STS

LEC 2021 Spring Split

Informacje

Nazwa League of Legends European Championship 2021 Spring Split
Data 22 stycznia – 11 kwietnia 2021
Miejsce Berlin, Niemcy
Gra League of Legends
Uczestników 10
Format • Double Round Robin (mecze BO1)
• Faza pucharowa (mecze BO5)

Uczestnicy

Astralis

EXCEL ESPORTS

Fnatic

G2 Esports

MAD Lions

WhiteKnight Kryze Bwipo Wunder Armut
Zanzarah Dan Selfmade Jankos Elyoya
Nukeduck Czekolad Nisqy Caps Humanoid
MagiFelix Patrik Upset Rekkles Carzzy
Jeskla Tore Hylissang Mikyx Kaiser
promisq
AoD YoungBuck YamatoCannon GrabbZ Mac

Misfits Gaming

Rogue

FC Schalke 04

SK Gaming

Team Vitality

Agresivoo Odoamne Broken Blade Jenax Szygenda
HiRit Inspired Gilius TynX Skeanz
Razork Larssen Abbedagge Blue Milica
Vetheo Hans sama Neon Jezu Comp
Kobbe Trymbi LIMIT Treatz Crownshot
denyk Labrov
Vander
Enatron fredy122 Dylan Falco Jesiz Duke
Zmiany w składach
Tydzień 4., dzień 1. Nukeduck MagiFelix
Tydzień 4., dzień 1. Comp Crownshot

Klasyfikacja grupowa

# Drużyna M W P % wygranych
1. G2 Esports 18 14 4 78%
2. Rogue 18 14 4 78%
3. MAD Lions 18 10 8 56%
4. FC Schalke 04 18 9 9 53%
5. Fnatic 18 9 9 50%
6. SK Gaming 18 8 10 44%
7. Misfits Gaming 18 8 10 44%
8. EXCEL ESPORTS 18 7 11 39%
9. Astralis 18 6 12 33%
10. Team Vitality 18 5 13 28%
Legenda:
Awans do górnej części drabinki fazy pucharowej
Awans do dolnej części drabinki fazy pucharowej
Brak awansu do fazy pucharowej

Faza ligowa

Poniższy harmonogram nie jest ostateczny. Kolejność meczów może ulec zmianie w związku z tzw. elastycznym harmonogramem (flex schedule).


1. tydzień
22 stycznia
18:00 G2 Esports 1:0 MAD Lions BO1
19:00 Astralis 0:1 SK Gaming BO1
20:00 Rogue 1:0 EXCEL ESPORTS BO1
21:00 Team Vitality 0:1 FC Schalke 04 BO1
22:00 Misfits Gaming 1:0 Fnatic BO1
23 stycznia
17:00 FC Schalke 04 0:1 EXCEL ESPORTS BO1
18:00 Misfits Gaming 0:1 Team Vitality BO1
19:00 MAD Lions 1:0 Astralis BO1
20:00 SK Gaming 0:1 G2 Esports BO1
21:00 Fnatic 0:1 Rogue BO1
24 stycznia
17:00 Astralis 1:0 Team Vitality BO1
18:00 Rogue 1:0 SK Gaming BO1
19:00 Misfits Gaming 1:0 MAD Lions BO1
20:00 Fnatic 1:0 FC Schalke 04 BO1
21:00 EXCEL ESPORTS 0:1 G2 Esports BO1

2. tydzień
29 stycznia
18:00 EXCEL ESPORTS 0:1 MAD Lions BO1
19:00 FC Schalke 04 1:0 SK Gaming BO1
20:00 G2 Esports 1:0 Astralis BO1
21:00 Rogue 1:0 Misfits Gaming BO1
22:00 Fnatic 1:0 Team Vitality BO1
30 stycznia
17:00 Astralis 0:1 EXCEL ESPORTS BO1
18:00 SK Gaming 1:0 Misfits Gaming BO1
19:00 Team Vitality 0:1 Rogue BO1
20:00 FC Schalke 04 1:0 G2 Esports BO1
21:00 MAD Lions 1:0 Fnatic BO1

3. tydzień
5 lutego
18:00 Misfits Gaming 0:1 EXCEL ESPORTS BO1
19:00 SK Gaming 1:0 MAD Lions BO1
20:00 G2 Esports 1:0 Team Vitality BO1
21:00 FC Schalke 04 1:0 Rogue BO1
22:00 Astralis 0:1 Fnatic BO1
6 lutego
17:00 FC Schalke 04 1:0 Misfits Gaming BO1
18:00 EXCEL ESPORTS 1:0 SK Gaming BO1
19:00 Team Vitality 0:1 MAD Lions BO1
20:00 Rogue 1:0 Astralis BO1
21:00 Fnatic 1:0 G2 Esports BO1

4. tydzień
12 lutego
18:00 Astralis 1:0 FC Schalke 04 BO1
19:00 EXCEL ESPORTS 1:0 Team Vitality BO1
20:00 G2 Esports 1:0 Misfits Gaming BO1
21:00 Rogue 1:0 MAD Lions BO1
22:00 SK Gaming 0:1 Fnatic BO1
13 lutego
17:00 Team Vitality 0:1 SK Gaming BO1
18:00 Misfits Gaming 1:0 Astralis BO1
19:00 FC Schalke 04 0:1 MAD Lions BO1
21:45 Rogue 0:1 G2 Esports BO1
22:45 EXCEL ESPORTS 0:1 Fnatic BO1

5. tydzień
19 lutego
18:00 SK Gaming 1:0 FC Schalke 04 BO1
19:00 EXCEL ESPORTS 0:1 MAD Lions BO1
20:00 Astralis 0:1 G2 Esports BO1
21:00 Misfits Gaming 0:1 Rogue BO1
22:00 Team Vitality 1:0 Fnatic BO1
20 lutego
17:00 EXCEL ESPORTS 0:1 Astralis BO1
18:00 Misfits Gaming 0:1 SK Gaming BO1
19:00 Rogue 1:0 Team Vitality BO1
20:00 MAD Lions 1:0 Fnatic BO1
21:00 G2 Esports 1:0 FC Schalke 04 BO1

6. tydzień
26 lutego
18:00 MAD Lions 0:1 SK Gaming BO1
19:00 EXCEL ESPORTS 0:1 Misfits Gaming BO1
20:00 Team Vitality 0:1 G2 Esports BO1
21:00 Rogue 1:0 FC Schalke 04 BO1
22:00 Fnatic 1:0 Astralis BO1
27 lutego
17:00 FC Schalke 04 0:1 Misfits Gaming BO1
18:00 SK Gaming 1:0 EXCEL ESPORTS BO1
19:00 Team Vitality 0:1 MAD Lions BO1
20:00 Astralis 0:1 Rogue BO1
21:00 G2 Esports 1:0 Fnatic BO1

7. tydzień
5 marca
18:00 MAD Lions 1:0 FC Schalke 04 BO1
19:00 Astralis 0:1 Misfits Gaming BO1
20:00 G2 Esports 1:0 Rogue BO1
21:00 SK Gaming 0:1 Team Vitality BO1
22:00 EXCEL ESPORTS 0:1 Fnatic BO1
6 marca
17:00 FC Schalke 04 1:0 Astralis BO1
18:00 Team Vitality 0:1 EXCEL ESPORTS BO1
19:00 Fnatic 1:0 SK Gaming BO1
20:00 G2 Esports 1:0 Misfits Gaming BO1
21:00 Rogue 1:0 MAD Lions BO1

8. tydzień
12 marca
18:00 SK Gaming 0:1 Rogue BO1
19:00 Team Vitality 0:1 Astralis BO1
20:00 FC Schalke 04 1:0 Fnatic BO1
21:00 MAD Lions 0:1 Misfits Gaming BO1
22:00 G2 Esports 0:1 EXCEL ESPORTS BO1
13 marca
17:00 SK Gaming 0:1 Astralis BO1
18:00 FC Schalke 04 1:0 Team Vitality BO1
19:00 EXCEL ESPORTS 1:0 Rogue BO1
20:00 Fnatic 0:1 Misfits Gaming BO1
21:00 MAD Lions 1:0 G2 Esports BO1
14 marca
17:00 Team Vitality 1:0 Misfits Gaming BO1
18:00 EXCEL ESPORTS 0:1 FC Schalke 04 BO1
19:00 Astralis 1:0 MAD Lions BO1
20:00 G2 Esports 1:0 SK Gaming BO1
21:00 Rogue 1:0 Fnatic BO1

Faza pucharowa

Półfinał UB Finał UB Finał
G2 3
S04 2
G2 1
MAD 3
RGE 1
MAD 3 MAD 3
RGE 2
1. runda LB 2. runda LB 3. runda LB Finał LB
G2 1
RGE 3 RGE 3
S04 3 S04 1
FNC 3 FNC 0
SK 1

Harmonogram
26 marca

1. runda drabinki przegranych

18:00 Fnatic 3:1 SK Gaming BO5
27 marca

Półfinał drabinki wygranych

17:00 G2 Esports 3:2 FC Schalke 04 BO5
28 marca

Półfinał drabinki wygranych

17:00 Rogue 1:3 MAD Lions BO5
2 kwietnia

2. runda drabinki przegranych

18:00 Fnatic 0:3 FC Schalke 04 BO5
3 kwietnia

Finał drabinki wygranych

17:00 G2 Esports 1:3 MAD Lions BO5
4 kwietnia

3. runda drabinki przegranych

17:00 Rogue 3:1 FC Schalke 04 BO5
10 kwietnia

Finał drabinki przegranych

17:00 G2 Esports 1:3 Rogue BO5
11 kwietnia

Finał

17:00 MAD Lions 3:2 Rogue BO5

Transmisja

Transmisję z wiosennego splitu LEC 2021 będzie można oglądać na oficjalnej stronie lolesports.com oraz na kanałach Polsat Games w telewizji, na YouTube oraz Twitchu.

Tagi: , , , ,