LOOT.BET/CS Season 2

Informacje

Nazwa LOOT.BET/CS Season 2
Data 2 kwietnia – 3 maja 2019
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 16
Pula nagród 30 000 $
System system szwajcarski + faza pucharowa

Uczestnicy

AGO Esports

ALTERNATE aTTaX

Chaos Esports Club

DreamEaters

Furlan stfN FREDDyFROG speed4k
GruBy DuDe Relaxa kinqie
phr kressy PlesseN Krad
SZPERO slaxz- djL Forester
kaper mantuu Bååten svyat
miNirox (trener) enkay J (trener) keita (trener) zoneR (trener)

Epsilon Esports

Team GamerLegion

Nemiga Gaming

NoChance

Surreal hampus ROBO Maikelele
CRUC1AL ScreaM mds kRYSTAL
SPELLAN Ex6TenZ lollipop21k zehN
k1to HS Jyo STYKO
broky nawwk boX Thomas
DroW (trener) chrille (trener) keep3r (trener) Devilwalk (trener)

Nordavind

Sharks Esports

SJ Gaming

Tricked Esport

hallzerk nak arvid b0RUP
RUBINO exit Jamppi HUNDEN
cromen leo_druNky SADDYX acoR
TENZKI jnt KHRN sjuush
Radifaction RCF xartE Bubski
RoSeY (trener) coachi (trener)

Virtus.pro

Windigo Gaming

Winstrike Team

x-kom team

MICHU SHiPZ Boombl4 STOMP
snatchie bubble Kvik oskarish
Snax v1c7oR n0rb3r7 mono
byali blocker WorldEdit innocent
Vegi poizon bondik reatz
kuben (trener) Shockwave (trener) pipsoN (trener)

Faza grupowa

Drużyna Bilans Runda 1. Runda 2. Runda 3. Runda 4. Runda 5.
Team GamerLegion 3:0 2:0 Win 2:0 Eps 2:0 Chaos
Tricked Esport 3:0 2:1 x-kom 2:0 aTTaX 2:0 AGO
DreamEaters 3:1 2:1 Sharks 0:2 AGO 2:0 SJ 2:0 Chaos
Nemiga Gaming 3:1 2:0 VP 1:2 Chaos 2:0 Sharks 2:1 AGO
Windigo Gaming 3:1 0:2 GamerL 2:0 Nord 2:1 Eps 2:0 NoC
AGO Esports 2:2 2:1 Nord 2:0 Dream 0:2 Trick 1:2 Nemiga Chaos
ALTERNATE aTTaX 2:2 2:0 WT 0:2 Trick 0:1 NoC 2:0 Sharks Eps
Chaos Esports Club 2:2 2:0 SJ 2:1 Nemiga 0:2 GamerL 0:2 Dream AGO
Epsilon Esports 2:2 2:0 NoC 0:2 GamerL 1:2 Win 2:0 VP aTTaX
NoChance 2:2 0:2 Eps 2:1 VP 1:0 aTTaX 0:2 Win SJ
SJ Gaming 2:2 0:2 Chaos 2:0 x-kom 0:2 Dream 2:0 Nord NoC
Nordavind 1:3 1:2 AGO 0:2 Win 2:0 WT 0:2 SJ
Sharks Esports 1:3 1:2 Dream 2:1 WT 0:2 Nemiga 0:2 aTTaX
Virtus.pro 1:3 0:2 Nemiga 1:2 NoC 2:0 x-kom 0:2 Eps
Winstrike Team 0:3 0:2 aTTaX 1:2 Sharks 0:2 Nord
x-kom team 0:3 1:2 Trick 0:2 SJ 0:2 VP

Faza grupowa – harmonogram


1. runda
2 kwietnia
18:00 ALTERNATE aTTaX 2:0 Winstrike Team
Train 16:9
Overpass 16:0
21:00 x-kom team 1:2 Tricked Esport
Nuke 16:11
Train 17:19
Dust2 13:16
3 kwietnia
18:00 AGO Esports 2:1 Nordavind
Train 16:8
Vertigo 5:16
Inferno 25:21
21:00 NoChance 0:2 Epsilon Esports
Dust2 10:16
Mirage 12:16
4 kwietnia
14:00 Virtus.pro 0:2 Nemiga Gaming
Inferno 10:16
Nuke 8:16
17:00 Chaos Esports Club 2:0 SJ Gaming
Train 16:11
Inferno 16:9
20:00 Sharks Esports 1:2 DreamEaters
Dust2 8:16
Train 16:12
Mirage 13:16
5 kwietnia
17:00 Windigo Gaming 0:2 Team GamerLegion
Vertigo 7:16
Overpass 14:16

2. runda
6 kwietnia
17:00 x-kom team 0:2 SJ Gaming
Mirage 7:16
Train 11:16
7 kwietnia
21:30 Winstrike Team 1:2 Sharks Esports
Dust2 13:16
Nuke 16:12
Train 17:19
8 kwietnia
12:55 Nemiga Gaming 1:2 Chaos Esports Club
Overpass 16:9
Inferno 14:16
Dust2 14:16
15:55 NoChance 2:1 Virtus.pro
Train 16:10
Mirage 9:16
Vertigo 16:13
18:55 ALTERNATE aTTaX 0:2 Tricked Esport
Inferno 8:16
Nuke 7:16
9 kwietnia
12:55 Windigo Gaming 2:0 Nordavind
Mirage 16:8
Overpass 16:14
15:55 DreamEaters 0:2 AGO Esports
Dust2 13:16
Inferno 18:22
18:55 Epsilon Esports 0:2 Team GamerLegion
Nuke 7:16
Overpass 8:16

3. runda
10 kwietnia
12:55 AGO Esports 0:2 Tricked Esport
Inferno 14:16
Train 10:16
15:55 Epsilon Esports 1:2 Windigo Gaming
Nuke 14:16
Mirage 16:14
Inferno 2:16
18:55 Nemiga Gaming 2:0 Sharks Esports
Inferno 16:6
Nuke 16:13
11 kwietnia
12:55 DreamEaters 2:0 SJ Gaming
Mirage 16:13
Overpass 16:13
15:55 Chaos Esports Club 0:2 Team GamerLegion
Inferno 17:19
Mirage 7:16
13 kwietnia
13:00 ALTERNATE aTTaX 0:1 NoChance w/o
14 kwietnia
12:55 Winstrike Team 0:2 Nordavind
Dust2 11:16
Mirage 17:19
18 kwietnia
16:00 Virtus.pro 2:0 x-kom team
Nuke 31:29
Train 16:9

4. runda
15 kwietnia
12:55 AGO Esports 1:2 Nemiga Gaming
Overpass 16:11
Nuke 14:16
Inferno 6:16
15:55 Sharks Esports 0:2 ALTERNATE aTTaX
Dust2 8:16
Inferno 7:16
18:55 DreamEaters 2:0 Chaos Esports Club
Overpass 22:20
Mirage 16:8
16 kwietnia
15:00 Nordavind 0:2 SJ Gaming
Train 7:16
Overpass 12:16
17 kwietnia
12:55 Windigo Gaming 2:0 NoChance
Overpass 16:10
Mirage 19:16
18 kwietnia
20:30 Epsilon Esports 2:0 Virtus.pro
Mirage 16:12
Train 16:12

5. runda
22 kwietnia
15:00 Chaos Esports Club vs AGO Esports
TBD
TBD
TBD
18:00 Epsilon Esports vs ALTERNATE aTTaX
TBD
TBD
TBD
21:00 NoChance vs SJ Gaming
TBD
TBD
TBD

Faza pucharowa – harmonogram

TBA

Klasyfikacja końcowa

1. 18 000 $
2. 7 500 $
3. 3 000 $
4. 1 500 $
5-8.
9-11.
12-14. Nordavind, Sharks Esports, Virtus.pro
15-16. Winstrike Team, x-kom team

Transmisja

Transmisja z LOOT.BET/CS Season 2 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie na kanale KXN Studio na Twitchu.

Tagi: , ,