Mid-Season Invitational 2019

Najważniejsze informacje

Nazwa Mid-Season Invitational 2019
Data Play-in: 1-7 maja
Turniej główny: 10-19 maja
Miejsce Play-in: GG Stadium (Studio VCS), Ho Chi Minh, Wietnam
Faza grupowa: Vietnam National Convention Center, Hanoi, Wietnam
Play-offy: Heping Basketball Gymnasium, Tajpej, Tajwan
Gra League of Legends
Uczestników 13
System Play-in: faza grupowa (2 grupy po cztery drużyny, Bo1) + finały (Bo5)
Turniej główny: faza grupowa (6 drużyn, Bo1) + faza pucharowa (Bo5)
Patch 9.8

Uczestnicy

Uczestnicy fazy grupowej play-in:
Detonation Gaming

1907 Fenerbahçe Espor

TCL

Bombers

OPL

DetonatioN FocusMe

LJL

INTZ e-Sports

CBLOL

Ruin Mimic Evi Tay
Kirei BalKhan Steal Shini
Bolulu ry0ma Ceros Envy
Hades FBI Yutapon Mills
Japone Rogue Gaeng RedBert
Only35 Seb Ramune BocaJR
Turkinator Westonway Kazu Maestro

Phong Vu Buffalo

Isurus Gaming

LLA

MEGA

LST

Phong Vũ Buffalo

VCS

Vega Squadron

LCL

Buggax Rockky Zeros BOSS
Oddie Jjun Meliodas AHaHaCiK
Seiya G4 Naul Nomanz
Warangelus Lloyd BigKoro Gadget
Slow PoP Palette SaNTaS
emp WarLocK XuHao Razly
Pierre Bigfafa Ren Invi
Uczestnicy finałów play-in
Flash Wolves Lider grupy A fazy zasadniczej play-in Lider grupy B fazy zasadniczej play-in

Flash Wolves

LMS

Team Liquid

LCS

Hanabi Impact
Bugi Xmithie
Rather Jensen
Betty Doublelift
ShiauC CoreJJ
Enso MikeYeung
Sweet Cain
Uczestnicy fazy grupowej głównego turnieju:

G2 Esports

LEC

Invictus Gaming

LPL

SK telecom T1

LCK

Wunder TheShy Khan
Jankos Ning Clid
Caps Rookie Faker
Perkz JackeyLove Teddy
Mikyx Baolan Mata
promisq Duke Haru
GrabbZ Karam kkOma

+ 3 drużyny z play-in

Play-in

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Phong Vu Buffalo Phong Vũ Buffalo 7 5 2 1. Vega Squadron 6 5 1
2. 1907 Fenerbahçe 7 4 2 2. Detonation Gaming DetonatioN FocusMe 6 4 2
3. Bomber 6 2 4 3. MEGA 6 2 4
4. Isurus Gaming 6 2 4 4. INTZ e-Sports 6 1 5
Legenda:
Awans do finałów fazy play-in
Eliminacja z Mid-Season Invitational 2019

Harmonogram meczów play-in:


Faza grupowa
Środa, 1 maja

Grupa A

11:00 Phong Vũ Buffalo Phong Vu Buffalo 1:0 Bombers Bo1
12:00 1907 Fenerbahçe 1:0 Isurus Gaming Bo1
13:00 Phong Vũ Buffalo Phong Vu Buffalo 1:0 Isurus Gaming Bo1
14:00 1907 Fenerbahçe 1:0 Bombers Bo1
15:00 Bombers 1:0 Isurus Gaming Bo1
16:00 1907 Fenerbahçe 0:1 Phong Vu Buffalo Phong Vũ Buffalo Bo1
17:00 Bombers 1:0 Phong Vu Buffalo Phong Vũ Buffalo Bo1
18:00 Isurus Gaming 1:0 1907 Fenerbahçe Bo1
Czwartek, 2 maja

Grupa A

11:00 Isurus Gaming 0:1 Phong Vu Buffalo Phong Vũ Buffalo Bo1
12:00 Bombers 0:1 1907 Fenerbahçe Bo1
13:00 Phong Vũ Buffalo Phong Vu Buffalo 0:1 1907 Fenerbahçe Bo1
14:00 Isurus Gaming 1:0 Bombers Bo1

Grupa B

15:00 MEGA 0:1 Detonation Gaming DetonatioN FocusMe Bo1
16:00 Vega Squadron 1:0 INTZ e-Sports Bo1
17:00 Vega Squadron 1:0 Detonation Gaming DetonatioN FocusMe Bo1
18:00 MEGA 1:0 INTZ e-Sports Bo1

Grupa A – tiebreaker

19:00 Phong Vũ Buffalo Phong Vu Buffalo 1:0 1907 Fenerbahçe Bo1
Niedziela, 5 maja

Grupa B

7:00 DetonatioN FocusMe Detonation Gaming 1:0 INTZ e-Sports Bo1
8:00 Vega Squadron 1:0 MEGA Bo1
9:00 DetonatioN FocusMe Detonation Gaming 1:0 MEGA Bo1
10:00 INTZ e-Sports 0:1 Vega Squadron Bo1
11:00 INTZ e-Sports 1:0 MEGA Bo1
12:00 DetonatioN FocusMe Detonation Gaming 0:1 Vega Squadron Bo1
13:00 INTZ e-Sports 0:1 Detonation Gaming DetonatioN FocusMe Bo1
14:00 MEGA 1:0 Vega Squadron Bo1

Finały
Poniedziałek, 6 maja
10:00 Team Liquid 3:0 Phong Vu Buffalo Phong Vũ Buffalo Bo5
14:00 Flash Wolves Flash Wolves 3:1 Vega Squadron Bo5
Wtorek, 7 maja
12:00 Phong Vũ Buffalo Phong Vu Buffalo 3:2 Vega Squadron Bo5

Główny turniej – faza grupowa

Tabela turnieju głównego MSI 2019
# Drużyna Mecze Wygrane Porażki
1. Invictus Gaming 10 9 1
2. SK telecom T1 10 7 3
3. G2 Esports 10 5 5
4. Team Liquid 10 4 6
5. Flash Wolves Flash Wolves 10 3 7
6. Phong Vu Buffalo Phong Vũ Buffalo 10 2 8
Legenda:
 Awans do play-offów MSI 2018 + miejsce w pierwszym koszyku dla swojego regionu podczas losowania grup Worlds 2019
 Brak miejsca w pierwszym koszyku dla swojego regionu podczas losowania grup Worlds 2019

Harmonogram fazy grupowej głównego turnieju:

Piątek, 10 maja
12:00 G2 Esports 1:0 SK telecom T1 Bo1
13:00 Flash Wolves Flash Wolves 0:1 Team Liquid Bo1
14:00 Phong Vũ Buffalo Phong Vu Buffalo 0:1 Invictus Gaming Bo1
15:00 SK telecom T1 1:0 Flash Wolves Flash Wolves Bo1
16:00 Invictus Gaming 1:0 G2 Esports Bo1
17:00 Team Liquid 1:0 Phong Vu Buffalo Phong Vũ Buffalo Bo1
Sobota, 11 maja
9:00 G2 Esports 1:0 Team Liquid Bo1
10:00 Phong Vũ Buffalo Phong Vu Buffalo 0:1 Flash Wolves Flash Wolves Bo1
11:00 Invictus Gaming 1:0 Team Liquid Bo1
12:00 SK telecom T1 1:0 Phong Vu Buffalo Phong Vũ Buffalo Bo1
13:00 Flash Wolves Flash Wolves 0:1 G2 Esports Bo1
14:00 Invictus Gaming 1:0 SK telecom T1 Bo1
Niedziela, 12 maja
9:00 SK telecom T1 1:0 Team Liquid Bo1
10:00 Flash Wolves Flash Wolves 0:1 Invictus Gaming Bo1
11:00 Phong Vũ Buffalo Phong Vu Buffalo 1:0 G2 Esports Bo1
12:00 Team Liquid 0:1 Flash Wolves Flash Wolves Bo1
13:00 SK telecom T1 0:1 G2 Esports Bo1
14:00 Invictus Gaming 1:0 Phong Vu Buffalo Phong Vũ Buffalo Bo1
Poniedziałek, 13 maja
12:00 G2 Esports 1:0 Flash Wolves Flash Wolves Bo1
13:00 Phong Vũ Buffalo Phong Vu Buffalo 0:1 Team Liquid Bo1
14:00 G2 Esports 0:1 Invictus Gaming Bo1
15:00 Flash Wolves Flash Wolves 0:1 SK telecom T1 Bo1
16:00 Invictus Gaming 1:0 Team Liquid Bo1
17:00 Phong Vũ Buffalo Phong Vu Buffalo 0:1 SK telecom T1 Bo1
Wtorek, 14 maja
12:00 Sk telecom T1 1:0 Team Liquid Bo1
13:00 G2 Esports 0:1 Phong Vu Buffalo Phong Vũ Buffalo Bo1
14:00 Invictus Gaming 1:0 Flash Wolves Flash Wolves Bo1
15:00 Team Liquid 1:0 G2 Esports Bo1
16:00 Flash Wolves Flash Wolves 1:0 Phong Vu Buffalo Phong Vũ Buffalo Bo1
17:00 SK telecom T1 1:0 Invictus Gaming Bo1

Główny turniej – play-offy

Półfinały Finał
Piątek, 17 maja, godz. 12:00 | Bo5
Invictus Gaming 1

Niedziela, 19 maja, godz. 9:00 | Bo5
Team Liquid 3 Team Liquid 0
Sobota, 18 maja, godz. 9:00 | Bo5
G2 Esports 3
SK telecom T1 2
G2 Esports 3

Podział nagród

1. G2 Esports min. 400 000 $
2. Team Liquid min. 200 000 $
3-4. Invictus Gaming, SK telecom T1 min. 100 000 $
5-6. Flash Wolves, Phong Vũ Buffalo min. 50 000 $
7. Vega Squadron min. 25 000 $
8-9. 1907 Fenerbahçe Espor, DetonatioN FocusMe min. 15 000 $
10. MEGA min. 12 500 $
11-12. Bombers, Isurus Gaming min. 11 250 $
13. INTZ e-Sports min. 10 000 $

Pula nagród może zostać zwiększona poprzez sprzedaż ikon drużyn uczestniczących na MSI 2019, skórek Conqueror Alistar (Zdobywcy Alistara), a także pełnego pakietu zawierającego skórkę bohatera, totem MSI 2019 oraz ramkę ekranu wczytywania. Skórka oraz pakiet będą dostępne do 11 czerwca do godziny 20:00. Więcej informacji znajdziecie w tym miejscu.

Transmisja

Wszystkie mecze Mid-Season Invitational 2019 będziecie mogli obejrzeć pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,