LEC 2019 Summer

Informacje

Nazwa League of Legends European Championship 2019 Summer
Data 7 czerwca – 17 sierpnia 2019
Miejsce Berlin, Niemcy, LEC STUDIO (Am Studio 20D, Studio K/L, Adlershof-Berlin)
Gra League of Legends
Uczestników 10
Format Rozgrywki ligowe (dwa mecze „każdy z każdym”, wszystkie w trybie Bo1)

Uczestnicy

EXCEL

FC Schalke 04

Fnatic

G2 Esports

Misfits Gaming

Expect Odoamne Bwipo Wunder sOAZ
Caedrel Memento Broxah Jankos Maxlore
Mickey Abbedagge Nemesis Caps Febiven
Hjarnan Upset Rekkles Perkz Hans sama
kaSing IgNar Hylissang Mikyx GorillA
DLim Dylan Falco Youngbuck GrabbZ Robert Yip

Origen

Origen

Rogue

SK Gaming

Splyce

Team Vitality

Alphari Profit Sacre Vizicsacsi Cabochard
Kold Inspired Selfmade Xerxe Mowgli
Nukeduck Larssen Pirean Humanoid Jiizuke
Patrik Woolite Crownshot Kobbe Attila
Mithy Vander Dreams Norskeren Jactroll
Guilhoto fredy122 Realistik Peter Dun YamatoCannon

Klasyfikacja grupowa

# Drużyna M W P % wygranych
1. Fnatic 4 4 0 100%
1. G2 Esports 4 4 0 100%
3. FC Schalke 04 4 2 2 50%
3. Misfits Misfits Gaming 4 2 2 50%
3. Origen Origen 4 2 2 50%
3. Rogue 4 2 2 50%
3. SK Gaming 4 2 2 50%
3. Splyce 4 2 2 50%
9. Team Vitality 4 0 4 0%
9. EXCEL 4 0 4 0%
Legenda:
 Awans do 2. rundy play-offów LEC 2019 Spring
 Awans do 1. rundy play-offów LEC 2019 Spring
 Brak miejsca w play-offach LEC 2019 Spring

Faza ligowa


1. tydzień
Piątek, 7 czerwca
18:00 G2 Esports 1:0 Splyce Bo1
19:00 Team Vitality 0:1 Origen Origen Bo1
20:00 Rogue 0:1 Misfits Gaming Bo1
21:00 Fnatic 1:0 SK Gaming Bo1
22:00 FC Schalke 04 1:0 EXCEL Bo1
Sobota, 8 czerwca
17:00 EXCEL 0:1 Rogue Bo1
18:00 SK Gaming 1:0 FC Schalke 04 Bo1
19:00 Splyce 1:0 Team Vitality Bo1
20:00 Misfits Gaming 0:1 Fnatic Bo1
21:00 Origen Origen 0:1 G2 Esports Bo1

2. tydzień
Piątek, 14 czerwca
18:00 Misfits Gaming 1:0 EXCEL Bo1
19:00 Rogue 1:0 Team Vitality Bo1
20:00 Fnatic 1:0 Origen Origen Bo1
21:00 Splyce 0:1 FC Schalke 04 Bo1
22:00 G2 Esports 1:0 SK Gaming Bo1
Sobota, 15 czerwca
17:00 EXCEL 0:1 Splyce Bo1
18:00 SK Gaming 1:0 Rogue Bo1
19:00 Origen Origen 1:0 Misfits Gaming Bo1
20:00 FC Schalke 04 0:1 Fnatic Bo1
21:00 G2 Esports 1:0 Team Vitality Bo1

3. tydzień
Piątek, 21 czerwca
18:00 FC Schalke 04 vs Origen Origen Bo1
19:00 SK Gaming vs Misfits Gaming Bo1
20:00 G2 Esports vs Fnatic Bo1
21:00 Splyce vs Rogue Bo1
22:00 EXCEL vs Team Vitality Bo1
Sobota, 22 czerwca
17:00 Misfits Gaming vs FC Schalke 04 Bo1
18:00 Team Vitality vs SK Gaming Bo1
19:00 Rogue vs G2 Esports Bo1
20:00 Origen Origen vs Splyce Bo1
21:00 Fnatic vs EXCEL Bo1

4. tydzień
Piątek, 12 lipca
18:00 Splyce vs SK Gaming Bo1
19:00 Rogue vs FC Schalke 04 Bo1
20:00 Team Vitality vs Fnatic Bo1
21:00 EXCEL vs Origen Origen Bo1
22:00 G2 Esports vs Misfits Gaming Bo1
Sobota, 13 lipca
17:00 Misfits Gaming vs Team Vitality Bo1
18:00 SK Gaming vs EXCEL Bo1
19:00 Fnatic vs Splyce Bo1
20:00 Origen Origen vs Rogue Bo1
21:00 FC Schalke 04 vs G2 Esports Bo1

5. tydzień
Piątek, 19 lipca
18:00 EXCEL vs G2 Esports Bo1
19:00 Misfits Gaming vs Splyce Bo1
20:00 Rogue vs Fnatic Bo1
21:00 Team Vitality vs FC Schalke 04 Bo1
22:00 SK Gaming vs Origen Origen Bo1
Sobota, 20 lipca
17:00 Splyce vs G2 Esports Bo1
18:00 Misfits Gaming vs Rogue Bo1
19:00 Origen Origen vs Team Vitality Bo1
20:00 EXCEL vs FC Schalke 04 Bo1
21:00 SK Gaming vs Fnatic Bo1

6. tydzień
Piątek, 26 lipca
18:00 FC Schalke 04 vs SK Gaming Bo1
19:00 Rogue vs EXCEL Bo1
20:00 G2 Esports vs Origen Origen Bo1
21:00 Team Vitality vs Splyce Bo1
22:00 Fnatic vs Misfits Gaming Bo1
Sobota, 27 lipca
17:00 FC Schalke 04 vs Splyce Bo1
18:00 Team Vitality vs Rogue Bo1
19:00 SK Gaming vs G2 Esports Bo1
20:00 EXCEL vs Misfits Gaming Bo1
21:00 Origen Origen vs Fnatic Bo1

7. tydzień
Piątek, 2 sierpnia
18:00 Fnatic vs FC Schalke 04 Bo1
19:00 Rogue vs SK Gaming Bo1
20:00 Misfits Gaming vs Origen Origen Bo1
21:00 Splyce vs EXCEL Bo1
22:00 G2 Esports vs Team Vitality Bo1
Sobota, 3 sierpnia
17:00 Misfits Gaming vs SK Gaming Bo1
18:00 Team Vitality vs EXCEL Bo1
19:00 Origen Origen vs FC Schalke 04 Bo1
20:00 Rogue vs Splyce Bo1
21:00 Fnatic vs G2 Esports Bo1

8. tydzień
Piątek, 9 sierpnia
18:00 EXCEL vs Fnatic Bo1
19:00 FC Schalke 04 vs Misfits Gaming Bo1
20:00 G2 Esports vs Rogue Bo1
21:00 SK Gaming vs Team Vitality Bo1
22:00 Splyce vs Origen Origen Bo1
Sobota, 10 sierpnia
17:00 SK Gaming vs Splyce Bo1
18:00 FC Schalke 04 vs Rogue Bo1
19:00 Fnatic vs Team Vitality Bo1
20:00 Origen Origen vs EXCEL Bo1
21:00 Misfits Gaming vs G2 Esports Bo1

9. tydzień
Piątek, 16 sierpnia
18:00 Team Vitality vs Misfits Gaming Bo1
19:00 EXCEL vs SK Gaming Bo1
20:00 Splyce vs Fnatic Bo1
21:00 Rogue vs Origen Origen Bo1
22:00 G2 Esports vs FC Schalke 04 Bo1
Sobota, 17 sierpnia
17:00 G2 Esports vs EXCEL Bo1
18:00 Splyce vs Misfits Gaming Bo1
19:00 Fnatic vs Rogue Bo1
20:00 FC Schalke 04 vs Team Vitality Bo1
21:00 Origen Origen vs SK Gaming Bo1

Transmisja

Transmisję z letniego splitu LEC 2019 będziecie mogli oglądać na oficjalnej stronie lolesports.com, oraz na kanałach Polsat Games w telewizji, na YouTube oraz Twitchu.

Tagi: , , , , ,