IEM Sydney 2019

Informacje

Nazwa Intel Extreme Masters Sydney 2019
Data 30 kwietnia – 5 maja 2019
Miejsce Sydney, Australia
Gra CS:GO
Liczba uczestników 16
Pula nagród 250 000 $
System faza grupowa + faza pucharowa

Uczestnicy

Grupa A

BIG

BOOT Letou

eUnited

Team Liquid

gob b splashske moose nitr0
tabseN Bobosaur Cooper- EliGE
nex alecks MarKE Twistzz
tiziaN Benkai food NAF
LEGIJA d4v41 vanity Stewie2K
kakafu (trener) a2z (trener) adreN (trener)

mousesports

MVP PK

Ninjas in Pyjamas

Renegades

chrisJ zeff f0rest AZR
ropz XigN GeT_RiGhT jks
karrigan xeta REZ jkaem
woxic stax dennis Gratisfaction
frozen HSK Lekr0 Liazz
Rejin (trener) termi (trener) pita (trener) kassad (trener)
Grupa B

Chiefs Esports Club

FaZe Clan

Fnatic

Grayhound Gaming

tucks rain KRIMZ erkaSt
Texta NiKo * JW dexter
BL1TZ GuardiaN Xizt Dickstacy
ofnu olofmeister twist malta
zewsy AdreN * Brollan Sico
YNk (trener) Jumpy (trener) NeiL_M (trener)

Heroic

MIBR

NRG Esports

ViCi Gaming

es3tag FalleN daps zhokiNg
friberg fer Brehze Freeman
mertz coldzera CeRq aumaN
blameF TACO Ethan advent
stavn felps tarik Kaze
peacemaker (trener) zews (trener) ImAPet (trener)
* w pierwszych meczu NiKo i AdreN byli niedostępni z powodu problemów wizowych. Ich miejsca zajmowali wówczas YNk oraz USTILO.

Grupa A – drabinka

Ćwierćfinał Półfinał Finał
Team Liquid 16
BOOT Letou 9 Team Liquid 2
BIG 0
mousesports 14 Team Liquid (Q) 2
BIG 16
Ninjas in Pyjamas (Q) 0
Ninjas in Pyjamas 16
eUnited 13 Ninjas in Pyjamas 2
Renegades 0
MVP PK 13
Renegades 16
Pierwsza runda LB Druga runda LB Trzecia runda LB
Renegades 0
BOOT Letou 0
mousesports 2 mousesports (Q) 2
mousesports 2
BIG 0
BIG 2
eUnited 0
MVP PK 1
MVP PK 2
Q – drużyna zakwalifikowana do fazy play-off

Grupa B – drabinka

Ćwierćfinał Półfinał Finał
FaZe Clan 16
Chiefs Esports Club 5 FaZe Clan 0
NRG Esports 2
ViCi Gaming 4 NRG Esports (Q) 2
NRG Esports 16
MIBR (Q) 0
Fnatic 16
Heroic 7 Fnatic 0
MIBR 2
Grayhound Gaming 11
MIBR 16
Pierwsza runda LB Druga runda LB Trzecia runda LB
Fnatic 2
Chiefs Esports Club 2
Chiefs Esports Club 1 Fnatic (Q) 2
ViCi Gaming 1
Grayhound Gaming 1
FaZe Clan 1
Heroic 1
Grayhound Gaming 2
Grayhound Gaming 2
Q – drużyna zakwalifikowana do fazy play-off

Faza grupowa – harmonogram

30 kwietnia

Ćwierćfinał drabinki wygranych grupy A

04:00 Team Liquid 16:9 BOOT Letou Nuke
04:00 mousesports 14:16 BIG Inferno
05:10 Ninjas in Pyjamas 16:13 eUnited Nuke
05:10 MVP PK 13:16 Renegades Inferno

Ćwierćfinał drabinki wygranych grupy B

06:20 ViCi Gaming 4:16 NRG Esports Mirage
06:20 FaZe Clan 16:5 Chiefs Esports Club Dust2
07:30 Fnatic 16:7 Heroic Train
07:30 Grayhound Gaming 11:16 MIBR Overpass

Półfinał drabinki wygranych grupy A

08:40 Team Liquid 2:0 BIG
Dust2 16:7
Overpass 16:3

Pierwsza runda drabinki przegranych grupy A

08:40 BOOT Letou 0:2 mousesports
Mirage 2:16
Train 6:16

Półfinał drabinki wygranych grupy A

11:00 Ninjas in Pyjamas 2:0 Renegades
Nuke 16:4
Mirage 16:12

Pierwsza runda drabinki przegranych grupy A

10:25 eUnited 0:2 MVP PK
Train 9:16
Overpass 17:19
1 maja

Pierwsza runda drabinki przegranych grupy B

04:00 Chiefs Esports Club 2:1 ViCi Gaming
Dust2 16:14
Inferno 5:16
Nuke 16:10
04:00 Heroic 1:2 Grayhound Gaming
Inferno 15:19
Mirage 16:5
Overpass 11:16

Druga runda drabinki przegranych grupy A

07:50 mousesports 2:0 Renegades
Train 16:12
Inferno 16:7

Półfinał drabinki wygranych grupy B

07:30 FaZe Clan 0:2 NRG Esports
Train 12:16
Mirage 11:16

Druga runda drabinki przegranych grupy A

10:20 BIG 2:1 MVP PK
Inferno 16:7
Dust2 8:16
Overpass 16:5

Półfinał drabinki wygranych grupy B

10:00 Fnatic 0:2 MIBR
Nuke 4:16
Overpass 9:16
2 maja

Druga runda drabinki przegranych grupy B

04:00 Chiefs Esports Club 1:2 Fnatic
Dust2 16:14
Mirage 9:16
Inferno 4:16
04:00 Grayhound Gaming 2:1 FaZe Clan
Inferno 16:12
Dust2 12:16
Overpass 16:14

Finał drabinki wygranych grupy A

07:25 Team Liquid 2:0 Ninjas in Pyjamas
Nuke 16:11
Overpass 16:14

Trzecia runda drabinki przegranych grupy A

08:00 mousesports 2:0 BIG
Mirage 16:2
Inferno 16:4

Finał drabinki wygranych grupy B

09:50 NRG Esports 2:0 MIBR
Nuke 16:4
Overpass 16:11

Trzecia runda drabinki przegranych grupy B

09:50 Fnatic 2:1 Grayhound Gaming
Overpass 16:2
Mirage 16:19
Inferno 16:12

Faza pucharowa – drabinka

Ćwierćfinał Półfinał Finał
Team Liquid 2
MIBR 2
MIBR 0 Team Liquid 3
mousesports 0
Fnatic 2
NRG Esports 1
Ninjas in Pyjamas 1
Fnatic 2
Fnatic 2

Faza pucharowa – harmonogram

3 maja

Ćwierćfinał

07:00 MIBR 2:0 mousesports
Mirage 22:19
Overpass 16:10
10:30 Ninjas in Pyjamas 1:2 Fnatic
Cache 9:16
Overpass 24:22
Dust2 20:22
4 maja

Półfinał

07:00 Team Liquid 2:0 MIBR
Mirage 16:10
Nuke 19:15
10:30 NRG Esports 1:2 Fnatic
Inferno 11:16
Train 16:8
Mirage 10:16
5 maja

Wielki finał

07:00 Team Liquid 3:2 Fnatic
Cache 10:16
Overpass 16:14
Mirage 16:8
Dust2 6:16
Inferno 16:10

Klasyfikacja końcowa

1. Team Liquid 100 000 $
2. Fnatic 42 000 $
3-4. MIBR, NRG Esports 20 000 $
5-6. mousesports, Ninjas in Pyjamas 10 000 $
7-8. BIG, Grayhound Gaming 6 000 $
9-12. Chiefs Esports Club, FaZe Clan, MVP PK, Renegades 5 000 $
13-16. BOOT Letou, eUnited, Heroic, ViCi Gaming 4 000 $

Transmisja

Transmisja z Intel Extreme Masters Sydney 2019 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , , ,