STS
Worlds 2021

Mistrzostwa Świata League of Legends – Worlds 2021

Oglądaj Worlds 2021 NA ŻYWO

Informacje

Nazwa Mistrzostwa Świata League of Legends – Worlds 2021
Data 5 października – 6 listopada 2021
Miejsce Reykjavík, Islandia
Gra League of Legends (patch 11.19)
Liczba uczestników 22
Pula nagród TBA
System
  • faza play-in
  • faza grupowa
  • faza pucharowa

Uczestnicy


Turniej główny

100 Thieves

DWG KIA

EDward Gaming

Fnatic

Ssumday Khan Flandre Adam
Closer Canyon Jiejie Bwipo
Abbedagge ShowMaker Scout Nisqy
FBI Ghost Viper Bean
huhi BeryL Meiko Hylissang
Reapered kk0ma Maokai YamatoCannon

FPX

Gen.G Esports

Team Liquid

MAD Lions

Nuguri Rascal Alphari Armut
Tian Clid Santorin Elyoya
Doinb Bdd Jensen Humanoid
Lwx Ruler Tactical Carzzy
Crisp Life CoreJJ Kaiser
Steak oDin Kold Mac

PSG Talon

⁠Rogue

Royal Never Give Up

T1

Hanabi Odoamne Xiaohu Canna
River Inspired Wei Oner
Maple Larssen Cryin Faker
Unified Hans sama GALA Teddy
Kaiwing Trymbi Ming Keria
Helper fredy122 Tabe Stardust

Faza play-in

Beyond Gaming

Cloud9

DetonatioN FocusMe

Galatasaray Esports

Liang Fudge Evi Crazy
HuSha Blaber Steal Mojito
Maoan Perkz Aria Bolulu
PK Zven Yutapon Alive
Doggo Vulcan Gaeng Zergsting
Kino
Dinter Reignover Yang Irean

Hanwha Life Esports

Hanwha Life Esports

Infinity Esports

LNG Esports

PEACE

Morgan Buggax Ale Vizicsacsi
Willer SolidSnake Tarzan Babip
Chovy cody icon Tally
Deft WhiteLotus Light Violet
Vsta Ackerman Iwandy Aladoric
Kezman Von YiL Coach Daniel

RED Canids

Unicorns of Love

Guigo BOSS
Aegis AHaHaCiK
Grevthar Nomanz
TitaN Argonavt
Jojo SaNTaS
Coelho Sheepy

Faza play-in: grupy i harmonogram

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. LNG Esports 4 4 0 1. DetonatioN FocusMe 5 4 1
2. Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports 4 3 1 2. Cloud9 5 3 2
3. PEACE 4 2 2 3. Galatasaray Esports 4 2 2
4. RED Canids 4 1 3 4. Beyond Gaming 5 2 3
5. Infinity Esports 4 0 4 5. Unicorns of Love 5 1 4
Legenda:
  Awans do głównej fazy Worlds 2021
  Wyższe rozstawienie w drabince decydującej o awansie do głównej fazy Worlds 2021
  Niższe rozstawienie w drabince decydującej o awansie do głównej fazy Worlds 2021
  Brak awansu do głównej fazy Worlds 2021

Harmonogram
5 października
13:00 Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports 0:1 LNG Esports BO1
14:00 Infinity Esports 0:1 RED Canids BO1
15:00 LNG Esports 1:0 PEACE BO1
16:00 Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports 1:0 Infinity Esports BO1
17:00 Unicorns of Love 0:1 DetonatioN FocusMe BO1
18:00 Galatasaray Esports 1:0 Beyond Gaming BO1
19:00 DetonatioN FocusMe 0:1 Cloud9 BO1
20:00 Unicorns of Love 0:1 Galatasaray Esports BO1
6 października
13:00 PEACE 0:1 Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports BO1
14:00 RED Canids 0:1 LNG Esports BO1
15:00 Infinity Esports 0:1 PEACE BO1
16:00 RED Canids 0:1 Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports BO1
17:00 Beyond Gaming 0:1 Cloud9 BO1
18:00 Galatasaray Esports 0:1 DetonatioN FocusMe BO1
19:00 Beyond Gaming 0:1 Unicorns of Love BO1
20:00 Cloud9 1:0 Galatasaray Esports BO1
7 października
13:00 LNG Esports 1:0 Infinity Esports BO1
14:00 PEACE 1:0 RED Canids BO1
15:00 DetonatioN FocusMe 1:0 Beyond Gaming BO1
16:00 Cloud9 0:1 Unicorns of Love BO1

Dogrywki

16:45 Unicorns of Love  0:1 Beyond Gaming BO1
17:45 Cloud9  0:1 DetonatioN FocusMe BO1
8 października

Runda eliminacyjna

13:00 Galatasaray Esports 2:3 Beyond Gaming BO5
18:00 PEACE 3:2 RED Canids BO5
9 października

Runda kwalifikacyjna

13:00 Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports 3:0 Beyond Gaming BO5
18:00 Cloud9 3:0 PEACE BO5

Turniej główny: faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. DWG KIA 6 6 0 1. T1 6 5 1
2. Cloud9 7 3 4 2. EDward Gaming 6 4 2
3. ⁠Rogue 8 3 5 3. 100 Thieves 6 3 3
4. FPX 7 2 5 4. DetonatioN FocusMe 6 0 6
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Royal Never Give Up 7 5 2 1. Gen.G Esports 8 5 3
2. Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports 7 4 3 2. MAD Lions 8 4 4
3. PSG Talon 6 3 3 3. LNG Esports 7 3 4
4. Fnatic 6 1 5 4. Team Liquid 7 3 4
Legenda:
  Awans do fazy pucharowej Worlds 2021
  Brak awansu do fazy pucharowej Worlds 2021

Harmonogram
11 października
13:00 DWG KIA 1:0 FPX BO1
14:00 Royal Never Give Up 1:0 PSG Talon BO1
15:00 Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports 1:0 Fnatic BO1
16:00 LNG Esports 0:1 Gen.G Esports BO1
17:00 T1 1:0 DetonatioN FocusMe BO1
18:00 EDward Gaming 1:0 100 Thieves BO1
19:00 Team Liquid 1:0 MAD Lions BO1
20:00 Rogue 1:0 Cloud9 BO1
12 października
13:00 T1 0:1 EDward Gaming BO1
14:00 Rogue 0:1 DWG KIA BO1
15:00 PSG Talon 1:0 Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports BO1
16:00 Fnatic 0:1 Royal Never Give Up BO1
17:00 Cloud9 0:1 FPX BO1
18:00 DetonatioN FocusMe 0:1 100 Thieves BO1
19:00 MAD Lions 1:0 Gen.G Esports BO1
20:00 Team Liquid 0:1 LNG Esports BO1
13 października
13:00 Royal Never Give Up 1:0 Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports BO1
14:00 MAD Lions 0:1 LNG Esports BO1
15:00 FPX 1:0 Rogue BO1
16:00 PSG Talon 1:0 Fnatic BO1
17:00 Gen.G Esports 1:0 Team Liquid BO1
18:00 DWG KIA 1:0 Cloud9 BO1
19:00 EDward Gaming 1:0 DetonatioN FocusMe BO1
20:00 100 Thieves 1:0 T1 BO1
15 października
13:00 FPX 0:1 DWG KIA BO1
14:00 Cloud9 1:0 Rogue BO1
15:00 FPX 0:1 Cloud9 BO1
16:00 DWG KIA 1:0 Rogue BO1
17:00 Rogue 1:0 FPX BO1
18:00 Cloud9 0:1 DWG KIA BO1

Dogrywki

19:00 FPX 0:1 Rogue BO1
20:00 Cloud9 1:0 Rogue BO1
16 października
13:00 DetonatioN FocusMe 0:1 EDward Gaming BO1
14:00 T1 1:0 100 Thieves BO1
15:00 EDward Gaming 0:1 T1 BO1
16:00 100 Thieves 1:0 DetonatioN FocusMe BO1
17:00 DetonatioN FocusMe 0:1 T1 BO1
18:00 100 Thieves 1:0 EDward Gaming BO1
17 października
13:00 Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports 1:0 PSG Talon BO1
14:00 Royal Never Give Up 0:1 Fnatic BO1
15:00 PSG Talon 0:1 Royal Never Give Up BO1
16:00 Fnatic 0:1 Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports BO1
17:00 Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports 1:0 Royal Never Give Up BO1
18:00 Fnatic 0:1 PSG Talon BO1

Dogrywki

19:00 Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports 0:1  Royal Never Give Up BO1
18 października
13:00 Gen.G Esports 1:0 MAD Lions BO1
14:00 LNG Esports 0:1 Team Liquid BO1
15:00 Gen.G Esports 0:1 LNG Esports BO1
16:00 MAD Lions 1:0 Team Liquid BO1
17:00 Team Liquid 1:0 Gen.G Esports BO1
18:00 MAD Lions 1:0 LNG Esports BO1

Dogrywki

19:00 Gen.G Esports 1:0 Team Liquid BO1
20:00 MAD Lions 1:0 LNG Esports BO1
20:00 Gen.G Esports 1:0 MAD Lions BO1

Turniej główny: faza pucharowa

Ćwierćfinał Półfinał Finał
Royal Never Give Up 2
EDward Gaming 3
EDward Gaming 3
Gen.G Esports 2
Gen.G Esports 3
Cloud9 0
EDward Gaming 3
DWG KIA 2
T1 3
Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports 0
T1 2
DWG KIA 3
DWG KIA 3
MAD Lions 0

Harmonogram
22 października

Ćwierćfinał

14:00 T1 3:0 Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports BO5
23 października

Ćwierćfinał

14:00 Royal Never Give Up 2:3 EDward Gaming BO5
24 października

Ćwierćfinał

14:00 DWG KIA 3:0 MAD Lions BO5
25 października

Ćwierćfinał

14:00 Cloud9 0:3 Gen.G Esports BO5
30 października

Półfinał

14:00 T1 2:3 DWG KIA BO5
31 października

Półfinał

13:00 EDward Gaming 3:2 Gen.G Esports BO5
6 listopada

Wielki finał

13:00 DWG KIA 2:3 EDward Gaming BO5

Klasyfikacja końcowa

1. EDward Gaming
2. DWG KIA
3-4. T1, Gen.G Esports
5-8. Cloud9, Hanwha Life Esports, MAD Lions, Royal Never Give Up
9-11. 100 Thieves, PSG Talon, Rogue
12-13. Team Liquid, LNG Esports
14-16. DetonatioN FocusMe, Fnatic FPX
17-18. Beyond Gaming, PEACE
19-20. Galatasaray Esports, RED Canids
21-22. Infinity Esports, Unicorns of Love

Worlds 2021: transmisja

Polskojęzyczna transmisja Mistrzostw Świata League of Legends – Worlds 2021 będzie dostępna na kanałach Polsat Games w telewizji oraz w serwisie YouTube. Anglojęzyczną transmisję prowadzić będzie natomiast oficjalny kanał Riot Games na Twitchu.

Tagi: , , , , , , , , , , , ,