Mistrzostwa Świata League of Legends – Worlds 2020

Informacje

Nazwa Mistrzostwa Świata League of Legends – Worlds 2020
Data 25 września – 31 października 2020
Miejsce Szanghaj, Chiny
Gra League of Legends (patch 10.19)
Liczba uczestników 22
Pula nagród TBA
System
  • faza play-in
  • faza grupowa
  • faza pucharowa

Uczestnicy

Faza play-in

INTZ

Legacy Esports

LGD Gaming

MAD Lions

Tay Topoon Langx Orome
Shini Babip Peanut Shad0w
Envy Tally xiye Humanoid
micaO Raes Kramer Carzzy
RedBert Isles Mark Kaiser
Maestro Denian Maizijian Mac

Papara SuperMassive

PSG Talon

Rainbow7

Team Liquid

Armut Hanabi Acce Impact
KaKAO River Josedeodo Broxah
Bolulu Tank Aloned Jensen
Zeitont Unified Leza Tactical
SnowFlower Kaiwing Shadow CoreJJ
Pades, GBM Bigfafa Skin Jatt

Unicorns of Love

V3 Esports

BOSS Paz
AHaHaCiK Bugi
Nomanz Ace
Gadget Archer
SaNTaS Raina
Sheepy HW4NG
Turniej główny

DAMWON Gaming

DRX

FlyQuest

Fnatic

Nuguri Doran Solo Bwipo
Canyon Pyosik Santorin Selfmade
ShowMaker Chovy PowerOfEvil Nemesis
Ghost Deft WildTurtle Rekkles
BeryL Keria IgNar Hylissang
Zefa cvMax DLim Mithy

Gen.G

G2 Esports

JD Gaming

Machi Esports

Rascal Wunder Zoom PK
Clid Jankos Kanavi Gemini
Bdd Caps Yagao Mission
Ruler Perkz LokeN Bruce
Life Mikyx LvMao Koala
oDin GrabbZ Homme Dreamer, Mountain

Rogue

Suning

Top Esports

TSM

Finn Bin 369 Broken Blade
Inspired SofM Karsa Spica
Larssen Angel Knight Bjergsen
Hans sama huanfeng JackeyLove Doublelift
Vander SwordArt Yuyanjia Biofrost
fredy122 Chashao Crescent Parth

Faza play-in

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Team Liquid 4 3 1 1. PSG Talon 4 3 1
2. Legacy Esports 4 3 1 2. Unicorns of Love 4 3 1
3. Papara SuperMassive 4 2 2 3. Rainbow7 4 2 2
4. MAD Lions 4 1 3 4. LGD Gaming 4 1 3
5. INTZ 4 1 3 5. V3 Esports 4 1 3
Legenda:
 Awans do głównej fazy Worlds 2020
 Wyższe rozstawienie w drabince decydującej o awansie do głównej fazy Worlds 2020
 Niższe rozstawienie w drabince decydującej o awansie do głównej fazy Worlds 2020
 Brak awansu do głównej fazy Worlds 2020

Harmonogram
25 września
10:00 MAD Lions 1:0 INTZ BO1
11:00 PSG Talon 1:0 Rainbow7 BO1
12:00 Legacy Esports 1:0 INTZ BO1
13:00 LGD Gaming 0:1 PSG Talon BO1
14:00 Team Liquid 1:0 MAD Lions BO1
26 września
10:00 Rainbow7 0:1 V3 Esports BO1
11:00 INTZ 0:1 Papara SuperMassive BO1
12:00 V3 Esports 0:1 Unicorns of Love BO1
13:00 LGD Gaming 0:1 Rainbow7 BO1
14:00 Unicorns  of Love 1:0 PSG Talon BO1
15:00 Papara SuperMassive 1:0 MAD Lions BO1
16:00 Team Liquid 1:0 Legacy Esports BO1
27 września
10:00 V3 Esports 0:1 LGD Gaming BO1
11:00 Rainbow7 1:0 Unicorns of Love BO1
12:00 PSG Talon 1:0 V3 Esports BO1
13:00 Unicorns of Love 1:0 LGD Gaming BO1
  Dogrywka
14:00 Unicorns of Love 0:1 PSG Talon BO1
15:00 V3 Esports 0:1 LGD Gaming BO1
28 września
10:00 Papara SuperMassive 0:1 Team Liquid BO1
11:00 MAD Lions 0:1 Legacy Esports BO1
12:00 INTZ 1:0 Team Liquid BO1
13:00 Legacy Esports 1:0 Papara SuperMassive BO1
  Dogrywka
14:00 MAD Lions 1:0 INTZ BO1
15:00 Team Liquid 1:0 Legacy Esports BO1
29 września

Runda eliminacyjna

08:00 Rainbow7 0:3 LGD Gaming BO5
12:00 Papara SuperMassive 3:2 MAD Lions BO5
30 września

Finały

08:00 Legacy Esports 0:3 LGD Gaming BO5
12:00 Unicorns of Love 3:0 Papara SuperMassive BO5

Faza grupowa – turniej główny

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Suning 7 5 2 1. DAMWON Gaming 6 5 1
2. G2 Esports 7 4 3 2. JD Gaming 6 4 2
3. Team Liquid 6 3 3 3. PSG Talon 6 1 4
4. Machi Esports 6 1 5 4. Rogue 6 1 5
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Gen.G 6 5 1 1. Top Esports 6 5 1
1. Fnatic 6 4 2 2. DRX 6 4 2
3. LGD Gaming 6 3 3 3. FlyQuest 6 3 3
4. TSM 6 0 6 4. Unicorns of Love 6 0 6
Legenda:
 Awans do fazy pucharowej Worlds 2020
 Brak awansu do fazy pucharowej Worlds 2020

Harmonogram
3 października
10:00 FlyQuest 0:1 Top Esports BO1
11:00 Unicorns of Love 0:1 DRX BO1
12:00 Rogue 1:0 PSG Talon BO1
13:00 DAMWON Gaming 1:0 JD Gaming BO1
14:00 Gen.G 1:0 LGD Gaming BO1
15:00 TSM 0:1 Fnatic BO1
4 października
10:00 Machi Esports 1:0 Team Liquid BO1
11:00 G2 Esports 1:0 Suning BO1
12:00 Rogue 0:1 DAMWON Gaming BO1
13:00 PSG Talon 0:1 JD Gaming BO1
14:00 Gen.G 1:0 TSM BO1
15:00 Fnatic 0:1 LGD Gaming BO1
5 października
10:00 Machi Esports 0:1 G2 Esports BO1
11:00 Team Liquid 0:1 Suning BO1
12:00 DAMWON Gaming 1:0 PSG Talon BO1
13:00 JD Gaming 1:0 Rogue BO1
14:00 FlyQuest 1:0 Unicorns of Love BO1
15:00 Top Esports 1:0 DRX BO1
6 października
10:00 G2 Esports 0:1 Team Liquid BO1
11:00 Suning 1:0 Machi Esports BO1
12:00 DRX 1:0 FlyQuest BO1
13:00 Top Esports 1:0 Unicorns of Love BO1
14:00 Fnatic 1:0 Gen.G BO1
15:00 TSM 0:1 LGD Gaming BO1
8 października
10:00 Team Liquid 0:1 G2 Esports BO1
11:00 Machi Esports 0:1 Suning BO1
12:00 G2 Esports 1:0 Machi Esports BO1
13:00 Suning 0:1 Team Liquid BO1
14:00 Team Liquid 1:0 Machi Esports BO1
15:00 Suning 1:0 G2 Esports BO1
  Dogrywka
16:00 Suning 1:0 G2 Esports BO1
9 października
10:00 PSG Talon 0:1 DAMWON Gaming BO1
11:00 Rogue 0:1 JD Gaming BO1
12:00 DAMWON Gaming 1:0 Rogue BO1
13:00 JD Gaming 0:1 PSG Talon BO1
14:00 PSG Talon 1:0 Rogue BO1
15:00 JD Gaming 1:0 DAMWON Gaming BO1
10 października
10:00 Fnatic 1:0 TSM BO1
11:00 Gen.G 1:0 LGD Gaming BO1
12:00 TSM 0:1 Gen.G BO1
13:00 Fnatic 1:0 LGD Gaming BO1
14:00 TSM 0:1 LGD Gaming BO1
15:00 Gen.G 1:0 Fnatic BO1
11 października
10:00 FlyQuest 0:1 DRX BO1
11:00 Top Esports 1:0 Unicorns of Love BO1
12:00 DRX 1:0 Unicorns of Love BO1
13:00 Top Esports 0:1 FlyQuest BO1
14:00 FlyQuest 1:0 Unicorns of Love BO1
15:00 DRX 0:1 Top Esports BO1

 

Faza pucharowa – turniej główny

Ćwierćfinały Półfinały Finał
Top Esports 3
Fnatic 2
Top Esports 1
Suning 3
Suning 3
JD Gaming 1
Suning 1
DAMWON Gaming 3
Gen.G 0
G2 Esports 3
G2 Esports 1
DAMWON Gaming 3
DAMWON Gaming 3
DRX 0

Harmonogram
15 października

Ćwierćfinał

12:00 DAMWON Gaming 3:0 DRX BO5
16 października

Ćwierćfinał

12:00 Suning 3:1 JD Gaming BO5
17 października

Ćwierćfinał

12:00 Fnatic 2:3 Top Esports BO5
18 października

Ćwierćfinał

12:00 G2 Esports 3:0 Gen.G BO5
24 października

Półfinał

12:00 G2 Esports 1:3 DAMWON Gaming BO5
25 października

Półfinał

11:00 Top Esports 1:3 Suning BO5
31 października

Finał

11:00 DAMWON Gaming 3:1 Suning BO5

Klasyfikacja końcowa

1. DAMWON Gaming
2. Suning
3-4. G2 Esports
5-8. DRX, JD Gaming, Fnatic, Gen.G
9-12. Team Liquid, PSG Talon, LGD Gaming
13-16. Machi Esports, Rogue, TSM
17-18. Legacy Esports, Papara SuperMassive
19-20. Rainbow7, MAD Lions
21-22. V3 Esports, INTZ

Transmisja

Polskojęzyczna transmisja Mistrzostw Świata League of Legends – Worlds 2020 będzie dostępna na kanałach Polsat Games na YouTube oraz Twitchu. Anglojęzyczną transmisję prowadzić będzie natomiast oficjalny kanał Riot Games na Twitchu.

Tagi: , , , , , , , ,