SK telecom T1, Faker, Clid

LCK 2019 Spring Split

Najważniejsze informacje

Nazwa League of Legends Champions Korea 2019 Spring Split
Data 16 stycznia – 13 kwietnia 2019
Miejsce Korea Południowa
Gra League of Legends
Liczba uczestników 10
System Rozgrywki ligowe (dwa mecze „każdy z każdym”, wszystkie w trybie Bo3)

Uczestnicy

Hanwha Life Esports

Afreeca Freecs

Damwon Gaming

Gen.G

Griffin

Hanwha Life Esports

Kiin Nuguri CuVee Sword SoHwan
Spirit Punch Roach Tarzan Thal
Dread Canyon Peanut Chovy Moojin
Ucal ShowMaker Fly Viper Bono
Aiming Nuclear Ruler Lehends Lava
Jelly Aries Life Kabbie Tempt
Proud Hoit Sangyoon
BeryL Clever
Key
Asper
iloveoov Micro Edgar cvMax OnAir

SANDBOX Gaming

Jin Air Greenwings

KING-ZONE DragonX

kt Rolster

SANDBOX Gaming

SK telecom T1

Lindarang Rascal Smeb Wizer Khan
TaNa Cuzz Kingen Summit Crazy
Malrang PawN Score OnFleek Clid
Seize Naehyun UmTi Crush Haru
Grace Deft Bdd Dove Faker
CheonGo TusiN Gango Ghost Teddy
Stitch Zenit Hollow Leo
Route Mia Joker Mata
Nova SnowFlower Totoro Effort
Kellin
H-Dragon Hirai ZanDarc Sally kkOma

Tabela

# Drużyna M W P Bilans
1. Griffin 18 15 3 31 – 8
2. SK telecom T1 18 14 4 31 – 13
3. KING-ZONE DragonX 18 13 5 27 – 12
4. SANDBOX Gaming SANDBOX Gaming 18 13 5 28 – 16
5. Damwon Gaming 18 11 7 25 – 17
6. Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports 18 9 9 20 – 21
7. Gen.G 18 5 13 16 – 28
8. Afreeca Freecs 18 5 13 14 – 29
9. kt Rolster 18 4 14 13 – 29
10. Jin Air Greenwings 18 1 17 3 – 35
Legenda:
 Awans do finału LCK 2019 Spring Playoffs
 Awans do drugiej rundy LCK 2019 Spring Playoffs
 Awans do pierwszej rundy LCK 2019 Spring Playoffs
 Awans do rundy wildcard LCK 2019 Spring Playoffs
 Brak awansu do play-offów LCK 2019 Spring
 Walka o utrzymanie w LCK

Faza ligowa


1. tydzień
Środa, 16 stycznia
9:00 SK telecom T1 2:0 Jin Air Greenwings VOD
12:00 Damwon Gaming 2:0 Gen.G VOD
Czwartek, 17 stycznia
9:00 kt Rolster 1:2 Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports VOD
12:00 KING-ZONE DragonX 0:2 Griffin VOD
Piątek, 18 stycznia
9:00 Gen.G 0:2 SANDBOX Gaming SANDBOX Gaming VOD
12:00 Afreeca Freecs 0:2 SK telecom T1 VOD
Sobota, 19 stycznia
9:00 Damwon Gaming 2:0 kt Rolster VOD
12:00 Griffin 2:0 Jin Air Greenwings VOD
Niedziela, 20 stycznia
9:00 KING-ZONE DragonX 0:2 SANDBOX Gaming SANDBOX Gaming VOD
12:00 Afreeca Freecs 0:2 Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports VOD

2. tydzień
Środa, 23 stycznia
9:00 kt Rolster 0:2 KING-ZONE DragonX VOD
12:00 Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports 0:2 Griffin VOD
Czwartek, 24 stycznia
9:00 SANDBOX Gaming SANDBOX Gaming 2:1 SK telecom T1 VOD
12:00 Gen.G 1:2 Afreeca Freecs VOD
Piątek, 25 stycznia
9:00 kt Rolster 2:0 Jin Air Greenwings VOD
12:00 Damwon Gaming 0:2 Griffin VOD
Sobota, 26 stycznia
9:00 KING-ZONE DragonX 2:0 Afreeca Freecs VOD
12:00 SANDBOX Gaming SANDBOX Gaming 2:0 Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports VOD
Niedziela, 27 stycznia
9:00 SK telecom T1 2:1 Damwon Gaming VOD
12:00 Jin Air Greenwings 1:2 Gen.G VOD

3. tydzień
Środa, 30 stycznia
9:00 Damwon Gaming 1:2 SANDBOX Gaming SANDBOX Gaming VOD
12:00 Afreeca Freecs 2:0 Jin Air Greenwings VOD
Czwartek, 31 stycznia
9:00 Griffin 2:0 SK telecom T1 VOD
12:00 Gen.G 2:1 kt Rolster VOD
Piątek, 1 lutego
9:00 KING-ZONE DragonX 2:0 Damwon Gaming VOD
12:00 Jin Air Greenwings 0:2 Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports VOD
Sobota, 2 lutego
9:00 Afreeca Freecs 0:2 kt Rolster VOD
12:00 Griffin 2:1 SANDBOX Gaming SANDBOX Gaming VOD
Niedziela, 3 lutego
9:00 KING-ZONE DragonX 2:1 Gen.G VOD
12:00 SK telecom T1 2:0 Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports VOD

4. tydzień
Środa, 13 lutego
9:00 Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports 2:0 Gen.G VOD
12:00 SK telecom T1 2:1 KING-ZONE DragonX VOD
Czwartek, 14 lutego
9:00 Damwon Gaming 2:0 Afreeca Freecs VOD
12:00 SANDBOX Gaming SANDBOX Gaming 2:0 Jin Air Greenwings VOD
Piątek, 15 lutego
9:00 Griffin 2:0 kt Rolster VOD
12:00 Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports 2:0 KING-ZONE DragonX VOD
Sobota, 16 lutego
9:00 Gen.G 1:2 SK telecom T1 VOD
12:00 Jin Air Greenwings 0:2 Damwon Gaming VOD
Niedziela, 17 lutego
9:00 Griffin 2:0 Afreeca Freecs VOD
12:00 SANDBOX Gaming SANDBOX Gaming 2:1 kt Rolster VOD

5. tydzień
Środa, 20 lutego
9:00 Gen.G 0:2 Griffin VOD
12:00 SK telecom T1 2:0 kt Rolster VOD
Czwartek, 21 lutego
9:00 Jin Air Greenwings 0:2 KING-ZONE DragoX VOD
12:00 Afreeca Freecs 2:1 SANDBOX Gaming SANDBOX Gaming VOD
Piątek, 22 lutego
9:00 Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports 0:2 Damwon Gaming VOD
12:00 kt Rolster 0:2 Griffin VOD
Sobota, 23 lutego
9:00 SANDBOX Gaming SANDBOX Gaming 0:2 KING-ZONE DragonX VOD
12:00 Gen.G 2:0 Jin Air Greenwings VOD
Niedziela, 24 lutego
9:00 Damwon Gaming 2:1 SK telecom T1 VOD
12:00 Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports 2:1 Afreeca Freecs VOD

6. tydzień
Czwartek, 28 lutego
9:00 SANDBOX Gaming SANDBOX Gaming 2:0 Afreeca Freecs VOD
12:00 Damwon Gaming 2:0 Jin Air Greenwings VOD
Piątek, 1 marca
9:00 KING-ZONE DragonX 2:0 Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports VOD
12:00 SK telecom T1 2:0 Gen.G VOD
Sobota, 2 marca
9:00 Afreeca Freecs 1:2 Damwon Gaming VOD
12:00 Jin Air Greenwings 0:2 SANDBOX Gaming SANDBOX Gaming VOD
Niedziela, 3 marca
9:00 Gen.G 1:2 Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports VOD
12:00 KING-ZONE DragonX 0:2 SK telecom T1 VOD

7. tydzień
Czwartek, 7 marca
9:00 SANDBOX Gaming SANDBOX Gaming 2:1 Damwon Gaming VOD
12:00 Jin Air Greenwings 2:1 Afreeca Freecs VOD
Piątek, 8 marca
9:00 SK telecom T1 1:2 Griffin VOD
12:00 kt Rolster 2:1 Gen.G VOD
Sobota, 9 marca
9:00 Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports 2:0 Jin Air Greenwings VOD
12:00 Damwon Gaming 0:2 KING-ZONE DragonX VOD
Niedziela, 10 marca
9:00 kt Rolster 0:2 Afreeca Freecs VOD
12:00 SANDBOX Gaming SANDBOX Gaming 0:2 Griffin VOD

8. tydzień
Czwartek, 14 marca
9:00 Griffin 0:2 Gen.G VOD
12:00 SK telecom T1 2:1 kt Rolster VOD
Piątek, 15 marca
9:00 KING-ZONE DragonX 2:0 Jin Air Greenwings VOD
12:00 Damwon Gaming 2:1 Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports VOD
Sobota, 16 marca
9:00 Afreeca Freecs 2:1 Griffin VOD
12:00 kt Rolster 1:2 SANDBOX Gaming SANDBOX Gaming VOD
Niedziela, 17 marca
9:00 Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports 1:2 SK telecom T1 VOD
12:00 Gen.G 0:2 KING-ZONE DragonX VOD

9. tydzień
Czwartek, 21 marca
9:00 Griffin 2:0 Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports VOD
12:00 KING-ZONE DragonX 2:0 kt Rolster VOD
Piątek, 22 marca
9:00 Afreeca Freecs 0:2 Gen.G VOD
12:00 SK telecom T1 2:0 SANDBOX Gaming SANDBOX Gaming VOD
Sobota, 23 marca
9:00 Jin Air Greenwings 0:2 kt Rolster VOD
12:00 Griffin 2:0 Damwon Gaming VOD
Niedziela, 24 marca
9:00 Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports 0:2 SANDBOX Gaming SANDBOX Gaming VOD
12:00 Afreeca Freecs 1:2 KING-ZONE DragonX VOD

10. tydzień
Czwartek, 28 marca
9:00 Jin Air Greenwings 0:2 SK telecom T1 VOD
12:00 Gen.G 0:2 Damwon Gaming VOD
Piątek, 29 marca
9:00 Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports 2:0 kt Rolster VOD
12:00 Griffin 0:2 KING-ZONE DragonX VOD
Sobota, 30 marca
9:00 SANDBOX Gaming SANDBOX Gaming 2:1 Gen.G VOD
12:00 SK telecom T1 2:0 Afreeca Freecs VOD
Niedziela, 31 marca
10:00 Jin Air Greenwings 0:2 Griffin VOD
13:00 kt Rolster 0:2 Damwon Gaming VOD

Faza pucharowa

Wildcard 1. runda 2. runda Finał
13. 04. 2019 r.
Griffin 0
7. 04. 2019 r. SK telecom T1 3
SK telecom T1 3
5. 04. 2019 r. KING-ZONE 0
KING-ZONE 3
3. 04. 2019 r. Damwon 0
SANDBOX Gaming SANDBOX 1
Damwon 2

Harmonogram play-offów LCK 2019 Spring:

Środa, 3 kwietnia – wildcard match
10:00 SANDBOX Gaming SANDBOX Gaming 1:2 Damwon Gaming Bo3
Piątek, 5 kwietnia – 1. runda
10:00 KING-ZONE DragonX 3:0 Damwon Gaming Bo5
Niedziela, 7 kwietnia – 2. runda
10:00 SK telecom T1 3:0 KING-ZONE DragonX Bo5
Sobota, 13 kwietnia – 1. runda
10:00 Griffin 0:3 SK telecom T1 Bo5

Transmisja

Wszystkie mecze LCK 2019 będziecie mogli obejrzeć pod tym adresem.

Tagi: , , , ,