Jankos

LEC 2019 Spring Split

Informacje

Nazwa League of Legends European Championship 2019 Spring Split
Data 18 stycznia – 14 kwietnia 2019
Miejsce Berlin, Niemcy, EU LCS STUDIO (Am Studio 20D, Studio K/L, Adlershof-Berlin)
Gra League of Legends
Uczestników 10
Format Rozgrywki ligowe (dwa mecze „każdy z każdym”, wszystkie w trybie Bo1)

Uczestnicy

EXCEL

FC Schalke 04

Fnatic

G2 Esports

Misfits Gaming

Expect Odoamne Bwipo Wunder sOAZ
Caedrel Memento Broxah Jankos Maxlore
Exile Abbedagge Nemesis Caps Febiven
Jeskla Upset Rekkles Perkz Hans sama
kaSing IgNar Hylissang Mikyx GorillA
Furndog Dylan Falco Youngbuck GrabbZ Jesiz

Origen

Origen

Rogue

SK Gaming

Splyce

Team Vitality

Alphari Profit Werlyb Vizicsacsi Cabochard
Kold Kikis Selfmade Xerxe Mowgli
Nukeduck Sencux Pirean Humanoid Jiizuke
Patrik HeaQ Crownshot Kobbe Attila
Mithy Wadid Dreams Norskeren Jactroll
Guilhoto fredy122 Sheepy Peter Dun YamatoCannon

Klasyfikacja grupowa

# Drużyna M W P % wygranych
1. G2 Esports 18 13 5 72%
2. Origen Origen 18 12 6 67%
3. Fnatic 18 11 7 61%
4. Splyce 18 11 7 61%
5. Team Vitality 18 10 8 56%
6. SK Gaming 19 10 9 53%
7. FC Schalke 04 19 9 10 47%
8. Misfits Misfits Gaming 18 8 10 44%
9. EXCEL 18 5 13 28%
10. Rogue 18 2 16 12%
Legenda:
 Awans do 2. rundy play-offów LEC 2019 Spring
 Awans do 1. rundy play-offów LEC 2019 Spring
 Brak miejsca w play-offach LEC 2019 Spring

Faza ligowa


1. tydzień
Piątek, 18 stycznia
18:00 SK Gaming 1:0 Fnatic VOD
19:00 EXCEL 0:1 Splyce VOD
20:00 FC Schalke 04 1:0 Team Vitality VOD
21:00 Rogue 0:1 Misfits Gaming VOD
22:00 Origen Origen 0:1 G2 Esports VOD
Sobota, 19 stycznia
17:00 G2 Esports 1:0 FC Schalke 04 VOD
18:00 EXCEL 1:0 Rogue VOD
19:00 Splyce 0:1 Team Vitality VOD
20:00 SK Gaming 0:1 Misfits Gaming VOD
21:00 Origen Origen 1:0 Fnatic VOD

2. tydzień
Piątek, 25 stycznia
18:00 Fnatic 0:1 Team Vitality VOD
19:00 Rogue 0:1 Splyce VOD
20:00 EXCEL 0:1 G2 Esports VOD
21:00 FC Schalke 04 1:0 SK Gaming VOD
22:00 Misfits Gaming 1:0 Origen Origen VOD
Sobota, 26 stycznia
17:00 FC Schalke 04 1:0 Fnatic VOD
18:00 SK Gaming 1:0 EXCEL VOD
19:00 G2 Esports 1:0 Rogue VOD
20:00 Splyce 1:0 Origen Origen VOD
21:00 Team Vitality 1:0 Misfits Gaming VOD

3. tydzień
Piątek, 1 lutego
18:00 SK Gaming 0:1 G2 Esports VOD
19:00 Splyce 0:1
FC Schalke 04 VOD
20:00 Fnatic 1:0 Rogue VOD
21:00 EXCEL 1:0 Misfits Gaming VOD
22:00 Origen Origen 0:1 Team Vitality VOD
Sobota, 2 lutego
17:00 G2 Esports 1:0 Splyce VOD
18:00 EXCEL 0:1 FC Schalke 04 VOD
19:00 SK Gaming 0:1 Origen Origen VOD
20:00 Team Vitality 1:0 Rogue VOD
21:00 Misfits Gaming 1:0 Fnatic VOD

4. tydzień
Piątek, 8 lutego
18:00 FC Schalke 04 1:0 Misfits Gaming VOD
19:00 SK Gaming 0:1 Splyce VOD
20:00 Origen Origen 1:0 Rogue VOD
21:00 Fnatic 1:0 EXCEL VOD
22:00 Team Vitality 0:1 G2 Esports VOD
Sobota, 9 lutego
17:00 FC Schalke 04 0:1 Origen Origen VOD
18:00 SK Gaming 1:0 Rogue VOD
19:00 Splyce 1:0 Misfits Gaming VOD
20:00 EXCEL 0:1 Team Vitality VOD
21:00 G2 Esports 1:0 Fnatic VOD

5. tydzień
Piątek, 15 lutego
18:00 Fnatic 1:0 Splyce VOD
19:00 Origen Origen 1:0 EXCEL VOD
20:00 Team Vitality 0:1 SK Gaming VOD
21:00 Rogue 0:1 FC Schalke 04 VOD
22:00 Misfits Gaming 0:1 G2 Esports VOD
Sobota, 16 lutego
17:00 SK Gaming 1:0 Fnatic VOD
18:00 Splyce 1:0 EXCEL VOD
19:00 FC Schalke 04 0:1 Team Vitality VOD
20:00 Misfits Gaming 0:1 Rogue VOD
21:00 G2 Esports 0:1 Origen Origen VOD

6. tydzień
Piątek, 22 lutego
18:00 FC Schalke 04 0:1 G2 Esports VOD
19:00 EXCEL 0:1 Rogue VOD
20:00 Team Vitality 1:0 Splyce VOD
21:00 SK Gaming 0:1 Misfits Gaming VOD
22:00 Fnatic 1:0 Origen Origen VOD
Sobota, 23 lutego
17:00 G2 Esports 1:0 EXCEL VOD
18:00 SK Gaming 1:0 FC Schalke 04 VOD
19:00 Origen Origen 0:1 Misfits Gaming VOD
20:00 Splyce 1:0 Rogue VOD
21:00 Team Vitality 0:1 Fnatic VOD

7. tydzień
Piątek, 1 marca
18:00 Origen Origen 1:0 Splyce VOD
19:00 EXCEL 1:0 SK Gaming VOD
20:00 Misfits Gaming 0:1 Team Vitality VOD
21:00 Rogue 0:1 G2 Esports VOD
22:00 Fnatic 1:0 FC Schalke 04 VOD
Sobota, 2 marca
17:00 G2 Esports 0:1 SK Gaming VOD
18:00 FC Schalke 04 0:1 Splyce VOD
19:00 Rogue 0:1 Fnatic VOD
20:00 Misfits Gaming 1:0 EXCEL VOD
21:00 Team Vitality 0:1 Origen Origen VOD

8. tydzień
Piątek, 8 marca
18:00 G2 Esports 0:1 Splyce VOD
19:00 FC Schalke 04 0:1 EXCEL VOD
20:00 SK Gaming 0:1 Origen Origen VOD
21:00 Team Vitality 1:0 Rogue VOD
22:00 Fnatic 1:0 Misfits Gaming VOD
Sobota, 9 marca
17:00 Misfits Gaming 0:1 FC Schalke 04 VOD
18:00 SK Gaming 0:1 Splyce VOD
19:00 EXCEL 0:1 Fnatic VOD
20:00 Rogue 0:1 Origen Origen VOD
21:00 Team Vitality 0:1 G2 Esports VOD

9. tydzień
Piątek, 15 marca
18:00 Misfits Gaming 0:1 Splyce VOD
19:00 SK Gaming 1:0 Rogue VOD
20:00 Fnatic 1:0 G2 Esports VOD
21:00 EXCEL 1:0 Team Vitality VOD
22:00 FC Schalke 04 0:1 Origen Origen VOD
Sobota, 16 marca
17:00 G2 Esports 0:1 Misfits Gaming Bo1
18:00 FC Schalke 04 1:0 Rogue Bo1
19:00 SK Gaming 1:0 Team Vitality Bo1
20:00 EXCEL 0:1 Origen Origen Bo1
21:00 Splyce 0:1 Fnatic Bo1

Faza pucharowa

Runda #1 Runda #2 Runda #3 Wielki finał


G2 Esports 3 G2 Esports 3
Origen Origen 0 Origen Origen 0
Fnatic 3 Origen Origen 3
Team Vitality 0 Fnatic 1
Fnatic 3
Splyce 1
Splyce 3
SK Gaming 1

Harmonogram


1. runda
29 marca
18:00 Fnatic 3:0 Team Vitality Bo5
30 marca
17:00 Splyce 3:1 SK Gaming Bo5

2. runda
5 kwietnia
18:00 Fnatic 3:1 Splyce Bo5
6 kwietnia
17:00 G2 Esports 3:0 Origen Origen Bo5

3. runda
13 kwietnia
17:00 Origen Origen 3:1 Fnatic Bo5

Wielki finał
14 kwietnia
17:00 G2 Esports 3:0 Origen Origen Bo5

Transmisja

Transmisję z wiosennego splitu LEC 2019 będziecie mogli oglądać na oficjalnej stronie lolesports.com, oraz na kanałach Polsat Games w telewizji, na YouTube oraz Twitchu.

Tagi: , , , , , ,