 1:2 Virtus.pro Mirage 16:14
Inferno 11:16
Overpass 4:16

Faza pucharowa

Ćwierćfinały Półfinały Finał
G2 Esports 0
Gambit Esports 2
Gambit Esports 2
Evil Geniuses 0 Gambit Esports 3
OG 0
OG 2
Team Vitality 1
Team Vitality 2
Virtus.pro 0

Harmonogram
11 czerwca

Ćwierćfinały

16:45 Team Vitality 2:0 Virtus.pro Inferno 16:10
Nuke 16:5
20:00 Gambit Esports 2:0 Evil Geniuses Dust2 16:10
Overpass 16:11
12 czerwca

Półfinały

16:45 OG 2:1 Team Vitality Dust2 19:17
Mirage 9:16
Overpass 16:10
20:00 G2 Esports 0:2 Gambit Esports Vertigo 10:16
Ancient 9:16
13 czerwca

Finał

16:00 OG 0:3 Gambit Esports Mirage 14:16
Dust2 11:16
Overpass 7:16

Klasyfikacja końcowa

1. Gambit Esports 100 000 $
2. OG 42 000 $
3-4. G2 Esports, Team Vitality 20 000 $
5-6. Evil Geniuses, Virtus.pro 10 000 $
7-8. Complexity Gaming, Ninjas in Pyjamas 6 000 $
9-12. Astralis, FPX, Heroic, Team Spirit 5 000 $
13-16. Extra Salt, Fnatic, Imperial Esports, Sprout 4 000 $

Transmisja

Transmisja z meczów Intel Extreme Masters Summer 2021 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , , ,