STS

IEM Sydney 2017

Informacje

Nazwa Intel Extreme Masters Sydney 2017
Data 3 – 7 maja
Miejsce Sydney, Australia
Gra CS:GO
Uczestników 8
Pula nagród 200 000 $
System Faza grupowa + faza pucharowa

Uczestnicy

Drużyna Zawodnicy Trener
Astralis dev1ce dupreeh Xyp9x Kjaerbye gla1ve zonic (t)
FaZe Clan rain kioShiMa allu karrigan NiKo RobbaN (t)
North MSL k0nfig cajunb Magisk aizy ruggah (t)
OpTic Gaming NAF RUSH mixwell tarik hazed hazed (t)
Renegades AZR jks USTILO Nifty nexa kassad (t)
SK Gaming FalleN fer coldzera TACO felps dead (t)
ViCi Gaming advent zhokiNg steV JeXeN Freeman
Chiefs eSports Club tucks INS Malta aliStair pecks

Faza grupowa

Drużyna Bilans Runda #1 Runda #2 Runda #3 Runda #4 Runda #5
SK Gaming 3:0 16:6 ViCi 16:14 North 16:12 AST
Astralis 3:1 16:5 Chiefs 16:7 FaZe 12:16 SK 16:3 REN
FaZe Clan 3:1 16:4 REN 7:16 AST 19:16 North 16:6 OpTic
OpTic Gaming 3:2 23:25 North 16:8 ViCi 16:4 Chiefs 6:16 FaZe 16:10 Chiefs
Chiefs eSports Club 2:3 5:16 AST 16:5 REN 4:16 OpTic 16:13 North 10:16 OpTic
North 1:3 25:23 OpTic 14:16 SK 16:19 FaZe 13:16 Chiefs
Renegades 1:3 4:16 FaZe 5:16 Chiefs 16:5 ViCi 3:16 AST
ViCi Gaming 0:3 6:16 SK 8:16 OpTic 5:16 REN

Pierwsza runda

3 maja
05:00 North 25:23 OpTic Gaming Inferno
06:10 SK Gaming 16:6 ViCi Gaming Cobblestone
07:20 Astralis 16:5 Chiefs eSports Club Inferno
08:30 FaZe Clan 16:4 Renegades Mirage

Druga runda

Drużyny z bilansem 1:0 – 3 maja
12:00 SK Gaming 16:14 North Cobblestone
14:10 FaZe Clan 7:16 Astralis Cobblestone
Drużyny z bilansem 0:1 – 3 maja
10:30 ViCi Gaming 8:16 OpTic Gaming Train
13:00 Chiefs eSports Club 16:5 Renegades Train

Trzecia runda

Drużyny z bilansem 2:0 – 4 maja
08:30 SK Gaming 16:12 Astralis Inferno
Drużyny z bilansem 1:1 – 4 maja
06:10 OpTic Gaming 16:4 Chiefs eSports Club Train
07:20 North 16:19 FaZe Clan Cache
Drużyny z bilansem 0:2 – 4 maja
05:00 ViCi Gaming 5:16 Renegades Cobblestone

Czwarta runda

4 maja
10:15 North 13:16 Chiefs eSports Club Nuke
11:30 FaZe Clan 16:6 OpTic Gaming Train
12:45 Renegades 3:16 Astralis Nuke

Piąta runda

4 maja
13:35 OpTic Gaming 16:10 Chiefs eSports Club Train

Faza pucharowa

6 maja – półfinał
07:00 SK Gaming 2:0 OpTic Gaming
Train 16:1
Overpass 16:7
10:50 FaZe Clan 2:1 Astralis
Cobblestone 16:13
Nuke 11:16
Train 16:9
7 maja – wielki finał
07:00 SK Gaming 3:1 FaZe Clan
Train 16:12
Cache 16:7
Inferno 13:16
Overpass 16:11

Klasyfikacja końcowa

1. SK Gaming 100 000 $
2. FaZe Clan 40 000 $
3-4. OpTic Gaming, Astralis 20 000 $
5. Chiefs eSports Club 6 500 $
6-7. North, Renegades 4 000 $
8. ViCi Gaming 3 000 $

Transmisja

Transmisja z Intel Extreme Masters Sydney 2017 dostępna będzie w ESL.TV.

Tagi: , , , , , ,