STS
PGL Major Antwerp 2022

PGL Major Antwerp 2022

Informacje

Nazwa PGL Major Antwerp 2022
Data 9 – 22 maja 2022
Miejsce Antwerpia, Belgia
Gra CS:GO
Liczba uczestników 24
Pula nagród 1 000 000 $
System dwie fazy grupowe w systemie szwajcarskim + faza pucharowa z drabinką pojedynczej eliminacji

Transmisja

Uczestnicy


Faza Nowych Legend

BIG

Cloud9

Copenhagen Flames

FaZe Clan

tabseN nafany jabbi rain
tiziaN sh1ro nicoodoz broky
syrsoN interz roeJ Twistzz
faveN Ax1Le HooXi karrigan
Krimbo HObbit Zyphon ropz
k1to (sub) fr0slev (sub) olofmeister (sub)
gob b (trener) groove (trener) Vorborg (trener) Eddie (trener)

FURIA Esports

Heroic

Natus Vincere

Ninjas in Pyjamas

yuurih stavn s1mple REZ
arT cadiaN electronic Plopski
KSCERATO TeSeS Boombl4 hampus
drop refrezh Perfecto es3tag
saffee sjuush b1t Brollan
Kjaerbye (sub) headtr1ck (sub) dev1ce (sub)
tacitus (trener) Xizt (trener) B1ad3 (trener) djL (trener)

Faza Nowych Pretendentów

9z Team

Astralis

Bad News Eagles

Complexity Gaming

dgt Xyp9x SENER1 JT
max gla1ve gxx- FaNg
rox k0nfig juanflatroo floppy
Luken blameF sinnopsyy Grim
dav1d Farlig rigoN Junior
Fessor (sub)
trace (trener) stikle- (trener) T.c (trener)

ENCE

Eternal Fire

forZe

G2 Esports

Snappi⁠ XANTARES Jerry JACKZ
Spinx woxic KENSI huNter-
dycha Calyx zorte NiKo
hades imoRR Norwi m0NESY
Maden xfl0ud shalfey Aleksib
AMANEK (sub)
sAw (trener) bishop (trener) Fierce (trener) XTQZZZ (trener)

IHC Esports

Imperial Esports

Team Liquid

MIBR

bLitz FalleN EliGE chelo
Techno fer NAF exit
kabal fnx oSee WOOD7
nin9 boltz shox Tuurtle
sk0R VINI nitro JOTA
Bart4k (sub)
maaRaa (trener) adreN (trener) BIT (trener)

Outsiders

Renegades

Team Spirit

Team Vitality

buster Sico chopper apEX
qikert INS magixx ZywOo
Jame Hatz degster misutaaa
YEKINDAR aliStair Patsi dupreeh
FL1T Liazz s1ren Magisk
Bubzkji (sub)
dastan (trener) Kingfisher (trener) zonic (trener)

Faza pretendentów

Drużyna Bilans 1. runda 2. runda 3. runda 4. runda 5. runda
G2 Esports 3:0
16:6
19:17
2:1
Team Vitality 3:0
16:1
16:8
2:1
ENCE 3:1
16:7
16:6
1:2
2:0
Outsiders 3:1
16:15
6:16
16:9
2:1
Team Spirit 3:1
16:6
17:19
16:11
2:0
Bad News Eagles 3:2
16:14
7:16
16:12
0:2
2:1
Imperial Esports 3:2
6:16
16:10
12:16
2:1
2:0
Team Liquid 3:2
6:16
10:16
2:0
2:0
2:0
Astralis 2:3
16:2
8:16
16:13
0:2
0:2
forZe 2:3
16:9
16:7
1:2
1:2
0:2
MIBR 2:3
14:16
16:14
13:16
2:0
1:2
Complexity Gaming 1:3
1:16
16:13
9:16
0:2
Eternal Fire 1:3
14:16
16:2
11:16
0:2
IHC Esports 1:3
2:16
13:16
2:0
1:2
9z Team 0:3
7:16
14:16
0:2
Renegades 0:3
9:16
2:16
0:2

1. runda
9 maja

Drużyny z bilansem 0:0

12:00 Team Vitality 16:1 Complexity Gaming Inferno
12:00 Bad News Eagles 16:14 Eternal Fire Dust2
13:15 G2 Esports 16:6 Team Liquid Inferno
13:15 forZe 16:9 Renegades Nuke
14:30 Astralis 16:2 IHC Esports Nuke
14:30 Imperial Esports 6:16 Team Spirit Dust2
15:45 MIBR 14:16 Outsiders Dust2
15:45 ENCE 16:7 9z Team Mirage

2. runda
9 maja

Drużyny z bilansem 1:0

17:00 G2 Esports 19:17 Team Spirit Dust2

Drużyny z bilansem 0:1

17:00 Eternal Fire 16:2 Renegades Vertigo

Drużyny z bilansem 1:0

18:15 forZe 16:7 Bad News Eagles Inferno

Drużyny z bilansem 0:1

18:15 Complexity Gaming 16:13 IHC Esports Nuke

Drużyny z bilansem 1:0

19:30 ENCE 16:6 Outsiders Vertigo

Drużyny z bilansem 0:1

19:30 Imperial Esports 16:10 Team Liquid Inferno

Drużyny z bilansem 1:0

20:45 Astralis 8:16 Team Vitality Mirage

Drużyny z bilansem 0:1

20:45 MIBR 16:14 9z Team Overpass

3. runda
10 maja

Drużyny z bilansem 1:1

12:00 Team Spirit 16:11 Eternal Fire Dust2
12:00 Bad News Eagles 16:12 Imperial Esports Vertigo
13:15 Astralis 16:13 MIBR Overpass
13:15 Complexity Gaming 9:16 Outsiders Overpass

Drużyny z bilansem 2:0

14:30 Team Vitality 2:1 forZe Nuke 12:16
Dust2 16:9
Mirage 16:12

Drużyny z bilansem 0:2

14:30 Renegades 0:2 IHC Esports Inferno 10:16
Dust2 12:16

Drużyny z bilansem 2:0

18:15 ENCE 1:2 G2 Esports Dust2 7:16
Ancient 19:16
Mirage 9:16

Drużyny z bilansem 2:0

18:15 Team Liquid 2:0 9z Team Ancient 16:11
Overpass 16:11

4. runda
11 maja

Drużyny z bilansem 2:1

12:00 Astralis 0:2 Team Spirit Overpass 12:16
Ancient 6:16

Drużyny z bilansem 1:2

12:00 Imperial Esports 2:1 IHC Esports Mirage 11:16
Overpass 16:10
Inferno 16:12

Drużyny z bilansem 2:1

15:45 forZe 1:2 Outsiders Dust2 16:12
Mirage 10:16
Inferno 11:16

Drużyny z bilansem 1:2

15:45 Complexity Gaming 0:2 Team Liquid Ancient 12:16
Vertigo 12:16

Drużyny z bilansem 2:1

19:30 ENCE 2:0 Bad News Eagles Dust2 16:13
Nuke 16:9

Drużyny z bilansem 1:2

19:30 MIBR 2:0 Eternal Fire Vertigo 16:13
Nuke 16:11

5. runda
12 maja

Drużyny z bilansem 2:2

12:00 Astralis 0:2 Team Liquid Vertigo 14:16
Ancient 13:16
15:45 Bad News Eagles 2:1 MIBR Nuke 13:16
Ancient 16:8
Vertigo 16:10
19:30 forZe 0:2 Imperial Esports Overpass 5:16
Mirage 5:16

Faza legend

Drużyna Bilans 1. runda 2. runda 3. runda 4. runda 5. runda
Natus Vincere 3:0
19:17
16:8
2:1
Team Spirit 3:0
16:12
16:12
2:1
ENCE 3:1
16:8
8:16
16:8
2:1
FaZe Clan 3:1
8:16
16:4
16:8
2:1
Ninjas in Pyjamas 3:1
16:4
16:14
1:2
2:0
Copenhagen Flames 3:2
16:14
16:8
1:2
1:2
2:0
Heroic 3:2
16:11
12:16
19:17
1:2
2:1
FURIA Esports 3:2
12:16
16:9
16:10
0:2
2:1
G2 Esports 2:3
17:19
16:12
17:19
2:1
1:2
Imperial Esports 2:3
11:16
12:16
2:0
2:1
0:2
Team Vitality 2:3
4:16
8:16
2:0
2:1
1:2
BIG 1:3
16:11
8:16
10:16
1:2
Cloud9 1:3
16:12
14:16
8:16
1:2
Outsiders 1:3
12:16
16:8
8:16
1:2
Bad News Eagles 0:3
14:16
4:16
0:2
Team Liquid 0:3
11:16
9:16
0:2

1. runda
14 maja

Drużyny z bilansem 0:0

12:00 Heroic 16:11 Team Liquid Vertigo
12:00 Copenhagen Flames 16:14 Bad News Eagles Ancient
13:15 Ninjas in Pyjamas 16:4 Team Vitality Overpass
13:15 Cloud9 16:12 Outsiders Mirage
14:30 FaZe Clan 8:16 ENCE Mirage
14:30 FURIA Esports 12:16 Team Spirit Nuke
15:45 Natus Vincere 19:17 G2 Esports Mirage
15:45 BIG 16:11 Imperial Esports Nuke

2. runda
14 maja

Drużyny z bilansem 1:0

17:00 Heroic 12:16 Team Spirit Nuke

Drużyny z bilansem 0:1

17:00 Team Vitality 8:16 Outsiders Mirage

Drużyny z bilansem 1:0

18:15 Copenhagen Flames 16:8 ENCE Ancient

Drużyny z bilansem 0:1

18:15 FaZe Clan 16:4 Bad News Eagles Ancient

Drużyny z bilansem 1:0

19:30 BIG 8:16 Natus Vincere Ancient

Drużyny z bilansem 0:1

19:30 FURIA Esports 16:9 Team Liquid Ancient

Drużyny z bilansem 1:0

20:45 Cloud9 14:16 Ninjas in Pyjamas Inferno

Drużyny z bilansem 0:1

20:45 G2 Esports 16:12 Imperial Esports Mirage

3. runda
15 maja

Drużyny z bilansem 1:1

12:00 Heroic 19:17 G2 Esports Vertigo
12:00 ENCE 16:8 Outsiders Mirage
13:15 Cloud9 8:16 FaZe Clan BO1
13:15 BIG 10:16 FURIA Esports Vertigo

Drużyny z bilansem 2:0

14:30 Team Spirit 2:1 Copenhagen Flames Vertigo 10:16
Mirage 16:8
Ancient 16:6

Drużyny z bilansem 0:2

14:30 Team Vitality 2:0 Team Liquid Mirage 16:7
Dust2 16:11

Drużyny z bilansem 2:0

18:15 Natus Vincere 2:1 Ninjas in Pyjamas Inferno 16:6
Mirage 14:16
Ancient 16:4

Drużyny z bilansem 2:0

18:15 Bad News Eagles 0:2 Imperial Esports Inferno 13:16
Mirage 14:16

4. runda
16 maja

Drużyny z bilansem 2:1

12:00 Copenhagen Flames 1:2 FaZe Clan Inferno 16:13
Ancient 13:16
Nuke 6:16

Drużyny z bilansem 1:2

12:00 BIG 1:2 Team Vitality Mirage 9:16
Vertigo 22:19
Nuke 17:19

Drużyny z bilansem 2:1

15:45 Ninjas in Pyjamas 2:0 FURIA Esports Nuke 16:2
Inferno 16:10

Drużyny z bilansem 1:2

15:45 G2 Esports 2:1 Outsiders Inferno 16:10
Vertigo 10:16
Dust2 16:11

Drużyny z bilansem 2:1

19:30 ENCE 2:1 Heroic Overpass 14:16
Mirage 16:12
Nuke 16:6

Drużyny z bilansem 1:2

19:30 Cloud9 1:2 Imperial Esports Overpass 23:25
Vertigo 16:9
Mirage 3:16

5. runda
17 maja

Drużyny z bilansem 2:2

12:00 Heroic 2:1 Team Vitality Mirage 16:7
Overpass 14:16
Inferno 16:12
15:45 G2 Esports 1:2 FURIA Esports Vertigo 12:16
Inferno 16:14
Ancient 11:16
19:30 Copenhagen Flames 2:0 Imperial Esports Inferno 16:2
Vertigo 22:18

Faza mistrzów

Ćwierćfinał Półfinał Wielki finał
Ninjas in Pyjamas 1
  FaZe Clan 2
FaZe Clan 2
Team Spirit 0
Team Spirit 2
FURIA Esports 0
FaZe Clan 2
Natus Vincere 0
ENCE 2
  Copenhagen Flames 0
ENCE 0
Natus Vincere 2
Natus Vincere 2
Heroic 1

Harmonogram
19 maja

Ćwierćfinał

16:30 Ninjas in Pyjamas 1:2 FaZe Clan Nuke 10:16
Overpass 16:13
Inferno 8:16
20:00 Team Spirit 2:0 FURIA Esports Vertigo 16:12
Ancient 16:8
20 maja

Ćwierćfinał

16:30 ENCE 2:0 Copenhagen Flames Vertigo 16:10
Nuke 16:12
20:00 Natus Vincere 2:1 Heroic Inferno 10:16
Ancient 16:14
Nuke 16:8
21 maja

Półfinał

16:30 FaZe Clan 2:0 Team Spirit Mirage 16:13
Dust2 25:23
20:00 ENCE 0:2 Natus Vincere Nuke 7:16
Dust2 12:16
22 maja

Finał

20:00 FaZe Clan 2:0 Natus Vincere Inferno 19:16
Nuke 16:10

Klasyfikacja końcowa

1. FaZe Clan 500 000 $
2. Natus Vincere 150 000 $
3-4. ENCE, Team Spirit 70 000 $
5-8. Copenhagen Flames, FURIA Esports, Heroic, Ninjas in Pyjamas 35 000 $
9-11. G2 Esports, Imperial Esports, Team Vitality 8 750 $
12-14. BIG, Cloud9, Outsiders 8 750 $
15-16. Bad News Eagles, Team Liquid 8 750 $
17-19. Astralis, forZe, MIBR
20-22. Complexity Gaming, Eternal Fire, IHC Esports
23-24. 9z Team, Renegades

Tagi: , , , ,