STS
IEM Winter 2021

IEM Winter 2021

Informacje

Nazwa Intel Extreme Masters Winter 2021
Data 2 – 12 grudnia 2021
Miejsce Sztokholm, Szwecja
Gra CS:GO
Liczba uczestników 16
Pula nagród 250 000 $
System faza grupowa: dwie grupy GSL
faza pucharowa: drabinka pojedynczej eliminacji

Uczestnicy

Astralis

BIG

ENCE

FaZe Clan

Xyp9x tabseN doto rain
gla1ve tiziaN Spinx olofmeister
Lucky syrsoN dycha broky
k0nfig k1to hades Twistzz
blameF gade Maden karrigan
ave (trener) enkay J (trener) sAw (trener) RobbaN (trener)

Fnatic

G2 Esports

Gambit Esports

GODSENT

KRIMZ JaCkz nafany TACO
Brollan AmaNEk sh1ro felps
ALEX huNter- interz latto
mezii NiKo Ax1Le b4rtiN
smooya kennyS Hobbit dumau
keita (trener) Swani (trener) groove (trener) cky (trener)

Heroic

Team Liquid

MOUZ

Ninjas in Pyjamas

stavn EliGE ropz REZ
cadiaN NAF frozen Plopski
TeSeS Stewie2K Bymas hampus
refrezh Grim acoR dev1ce
sjuush FalleN dexter es3tag
Xizt (trener) adreN (trener) mithR (trener) THREAT (trener)

OG

TYLOO

Virtus.pro

Team Vitality

Aleksib⁠ somebody buster apEX
valde Summer qikert ZywOo
mantuu Attacker Jame shox
niko SLOWLY YEKINDAR misutaaa
flameZ DANK1NG FL1T Kyojin
ruggah (trener) ryk (trener) dastan (trener) XTQZZZ (trener)

Faza grupowa


Drabinka grupy A
Ćwierćfinał UB Półfinał UB Finał UB
G2 Esports 16
TYLOO 13
G2 Esports 2
Team Liquid 0
OG 12
Team Liquid 16
G2 Esports (Q) 2
Team Vitality (Q) 1
Ninjas in Pyjamas 16
Astralis 8
Ninjas in Pyjamas 0
Team Vitality 2
MOUZ 16
Team Vitality 19
 
1. runda LB 2. runda LB Finał LB
Ninjas in Pyjamas 2
OG 1
TYLOO 0
OG 2 Ninjas in Pyjamas (Q) 2
Team Liquid 0
Team Liquid 2
Astralis 0
Astralis 2
MOUZ 0
Q – drużyna zakwalifikowana do fazy play-off

Drabinka grupy B
Ćwierćfinał UB Półfinał UB Finał UB
Gambit Esports 16
Fnatic 9
Gambit Esports 0
Virtus.pro 2
ENCE 17
Virtus.pro 19
Virtus.pro (Q) 2
GODSENT (Q) 0
FaZe Clan 17
BIG 19
BIG 1
GODSENT 2
GODSENT 16
Heroic 13
 
1. runda LB 2. runda LB Finał LB
BIG 1
Fnatic 2
Fnatic 2
ENCE 0 Fnatic 1
Gambit Esports (Q) 2
Gambit Esports 2
FaZe Clan 1
FaZe Clan 2
Heroic 0
Q – drużyna zakwalifikowana do fazy play-off

Harmonogram
2 grudnia

Ćwierćfinał drabinki wygranych grupy A

12:00 Ninjas in Pyjamas 16:8 Astralis Nuke
12:00 MOUZ 16:19 Team Vitality Overpass
13:10 G2 Esports 16:13 TYLOO Mirage
13:10 OG 12:16 Team Liquid Mirage

Ćwierćfinał drabinki wygranych grupy B

14:20 Gambit Esports 16:9 Fnatic Ancient
14:20 ENCE 17:19 Virtus.pro Ancient
15:30 FaZe Clan 17:19 BIG Mirage
15:30 GODSENT 16:13 Heroic Mirage

Półfinał drabinki wygranych grupy A

16:40 Ninjas in Pyjamas 0:2 Team Vitality Inferno 6:16
Mirage 9:16

1. runda drabinki przegranych grupy A

16:40 Astralis 2:0 MOUZ Ancient 16:6
Nuke 16:10

Półfinał drabinki wygranych grupy A

20:10 G2 Esports 2:0 Team Liquid Vertigo 16:13
Dust2 16:14

1. runda drabinki przegranych grupy A

20:10 TYLOO 0:2 OG Mirage 10:16
Inferno 10:16
3 grudnia

1. runda drabinki przegranych grupy B

13:30 Fnatic 2:0 ENCE Overpass 16:11
Nuke 16:13
13:30 FaZe Clan 2:0 Heroic Inferno 16:13
Nuke 16:14

Półfinał drabinki wygranych grupy B

16:45 Gambit Esports 0:2 Virtus.pro Dust2 15:19
Vertigo 14:16

2. runda drabinki przegranych grupy A

16:45 Ninjas in Pyjamas 2:1 OG Inferno 16:13
Ancient 13:16
Nuke 16:8

Półfinał drabinki wygranych grupy B

20:00 BIG 1:2 GODSENT Inferno 16:9
Mirage 12:16
Nuke 12:16

2. runda drabinki przegranych grupy A

20:00 Astralis 0:2 Team Liquid Nuke 1:16
Mirage 10:16
4 grudnia

2. runda drabinki przegranych grupy B

13:30 Fnatic 2:1 BIG Inferno 7:16
Mirage 16:13
Nuke 19:17
13:30 FaZe Clan 1:2 Gambit Esports Inferno 16:13
Overpass 22:25
Ancient 10:16

Finał drabinki wygranych grupy A

16:45 Team Vitality 1:2 G2 Esports Vertigo 16:14
Mirage 14:16
Inferno 9:16

Finał drabinki przegranych grupy A

16:45 Team Liquid 0:2 Ninjas in Pyjamas Mirage 6:16
Inferno 12:16

Finał drabinki wygranych grupy B

20:00 Virtus.pro 2:0 GODSENT Mirage 16:14
Dust2 16:7

Finał drabinki przegranych grupy B

20:00 Fnatic 1:2 Gambit Esports Inferno 19:16
Vertigo 19:22
Overpass 4:16

Faza pucharowa

Ćwierćfinały Półfinały Finał
G2 Esports 1
Ninjas in Pyjamas 2
Ninjas in Pyjamas 2
GODSENT 1 Ninjas in Pyjamas 0
Team Vitality 3
Virtus.pro 0
Team Vitality 2
Team Vitality 2
Gambit Esports 1

Harmonogram
5 grudnia

Ćwierćfinały

16:00 Ninjas in Pyjamas 2:1 GODSENT Nuke 16:10
Overpass 8:16
Ancient 16:8
19:15 Team Vitality 2:1 Gambit Esports Dust2 16:5
Vertigo 9:16
Mirage 19:17
11 grudnia

Półfinały

16:00 Virtus.pro 0:2 Team Vitality Mirage 13:16
Vertigo 13:16
19:15 G2 Esports 1:2 Ninjas in Pyjamas Nuke 16:19
Dust2 16:10
Inferno 14:16
12 grudnia

Finał

16:00 Team Vitality 3:0 Ninjas in Pyjamas Inferno 16:10
Dust2 16:10
Nuke 16:13

Klasyfikacja końcowa

1. Team Vitality 100 000 $
2. Ninjas in Pyjamas 42 000 $
3-4. G2 Esports, Virtus.pro 20 000 $
5-6. Gambit Esports, GODSENT 10 000 $
7-8. Fnatic, Team Liquid 6 000 $
9-12. Astralis, BIG, FaZe Clan, OG 5 000 $
13-16. ENCE, Heroic, MOUZ, TYLOO 4 000 $

Transmisja

Transmisja z Intel Extreme Masters Winter 2021 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , , ,