Mistrzostwa Świata League of Legends – Worlds 2020

Informacje

Nazwa Mistrzostwa Świata League of Legends – Worlds 2020
Data 25 września – 31 października 2020
Miejsce Szanghaj, Chiny
Gra League of Legends (patch 10.19)
Liczba uczestników 22
Pula nagród TBA
System
  • faza play-in
  • faza grupowa
  • faza pucharowa

Uczestnicy

Faza play-in

INTZ

Legacy Esports

LGD Gaming

MAD Lions

Tay Topoon Langx Orome
Shini Babip Peanut Shad0w
Envy Tally xiye Humanoid
micaO Raes Kramer Carzzy
RedBert Isles Mark Kaiser
Maestro Denian Maizijian Mac

Papara SuperMassive

PSG Talon

Rainbow7

Team Liquid

Armut Hanabi Acce Impact
KaKAO River Josedeodo Broxah
Bolulu Tank Aloned Jensen
Zeitont Unified Leza Tactical
SnowFlower Kaiwing Shadow CoreJJ
Pades, GBM Bigfafa Skin Jatt

Unicorns of Love

V3 Esports

BOSS Paz
AHaHaCiK Bugi
Nomanz Ace
Gadget Archer
SaNTaS Raina
Sheepy HW4NG
Turniej główny

DAMWON Gaming

DRX

FlyQuest

Fnatic

Nuguri Doran Solo Bwipo
Canyon Pyosik Santorin Selfmade
ShowMaker Chovy PowerOfEvil Nemesis
Ghost Deft WildTurtle Rekkles
BeryL Keria IgNar Hylissang
Zefa cvMax DLim Mithy

Gen.G

G2 Esports

JD Gaming

Machi Esports

Rascal Wunder Zoom PK
Clid Jankos Kanavi Gemini
Bdd Caps Yagao Mission
Ruler Perkz LokeN Bruce
Life Mikyx LvMao Koala
oDin GrabbZ Homme Dreamer, Mountain

Rogue

Suning

Top Esports

TSM

Finn Bin 369 Broken Blade
Inspired SofM Karsa Spica
Larssen Angel Knight Bjergsen
Hans sama huanfeng JackeyLove Doublelift
Vander SwordArt Yuyanjia Biofrost
fredy122 Chashao Crescent Parth

Faza play-in

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Team Liquid 4 3 1 1. PSG Talon 4 3 1
2. Legacy Esports 4 3 1 2. Unicorns of Love 4 3 1
3. Papara SuperMassive 4 2 2 3. Rainbow7 4 2 2
4. MAD Lions 4 1 3 4. LGD Gaming 4 1 3
5. INTZ 4 1 3 5. V3 Esports 4 1 3
Legenda:
 Awans do głównej fazy Worlds 2020
 Wyższe rozstawienie w drabince decydującej o awansie do głównej fazy Worlds 2020
 Niższe rozstawienie w drabince decydującej o awansie do głównej fazy Worlds 2020
 Brak awansu do głównej fazy Worlds 2020

Harmonogram
25 września
10:00 MAD Lions 1:0 INTZ BO1
11:00 PSG Talon 1:0 Rainbow7 BO1
12:00 Legacy Esports 1:0 INTZ BO1
13:00 LGD Gaming 0:1 PSG Talon BO1
14:00 Team Liquid 1:0 MAD Lions BO1
26 września
10:00 Rainbow7 0:1 V3 Esports BO1
11:00 INTZ 0:1 Papara SuperMassive BO1
12:00 V3 Esports 0:1 Unicorns of Love BO1
13:00 LGD Gaming 0:1 Rainbow7 BO1
14:00 Unicorns  of Love 1:0 PSG Talon BO1
15:00 Papara SuperMassive 1:0 MAD Lions BO1
16:00 Team Liquid 1:0 Legacy Esports BO1
27 września
10:00 V3 Esports 0:1 LGD Gaming BO1
11:00 Rainbow7 1:0 Unicorns of Love BO1
12:00 PSG Talon 1:0 V3 Esports BO1
13:00 Unicorns of Love 1:0 LGD Gaming BO1
  Dogrywka
14:00 Unicorns of Love 0:1 PSG Talon BO1
15:00 V3 Esports 0:1 LGD Gaming BO1
28 września
10:00 Papara SuperMassive 0:1 Team Liquid BO1
11:00 MAD Lions 0:1 Legacy Esports BO1
12:00 INTZ 1:0 Team Liquid BO1
13:00 Legacy Esports 1:0 Papara SuperMassive BO1
  Dogrywka
14:00 MAD Lions 1:0 INTZ BO1
15:00 Team Liquid 1:0 Legacy Esports BO1
29 września

Runda eliminacyjna

08:00 Rainbow7 0:3 LGD Gaming BO5
12:00 Papara SuperMassive 3:2 MAD Lions BO5
30 września

Finały

08:00 Legacy Esports vs LGD Gaming BO5
12:00 Unicorns of Love vs Papara SuperMassive BO5

Faza grupowa – turniej główny

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. G2 Esports 0 0 0 1. DAMWON Gaming 0 0 0
2. Suning 0 0 0 2. JD Gaming 0 0 0
3. Machi Esports 0 0 0 3. Rogue 0 0 0
4. TBD 0 0 0 4. TBD 0 0 0
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. TSM 0 0 0 1. Top Esports 0 0 0
2. Fnatic 0 0 0 2. DRX 0 0 0
3. Gen.G 0 0 0 3. FlyQuest 0 0 0
4. TBD 0 0 0 4. TBD 0 0 0
Legenda:
 Awans do fazy pucharowej Worlds 2020
 Brak awansu do fazy pucharowej Worlds 2020

Harmonogram
3 października
10:00 FlyQuest vs Top Esports BO1
11:00 DRX vs TBD BO1
12:00 Rogue vs TBD BO1
13:00 DAMWON Gaming vs JD Gaming BO1
14:00 Gen.G vs TBD BO1
15:00 TSM vs Fnatic BO1
4 października
10:00 Machi Esports vs TBD BO1
11:00 G2 Esports vs Suning BO1
12:00 Rogue vs DAMWON Gaming BO1
13:00 JD Gaming vs TBD BO1
14:00 Gen.G vs TSM BO1
15:00 Fnatic vs TBD BO1
5 października
10:00 Machi Esports vs G2 Esports BO1
11:00 Suning vs TBD BO1
12:00 DAMWON Gaming vs TBD BO1
13:00 JD Gaming vs Rogue BO1
14:00 FlyQuest vs TBD BO1
15:00 Top Esports vs DRX BO1
6 października
10:00 G2 Esports vs TBD BO1
11:00 Suning vs Machi Esports BO1
12:00 DRX vs FlyQuest BO1
13:00 Top Esports vs TBD BO1
14:00 Fnatic vs Gen.G BO1
15:00 TSM vs TBD BO1
8 października
10:00 G2 Esports vs TBD BO1
11:00 Machi Esports vs Suning BO1
12:00 G2 Esports vs Machi Esports BO1
13:00 Suning vs TBD BO1
14:00 Machi Esports vs TBD BO1
15:00 Suning vs G2 Esports BO1
9 października
10:00 DAMWON Gaming vs TBD BO1
11:00 Rogue vs JD Gaming BO1
12:00 DAMWON Gaming vs Rogue BO1
13:00 JD Gaming vs TBD BO1
14:00 Rogue vs TBD BO1
15:00 JD Gaming vs DAMWON Gaming BO1
10 października
10:00 Fnatic vs TSM BO1
11:00 Gen.G vs TBD BO1
12:00 TSM vs Gen.G BO1
13:00 Fnatic vs TBD BO1
14:00 TSM vs TBD BO1
15:00 Gen.G vs Fnatic BO1
11 października
10:00 FlyQuest vs DRX BO1
11:00 Top Esports vs TBD BO1
12:00 DRX vs TBD BO1
13:00 Top Esports vs FlyQuest BO1
14:00 FlyQuest vs TBD BO1
15:00 DRX vs Top Esports BO1

Faza pucharowa – turniej główny

Ćwierćfinały Półfinały Finał
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0

Harmonogram
15 października

Ćwierćfinał

12:00 TBD 0:0 TBD BO5
16 października

Ćwierćfinał

12:00 TBD 0:0 TBD BO5
17 października

Ćwierćfinał

12:00 TBD 0:0 TBD BO5
18 października

Ćwierćfinał

12:00 TBD 0:0 TBD BO5
24 października

Półfinał

12:00 TBD 0:0 TBD BO5
25 października

Półfinał

11:00 TBD 0:0 TBD BO5
31 października

Finał

11:00 TBD 0:0 TBD BO5

Klasyfikacja końcowa

1. TBD
2. TBD
3-4. TBD
5-8. TBD
9-12. TBD
13-16. TBD
17-20. Rainbow7, MAD Lions
21-22. V3 Esports,  INTZ

Transmisja

Polskojęzyczna transmisja Mistrzostw Świata League of Legends – Worlds 2020 będzie dostępna na kanałach Polsat Games na YouTube oraz Twitchu. Anglojęzyczną transmisję prowadzić będzie natomiast oficjalny kanał Riot Games na Twitchu.

Tagi: , , , , , , , ,