LEC 2020 Spring Split

Informacje

Nazwa League of Legends European Championship 2020 Spring Split
Data od 24 stycznia 2020
Miejsce Berlin, Niemcy
Gra League of Legends
Uczestników 10
Format • Double Round Robin (mecze BO1)
• Faza pucharowa (mecze BO5)

Uczestnicy

Excel Esports

Fnatic

G2 Esports

MAD Lions

Misfits Gaming

Expect Bwipo Wunder Orome Dan Dan
Caedrel Selfmade Jankos Shadow Razork
Mickey Nemesis Perkz Humanoid Febiven
Patrik Rekkles Caps Carzzy Bvoy
Tore Hylissang Mikyx Kaiser Denyk
YoungBuck Mithy Grabbz Mac Jandro

Origen

Rogue

FC Schalke 04

SK Gaming

Team Vitality

Alphari Finn Odoamne Sacre Cabochard
Xerxe Inspired Lurox Trick Skeanz
Nukeduck Larssen Abbedagge Jenax Saken
Upset Hans sama Innaxe Crownshot Comp
Destiny Vander Dreams LIMIT Steeelback
Guilhoto fredy122 Dylan Falco Unlimited Duke

Zmiany w składach
Tydzień 3, dzień 1 Gilius Lurox
Tydzień 4, dzień 1 FORG1VEN Innaxe
Tydzień 4, dzień 2 Jactroll Steeelback

Klasyfikacja grupowa

# Drużyna M W P % wygranych
1. G2 Esports 10 7 3 70%
1. Fnatic 10 7 3 70%
1. Misfits Gaming 10 7 3 70%
1. Origen 10 7 3 70%
5. MAD Lions 10 6 4 60%
5. Rogue 10 6 4 60%
7. Excel Esports 10 5 5 50%
8. FC Schalke 04 10 2 8 20%
8. SK Gaming 10 2 8 20%
10. Team Vitality 10 1 9 10%
Legenda:
 Awans do górnej części drabinki fazy pucharowej
 Awans do dolnej części drabinki fazy pucharowej
 Brak awansu do fazy pucharowej

Faza ligowa


1. tydzień
24 stycznia
18:00 G2 Esports 1:0 MAD Lions BO1
19:00 SK Gaming 1:0 Team Vitality BO1
20:00 Rogue 1:0 Misfits Gaming BO1
21:00 Excel Esports 1:0 FC Schalke 04 BO1
22:00 Fnatic 0:1 Origen BO1
25 stycznia
17:00 Team Vitality 0:1 MAD Lions BO1
18:00 Excel Esports 0:1 Rogue BO1
19:00 Origen 1:0 FC Schalke 04 BO1
20:00 Fnatic 1:0 Misfits Gaming BO1
21:00 SK Gaming 0:1 G2 Esports BO1

2. tydzień
31 stycznia
18:00 Origen 1:0 Rogue BO1
19:00 SK Gaming 0:1 Misfits Gaming BO1
20:00 Team Vitality 0:1 G2 Esports BO1
21:00 Excel Esports 1:0 MAD Lions BO1
22:00 FC Schalke 04 0:1 Fnatic BO1
1 lutego
17:00 Excel Esports 0:1 Misfits Gaming BO1
18:00 FC Schalke 04 0:1 MAD Lions BO1
19:00 Rogue 1:0 Team Vitality BO1
20:00 SK Gaming 0:1 Fnatic BO1
21:00 G2 Esports 1:0 Origen BO1

3. tydzień
7 lutego
18:00 MAD Lions 1:0 SK Gaming BO1
19:00 FC Schalke 04 0:1 Misfits Gaming BO1
20:00 Fnatic 1:0 Excel Esports BO1
21:00 Team Vitality 0:1 Origen BO1
22:00 Rogue 0:1 G2 Esports BO1
8 lutego
17:00 FC Schalke 04 0:1 SK Gaming BO1
18:00 Excel Esports 1:0 Team Vitality BO1
19:00 Rogue 0:1 MAD Lions BO1
20:00 Misfits Gaming 1:0 Origen BO1
21:00 G2 Esports 1:0 Fnatic BO1

4. tydzień
14 lutego
18:00 Origen 1:0 MAD Lions BO1
19:00 Excel Esports 1:0 SK Gaming BO1
20:00 Team Vitality 0:1 Fnatic BO1
21:00 FC Schalke 04 0:1 Rogue BO1
22:00 G2 Esports 0:1 Misfits Gaming BO1
15 lutego
17:00 Team Vitality 0:1 Misfits Gaming BO1
18:00 Rogue 1:0 SK Gaming BO1
19:00 G2 Esports 0:1 FC Schalke 04 BO1
20:00 Origen 1:0 Excel Esports BO1
21:00 Fnatic 0:1 MAD Lions BO1

5. tydzień
21 lutego
18:00 MAD Lions 0:1 Misfits Gaming BO1
19:00 Team Vitality 0:1 FC Schalke 04 BO1
20:00 G2 Esports 1:0 Excel Esports BO1
21:00 Origen 1:0 SK Gaming BO1
22:00 Rogue 0:1 Fnatic BO1
22 lutego
17:00 Team Vitality 1:0 SK Gaming BO1
18:00 Excel Esports 1:0 FC Schalke 04 BO1
19:00 Rogue 1:0 Misfits Gaming BO1
20:00 MAD Lions 1:0 G2 Esports BO1
21:00 Origen 0:1 Fnatic BO1

6. tydzień
28 lutego
18:00 Rogue vs Excel Esports BO1
19:00 Team Vitality vs MAD Lions BO1
20:00 Fnatic vs Misfits Gaming BO1
21:00 FC Schalke 04 vs Origen BO1
22:00 G2 Esports vs SK Gaming BO1
29 lutego
17:00 Misfits Gaming vs SK Gaming BO1
18:00 MAD Lions vs Excel Esports BO1
19:00 Fnatic vs FC Schalke 04 BO1
20:00 Rogue vs Origen BO1
21:00 G2 Esports vs Team Vitality BO1

7. tydzień
6 marca
18:00 Team Vitality vs Rogue BO1
19:00 Misfits Gaming vs Excel Esports BO1
20:00 FC Schalke 04 vs MAD Lions BO1
21:00 G2 Esports vs Origen BO1
22:00 Fnatic vs SK Gaming BO1
7 marca
17:00 Misfits Gaming vs Origen BO1
18:00 Team Vitality vs Excel Esports BO1
19:00 MAD Lions vs Rogue BO1
20:00 FC Schalke 04 vs SK Gaming BO1
21:00 G2 Esports vs Fnatic BO1

8. tydzień
13 marca
18:00 FC Schalke 04 vs Misfits Gaming BO1
19:00 Team Vitality vs Origen BO1
20:00 Fnatic vs Excel Esports BO1
21:00 MAD Lions vs SK Gaming BO1
22:00 G2 Esports vs Rogue BO1
14 marca
17:00 Misfits Gaming vs MAD Lions BO1
18:00 Origen vs SK Gaming BO1
19:00 Team Vitality vs FC Schalke 04 BO1
20:00 G2 Esports vs Excel Esports BO1
21:00 Fnatic vs Rogue BO1

9. tydzień
20 marca
18:00 Team Vitality vs Misfits Gaming BO1
19:00 Excel Esports vs Origen BO1
20:00 Fnatic vs MAD Lions BO1
21:00 Rogue vs SK Gaming BO1
22:00 FC Schalke 04 vs G2 Esports BO1
21 marca
17:00 MAD Lions vs Origen BO1
18:00 FC Schalke 04 vs Rogue BO1
19:00 Excel Esports vs SK Gaming BO1
20:00 Misfits Gaming vs G2 Esports BO1
21:00 Team Vitality vs Fnatic BO1

Transmisja

Transmisję z letniego splitu LEC 2019 będzie można oglądać na oficjalnej stronie lolesports.com oraz na kanałach Polsat Games w telewizji, na YouTube oraz Twitchu.

Tagi: , , ,