LEC 2019 Summer

Informacje

Nazwa League of Legends European Championship 2019 Summer
Data 7 czerwca – 8 września 2019
Miejsce Berlin, Niemcy, LEC STUDIO (Am Studio 20D, Studio K/L, Adlershof-Berlin)
Gra League of Legends
Uczestników 10
Format Rozgrywki ligowe (dwa mecze „każdy z każdym”, wszystkie w trybie Bo1)

Uczestnicy

EXCEL

FC Schalke 04

Fnatic

G2 Esports

Misfits Gaming

Expect Odoamne Bwipo Wunder Dan Dan
Caedrel Memento Broxah Jankos Kirei
Mickey Abbedagge Nemesis Caps LIDER
Jeskla Upset Rekkles Perkz Hans sama
Mystiques IgNar Hylissang Mikyx Doss
DLim Dylan Falco Youngbuck GrabbZ Robert Yip

Origen

Origen

Rogue

SK Gaming

Splyce

Team Vitality

Alphari Finn Sacre Vizicsacsi Cabochard
Kold Inspired Selfmade Xerxe Mowgli
Nukeduck Larssen Jenax Humanoid Jiizuke
Patrik Woolite Crownshot Kobbe Attila
Mithy Vander Dreams Norskeren Jactroll
Guilhoto fredy122 Realistik Peter Dun YamatoCannon

Klasyfikacja grupowa

# Drużyna M W P % wygranych
1. G2 Esports 18 15 3 83%
2. Fnatic 18 14 4 76%
3. Splyce 18 12 6 67%
4. FC Schalke 04 18 11 7 61%
5. Rogue 18 7 11 39%
6. Team Vitality 19 8 11 42%
7. SK Gaming 19 7 12 37%
8. Origen Origen 18 7 11 39%
9. Misfits Misfits Gaming 18 6 12 33%
10. EXCEL 18 4 14 22%
Legenda:
 Awans do 2. rundy play-offów LEC 2019 Spring
 Awans do 1. rundy play-offów LEC 2019 Spring
 Brak miejsca w play-offach LEC 2019 Spring

Faza ligowa


1. tydzień
Piątek, 7 czerwca
18:00 G2 Esports 1:0 Splyce Bo1
19:00 Origen Origen 1:0 Team Vitality Bo1
20:00 Rogue 0:1 Misfits Gaming Bo1
21:00 Fnatic 1:0 SK Gaming Bo1
22:00 FC Schalke 04 1:0 EXCEL Bo1
Sobota, 8 czerwca
17:00 EXCEL 0:1 Rogue Bo1
18:00 SK Gaming 1:0 FC Schalke 04 Bo1
19:00 Splyce 1:0 Team Vitality Bo1
20:00 Misfits Gaming 0:1 Fnatic Bo1
21:00 Origen Origen 0:1 G2 Esports Bo1

2. tydzień
Piątek, 14 czerwca
18:00 Misfits Gaming 1:0 EXCEL Bo1
19:00 Rogue 1:0 Team Vitality Bo1
20:00 Fnatic 1:0 Origen Origen Bo1
21:00 Splyce 0:1 FC Schalke 04 Bo1
22:00 G2 Esports 1:0 SK Gaming Bo1
Sobota, 15 czerwca
17:00 EXCEL 0:1 Splyce Bo1
18:00 SK Gaming 1:0 Rogue Bo1
19:00 Origen Origen 1:0 Misfits Gaming Bo1
20:00 FC Schalke 04 0:1 Fnatic Bo1
21:00 G2 Esports 1:0 Team Vitality Bo1

3. tydzień
Piątek, 21 czerwca
18:00 EXCEL 0:1 Team Vitality Bo1
19:00 Rogue 0:1 Splyce Bo1
20:00 FC Schalke 04 0:1 Origen Origen Bo1
21:00 SK Gaming 1:0 Misfits Gaming Bo1
22:00 G2 Esports 0:1 Fnatic Bo1
Sobota, 22 czerwca
17:00 Team Vitality 1:0 SK Gaming Bo1
18:00 Misfits Gaming 0:1 FC Schalke 04 Bo1
19:00 Origen Origen 0:1 Splyce Bo1
20:00 Fnatic 1:0 EXCEL Bo1
21:00 G2 Esports 1:0 Rogue Bo1

4. tydzień
Piątek, 12 lipca
18:00 Rogue 0:1 FC Schalke 04 Bo1
19:00 Splyce 1:0 SK Gaming Bo1
20:00 G2 Esports 1:0 Misfits Gaming Bo1
21:00 EXCEL 0:1 Origen Origen Bo1
22:00 Fnatic 1:0 Team Vitality Bo1
Sobota, 13 lipca
17:00 SK Gaming 0:1 EXCEL Bo1
18:00 Team Vitality 1:0 Misfits Gaming Bo1
19:00 Rogue 1:0 Origen Origen Bo1
20:00 FC Schalke 04 0:1 G2 Esports Bo1
21:00 Fnatic 0:1 Splyce Bo1

5. tydzień
Piątek, 19 lipca
18:00 Splyce 1:0 Misfits Gaming Bo1
19:00 FC Schalke 04 1:0 Team Vitality Bo1
20:00 G2 Esports 1:0 EXCEL Bo1
21:00 Rogue 1:0 Fnatic Bo1
22:00 SK Gaming 0:1 Origen Origen Bo1
Sobota, 20 lipca
17:00 EXCEL 0:1 FC Schalke 04 Bo1
18:00 Rogue 0:1 Misfits Gaming Bo1
19:00 Origen Origen 0:1 Team Vitality Bo1
20:00 SK Gaming 0:1 Fnatic Bo1
21:00 G2 Esports 1:0 Splyce Bo1

6. tydzień
Piątek, 26 lipca
18:00 FC Schalke 04 1:0 SK Gaming Bo1
19:00 Rogue 0:1 EXCEL Bo1
20:00 Fnatic 0:1 Misfits Gaming Bo1
21:00 Team Vitality 0:1 Splyce Bo1
22:00 G2 Esports 1:0 Origen Origen Bo1
Sobota, 27 lipca
17:00 Team Vitality 1:0 Rogue Bo1
18:00 EXCEL 1:0 Misfits Gaming Bo1
19:00 FC Schalke 04 0:1 Splyce Bo1
20:00 SK Gaming 0:1 G2 Esports Bo1
21:00 Origen Origen 0:1 Fnatic Bo1

7. tydzień
Piątek, 2 sierpnia
18:00 Splyce 0:1 EXCEL Bo1
19:00 Rogue 1:0 SK Gaming Bo1
20:00 G2 Esports 0:1 Team Vitality Bo1
21:00 Misfits Gaming 0:1 Origen Origen Bo1
22:00 Fnatic 1:0 FC Schalke 04 Bo1
Sobota, 3 sierpnia
17:00 Misfits Gaming 0:1 SK Gaming Bo1
18:00 Team Vitality 1:0 EXCEL Bo1
19:00 Rogue 0:1 Splyce Bo1
20:00 Origen Origen 0:1 FC Schalke 04 Bo1
21:00 Fnatic 0:1 G2 Esports Bo1

8. tydzień
Piątek, 9 sierpnia
18:00 FC Schalke 04 1:0 Misfits Gaming Bo1
19:00 SK Gaming 1:0 Team Vitality Bo1
20:00 Fnatic 1:0 EXCEL Bo1
21:00 Splyce 1:0 Origen Origen Bo1
22:00 G2 Esports 1:0 Rogue Bo1
Sobota, 10 sierpnia
17:00 SK Gaming 0:1 Splyce Bo1
18:00 FC Schalke 04 0:1 Rogue Bo1
19:00 Origen Origen 1:0 EXCEL Bo1
20:00 G2 Esports 1:0 Misfits Gaming Bo1
21:00 Fnatic 1:0 Team Vitality Bo1

9. tydzień
Piątek, 16 sierpnia
18:00 Team Vitality 0:1 Misfits Gaming Bo1
19:00 EXCEL 0:1 SK Gaming Bo1
20:00 Splyce 0:1 Fnatic Bo1
21:00 Rogue 1:0 Origen Origen Bo1
22:00 G2 Esports 0:1 FC Schalke 04 Bo1
Sobota, 17 sierpnia
17:00 Splyce 0:1 Misfits Gaming Bo1
18:00 Origen Origen 0:1 SK Gaming Bo1
19:00 FC Schalke 04 1:0 Team Vitality Bo1
20:00 G2 Esports 1:0 EXCEL Bo1
21:00 Fnatic 1:0 Rogue Bo1
Dogrywka o szóste miejsce
22:00 SK Gaming 0:1 Team Vitality Bo1

Faza pucharowa

Runda #1 Runda #2 Półfinał Wielki finał
G2 Esports 3 G2 Esports 3
Fnatic 2 Fnatic 2
Splyce 0 Fnatic 3
Rogue 3 FC Schalke 04 0
Rogue 1
FC Schalke 04 3
FC Schalke 04 3
Team Vitality 1

Harmonogram


1. runda
23 sierpnia
18:00 Splyce 0:3 Rogue Bo5
24 sierpnia
17:00 FC Schalke 04 3:1 Team Vitality Bo5

2. runda
30 sierpnia
18:00 Rogue 1:3 FC Schalke 04 Bo5
31 sierpnia
17:00 G2 Esports 3:2 Fnatic Bo5

Półfinał
7 września
17:00 Fnatic 3:0 FC Schalke 04 Bo5

Wielki finał
8 września
17:00 G2 Esports 3:2 Fnatic Bo5

Regional Qualifier

1. runda 2. runda Finał
Niedziela, 15.09.2019 – godz. 17:00
Fnatic 3
Sobota, 14.09.2019 – godz. 17:00 Splyce 0
FC Schalke 04 0
Piątek, 13.09.2019 – godz. 18:00 Splyce 3
Origen 2
Splyce 3

Transmisja

Transmisję z letniego splitu LEC 2019 będziecie mogli oglądać na oficjalnej stronie lolesports.com, oraz na kanałach Polsat Games w telewizji, na YouTube oraz Twitchu.

Tagi: , , , , ,