Polacy za granicą – League of Legends

Informacje

Polscy profesjonalni zawodnicy oraz trenerzy League of Legends nie ograniczają się wyłącznie do gry w Ultralidze, wobec czego postanowiliśmy wyjść naprzeciw naszym czytelnikom i utworzyć specjalną relację, która pomoże wszystkim śledzić poczynania naszych rodaków w innych europejskich ligach. Poniżej znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje na temat nadwiślańskich graczy LoL-a rywalizujących na co dzień w takich zmaganiach jak LFL, LVP SLO, Prime League, PG Nationals, EBL, GLL czy też Hitpoint Masters. Poniżej znajdziecie harmonogram najbliższych spotkań, natomiast w kolejnych sekcjach możecie przyjrzeć się bliżej poszczególnym rozgrywkom.


Poprzednie podsumowania

Styczeń 2020: 24.01 | 31.01
Luty 2020: 07.02 14.02 | 21.02

Najbliższe mecze – 14-16 marca

Sobota, 14 marca
12:00 ŠAIM SE
Kashtelan
2:3
BO5
Crvena zvezda Esports Bałkany
Transmisja
Niedziela, 15 marca
16:30 Cyber Gaming 3:0
BO5
Flayn eSports
wilq
CZSK
Transmisja
Wtorek, 17 marca
18:00 Movistar Riders 3:0
BO5
Team Queso
Raven
Hiszpania
Transmisja

Francja – La Ligue Française 2020


Składy

Shemek bluerzor toucouille XDSMILEY HustlinbeasT Quaye
SALUT A TOUS Karimkt Von Seelame Enjawve Pirla
Vince Bloody pl Sebekx LaFleur Nolan Zen
pl Agresivoo Kirei Decay Jezu Doss pl Hatchy
Katare Manaty tonerre Wakz Hantera Samchaka
Bando Tynx Vétheo Monk YellOwStaR
Kaze Djoko Jester Yuuki60 Moopz Zeph
pl Color Nji Saken pl Lucker Targamas xani

Tabela rozgrywek

# Drużyna M W P
1. LDLC OL 14 12 2
2. Misfits Premier 14 10 4
3. Gamers Origin 14 10 4
4. GameWard 14 9 5
5. Vitality.Bee 14 7 7
6. Solary 14 6 8
7. Team MCES 14 2 12
8. IziDream 14 0 14
Legenda:
 Awans do finału LFL 2020 Spring Playoffs
 Awans do trzeciej rundy LFL 2020 Spring Playoffs
 Awans do drugiej rundy LFL 2020 Spring Playoffs
 Awans do pierwszej rundy LFL 2020 Spring Playoffs
 Brak awansu do play-offów LFL 2020 Spring

Mecze Polaków

1. tydzień
Wtorek, 21 stycznia
20:00 Misfits Premier 1:0 IziDream BO1
23:00 LDLC OL 0:1 Vitality.Bee BO1
Środa, 22 stycznia
20:00 GameWard 1:0 Misfits Premier BO1
21:00 IziDream 0:1 Gamers Origin BO1
23:00 Team MCES 0:1 Vitality.Bee BO1

2. tydzień
Wtorek, 28 stycznia
20:00 IziDream 0:1 Vitality.Bee BO1
23:00 Misfits Premier 1:0 Gamers Origin BO1
Środa, 29 stycznia
20:00 Team MCES 1:0 IziDream BO1
21:00 Misfits Premier 0:1 Vitality.Bee BO1

3. tydzień
Wtorek, 4 lutego
20:00 IziDream 0:1 GameWard BO1
21:00 Solary 0:1 Misfits Premier BO1
23:00 Vitality.Bee 0:1 Gamers Origin BO1
Środa, 5 lutego
21:00 LDLC OL 1:0 Misfits Premier BO1
22:00 Solary 1:0 IziDream BO1
23:00 Vitality.Bee 1:0 GameWard BO1

4. tydzień
Wtorek, 11 lutego
20:00 LDLC OL 1:0 IziDream BO1
21:00 Team MCES 0:1 Misfits Premier BO1
23:00 Vitality.Bee 0:1 Solary BO1
Środa, 12 lutego
20:00 Izi Dream 0:1 Solary BO1
22:00 GameWard 1:0 Vitality.Bee BO1
23:00 Misfits Premier 0:1 LDLC OL BO1

5. tydzień
Wtorek, 18 lutego
20:00 GameWard 1:0 IziDream BO1
21:00 Misfits Premier 1:0 Solary BO1
23:00 Gamers Origin 0:1 Vitality.Bee BO1
Środa, 19 lutego
21:00 Gamers Origin 1:0 Izi Dream BO1
22:00 Misfits Premier 1:0 GameWard BO1
23:00 Vitality.Bee 1:0 Team MCES BO1

6. tydzień
Wtorek, 25 lutego
21:00 Gamers Origin 0:1 Misfits Premier BO1
23:00 Vitality.Bee 1:0 Izi Dream BO1
Środa, 26 lutego
20:00 Izi Dream 0:1 Team MCES BO1
22:00 Vitality.Bee 0:1 Misfits Premier BO1

7. tydzień
Wtorek, 3 marca
20:00 Izi Dream 0:1 Misfits Premier BO1
23:00 Vitality.Bee 0:1 LDLC OL BO1
Środa, 4 marca
20:00 Izi Dream 0:1 LDLC OL BO1
21:00 Misfits Premier 1:0 Team MCES BO1
23:00 Solary 1:0 Vitality.Bee BO1

Drabinka play-offów
1. runda 2. runda 3. runda Finał
TBA
LDLC OL 0
TBA TBD 0
Misfits Premier 0
Środa, 11 marca | 20:00 Gamers Origin 0
Gamers Origin 3
Wtorek, 10 marca | 20:00 Vitality.Bee 2
GameWard 1
Vitality.Bee 3

Transmisja

Transmisję z wszystkich spotkań LFL 2020 Spring możecie obejrzeć w języku francuskim pod tym adresem.

Hiszpania – LVP Superliga Orange


Składy

Rubi0o Viking Backlund Nixerino Homi AoD
Kubu DoubleAiM Tirex RNATION Xixauxas Orthran
Oscarinin Carbono FeeNiixZ Supa Aesenar Melzhet
Werlyb Koldo Hatrixx Flakked Prime Araneae
beansu Elyoya Xico Javaaa rhuckz Jarge
Acidy Nyx Lvsyan Barcode Viketox Naruterador
pl Raven Demon Miniduke Rayito Aizhon SamCro
Aziado Marknoon Baca Rafitta Plasma Future
Th3Antonio Lamabear Pretty Attila pl Erdote FearlessS
pl Kackos Jorx xTyLk CarritosKami DuaLL Ronchas

Tabela rozgrywek

# Drużyna M W P
1. Vodafone Giants 18 14 3
2. MAD Lions Madrid 18 13 5
3. Movistar Riders 18 13 5
4. UCAM Esports Club 18 11 7
5. Team Queso 18 9 9
6. G2 Arctic 18 8 10
7. BCN Squad 18 7 11
8. x6tence 18 6 12
9. S2V Esports 18 5 13
10. eMonkeyz 18 3 15
Legenda:
 Awans do półfinału LVP SLO 2020 Spring Playoffs
 Awans do ćwierćfinału LVP SLO 2020 Spring Playoffs
 Brak awansu do play-offów LVP SLO 2020 Spring Playoffs

Mecze Polaków

1. tydzień
Czwartek, 23 stycznia
19:00 Team Queso 1:0 eMonkeyz BO1
21:00 UCAM Esports Club 0:1 x6tence BO1

2. tydzień
Poniedziałek, 27 stycznia
17:00 Vodafone Giants 1:0 BCN Squad BO1
19:00 x6tence 0:1 Vodafone Giants BO1
20:00 eMonkeyz 0:1 BCN Squad BO1
22:00 Movistar Riders 1:0 Team Queso BO1
Środa, 29 stycznia
19:00 S2V Esports 0:1 Team Queso BO1
21:00 Movistar Riders 1:0 Vodafone Giants BO1
22:00 BCN Squad 0:1 x6tence BO1
Czwartek, 30 stycznia
18:00 Vodafone Giants 1:0 G2 Arctic BO1
20:00 BCN Squad 0:1 S2V Esports BO1
21:00 Team Queso 0:1 UCAM Esports Club BO1
22:00 x6tence 0:1 Mad Lions Madrid BO1

3. tydzień
Poniedziałek, 3 lutego
18:00 UCAM Esports Club 1:0 BCN Squad BO1
20:00 S2V Esports 1:0 x6tence BO1
21:00 Vodafone Giants 1:0 Team Queso BO1
Czwartek, 6 lutego
18:00 x6tence 0:1 G2 Arctic BO1
20:00 Team Queso 1:0 BCN Squad BO1
22:00 Vodafone Giants 1:0 Mad Lions Madrid BO1

4. tydzień
Poniedziałek, 10 lutego
18:00 UCAM Esports Club 1:0 Vodafone Giants BO1
20:00 MAD Lions Madrid 1:0 Team Queso BO1
22:00 Movistar Riders 1:0 x6tence BO1
Czwartek, 13 lutego
19:00 Team Queso 0:1 G2 Arctic BO1
21:00 Vodafone Giants 1:0 S2V Esports BO1
22:00 x6tence 1:0 eMonkeyz BO1

5. tydzień
Poniedziałek, 17 lutego
18:00 Team Queso 1:0 x6tence BO1
19:00 eMonkeyz 0:1 Vodafone Giants BO1
Środa, 19 lutego
19:00 eMonkeyz 0:1 Team Queso BO1
21:00 BCN Squad 0:1 Vodafone Giants BO1
22:00 x6tence 0:1 UCAM Esports Club BO1
Czwartek, 20 lutego
19:00 Team Queso 0:1 Movistar Riders BO1
21:00 Vodafone Giants 1:0 x6tence BO1

6. tydzień
Poniedziałek, 24 lutego
19:00 Team Queso 1:0 S2V Esports BO1
20:00 x6tence 1:0 BCN Squad BO1
22:00 Vodafone Giants 1:0 Movistar Riders BO1
Czwartek, 27 lutego
18:00 G2 Arctic 0:1 Vodafone Giants BO1
21:00 UCAM Esports Club 0:1 Team Queso BO1
22:00 MAD Lions Madrid 0:1 x6tence BO1

7. tydzień
Poniedziałek, 2 marca
18:00 x6tence 0:1 S2V Esports BO1
20:00 Team Queso 0:1 Vodafone Giants BO1
Czwartek, 5 marca
18:00 G2 Arctic 1:0 x6tence BO1
20:00 BCN Squad 0:1 Team Queso BO1
21:00 MAD Lions Madrid 1:0 Vodafone Giants BO1

8. tydzień
Poniedziałek, 9 marca
18:00 Team Queso 1:0 MAD Lions Madrid BO1
20:00 x6tence 0:1 Movistar Riders BO1
22:00 Vodafone Giants 1:0 UCAM Esports Club BO1
Środa, 11 marca 
18:00 eMonkeyz 0:1 x6tence BO1
20:00 G2 Arctic 1:0 Team Queso BO1
22:00 S2V Esports 0:1 Vodafone Giants BO1
Czwartek, 12 marca
191800 Vodafone Giants 1:0 eMonkeyz BO1
21:00 x6tence 1:0 Team Queso BO1

Play-offy
Ćwierćfinały Półfinały Finał
 17 marca, 18:00 24 marca, 18:00
Movistar Riders 3 WYBÓR GIANTS
Vodafone Giants 0
Team Queso 0 G2 Arctic 0 4 kwietnia, 19:00
TBD 0
16 marca, 18:00 23 marca, 18:00 TBD 0
UCAM Esports Club 2 MAD Lions Madrid 0
G2 Arctic 3 Movistar Riders 0

Transmisja

Transmisję z wszystkich spotkań LVP Superliga Orange 2020 Spring możecie obejrzeć w języku hiszpańskim pod tym adresem.

Niemcy – Prime League Pro Division


Składy

Scarface Memento Xioh Freeze Kamilius nRated
WhiteKnight Don Arts ZaZee Bean labrov Arvindir
Satorius pl Cinkrof Scarlet Asza Noxiak pl MenQ
Sleeping Lurox Sertuss Neon SirNukesAlot MoSiTing
Tolkin Obsess LIDER Jeskla promisQ Candyfloss
Novachrono Greenfire Glowing GoldenGod Uloper Utama
Rocklho The Canee DiPleX Kxng Lilipp Blackgstar
Ventair Phrenic Reeker  Tiger pl Trymbi Brokenshard
Phones Rabble nite Hjarnan Visdom DeliveryPanda
Kryze Agurin Envy Carry Venzer Dreamer Ace Lion

Tabela rozgrywek

# Drużyna M W P
1. FC Schalke 04 Evolution 18 14 4
2. mousesports 18 13 5
3. UOL Sexy Edition 18 12 6
4. BIG 18 11 7
5. ad hoc gaming 18 11 7
6. GamerLegion 18 8 10
7. EURONICS Gaming 18 8 10
8. OP innogy eSport 18 5 12
9. mYinsanity 18 4 14
10. SK Gaming Prime 18 4 14
Legenda:
 Awans do półfinału Prime League Pro Division 2020 Spring Playoffs
 Awans do ćwierćfinału Prime League Pro Division 2020 Spring Playoffs
 Brak awansu do play-offów Prime League Pro Division 2020 Spring

Mecze Polaków

1. tydzień
Wtorek, 21 stycznia
20:00 SK Gaming Prime 1:0 GamerLegion BO1
22:00 EURONICS Gaming 1:0 mousesports BO1
Czwartek, 23 stycznia
18:00 mousesports 1:0 SK Gaming Prime BO1
21:00 OP innogy eSport 0:1 EURONICS Gaming BO1

2. tydzień
Wtorek, 28 stycznia
19:00 UOL Sexy Edition 0:1 EURONICS Gaming BO1
20:00 SK Gaming Prime 1:0 OP innogy eSport BO1
Czwartek, 30 stycznia
22:00 EURONICS Gaming 0:1 SK Gaming Prime BO1

3. tydzień
Wtorek, 4 lutego
21:00 UOL Sexy Edition 1:0 SK Gaming Prime BO1
22:00 S04 Evolution 1:0 EURONICS Gaming BO1
Czwartek, 6 lutego
18:00 EURONICS Gaming 1:0 BIG BO1
20:00 SK Gaming Prime 0:1 S04 Evolution BO1

4. tydzień
Wtorek, 11 lutego
19:00 mYinsanity 0:1 EURONICS Gaming BO1
21:00 BIG 1:0 SK Gaming Prime BO1
Czwartek, 13 lutego
20:00 EURONICS Gaming 0:1 ad hoc gaming BO1
21:00 SK Gaming Prime 1:0 mYinsanity BO1

5. tydzień
Wtorek, 18 lutego
18:00 GamerLegion 1:0 EURONICS Gaming BO1
20:00 ad hoc gaming 1:0 SK Gaming Prime BO1
Czwartek, 20 lutego
19:00 mouesports 1:0 EURONICS Gaming BO1
22:00 GamerLegion 1:0 SK Gaming Prime BO1

6. tydzień
Wtorek, 25 lutego
18:00 SK Gaming Prime 0:1 mousesports BO1
21:00 EURONICS Gaming 1:0 OP innogy eSport BO1
Czwartek, 27 lutego
18:00 EURONICS Gaming 0:1 UOL Sexy Edition BO1
20:00 OP innogy eSport 1:0 SK Gaming Prime BO1

7. tydzień
Wtorek, 3 marca
18:00 SK Gaming Prime 0:1 EURONICS Gaming BO1
Środa, 4 marca
19:00 SK Gaming Prime 0:1 UOL Sexy Edition BO1
20:00 EURONICS Gaming 0:1 S04 Evolution BO1
Czwartek, 5 marca
18:00 S04 Evolution 1:0 SK Gaming Prime BO1
22:00 BIG 1:0 EURONICS Gaming BO1

8. tydzień
Wtorek, 10 marca
21:00 EURONICS Gaming 1:0 mYinsanity BO1
22:00 SK Gaming Prime 0:1 BIG BO1
Środa, 11 marca
20:00 ad hoc gaming 1:0 EURONICS Gaming BO1
21:00 mYinsanity 1:0 SK Gaming Prime BO1
Czwartek, 12 marca
19:00 SK Gaming Prime 0:1 ad hoc gaming BO1
22:00 EURONICS Gaming 0:1 Gamer Legion BO1

Transmisja

Transmisję z wszystkich spotkań Prime League Pro Division 2020 Spring możecie obejrzeć w języku niemieckim pod tym adresem.

Włochy – PG Nationals


Składy

pl Glebo Rawbin IV Vigil Guubi Darkchri Gale
Acefos Kamil Vrow Counter MjrDee Leviathan
   GentlemanHero pl Diagu Crocomux Creon Shawn Platy
Deidara Eckas Eren Khantos Brizz Pencil
Skar Khema Apples Taba Simpy Sekuar
Psclyy Ploxy Cohle Rharesh S1D Dressed2Kill
StenBosse Cboi Aki DrMatt Click Cristo
Gabbo pl Tabasko Phantomles Endz Cospect Ferakton

Tabela rozgrywek

# Drużyna M W P
1. YDN Gamers 14 11 3
2. Outplayed 14 10 4
3. Racoon 14 9 5
4. Campus Party Sparks 14 8 6
5. Samsung Morning Stars 14 7 7
6. Cyberground Gaming 14 7 7
7. QLASH Forge 14 3 11
8. MOBA ROG 14 1 13
Legenda:
 Awans do półfinału PG Nationals 2020 Spring Playoffs
 Awans do ćwierćfinału PG Nationals 2020 Spring Playoffs
 Gra w barażach o PG Nationals 2020 Summer

Mecze Polaków

1. tydzień
Środa, 22 stycznia
19:00 YDN Gamers 1:0 Outplayed BO1
21:00 Cyberground Gaming 0:1 CP Sparks BO1
Czwartek, 23 stycznia
20:00 CP Sparks 0:1 YDN Gamers BO1

2. tydzień
Wtorek, 28 stycznia
19:00 Outplayed 1:0 CP Sparks BO1
21:00 YDN Gamers 1:0 MOBA ROG BO1
Środa, 29 stycznia
20:00 QLASH Forge 0:1 YDN Gamers BO1
21:00 CP Sparks 1:0 Samsung Morning Stars BO1
 
Czwartek, 30 stycznia
18:00 MOBA ROG 0:1 CP Sparks BO1
20:00 YDN Gamers 1:0 Racoon BO1

3. tydzień
Środa, 5 lutego
18:00 Cyberground Gaming 0:1 YDN Gamers BO1
19:00 CP Sparks 1:0 QLASH Forge BO1
Czwartek, 6 lutego
20:00 CP Sparks 1:0 Racoon BO1
21:00 Samsung Morning Stars 0:1 YDN Gamers BO1

4. tydzień
Środa, 12 lutego
18:00 Outplayed 0:1 YDN Gamers BO1
20:00 Racoon 1:0 MOBA ROG BO1
21:00 CP Sparks 0:1 Cyberground Gaming BO1
Czwartek, 13 lutego
19:00 YDN Gamers 1:0 CP Sparks BO1
21:00 MOBA ROG 0:1 Cyberground Gaming BO1

5. tydzień
Środa, 19 lutego
18:00 CP Sparks 0:1 Outplayed BO1
20:00 MOBA ROG 0:1 YDN Gamers BO1
Czwartek, 20 lutego
19:00 Samsung Morning Stars 1:0 CP Sparks BO1
20:00 Outplayed 1:0 MOBA ROG BO1
21:00 YDN Gamers 1:0 QLASH Forge BO1

6. tydzień
Wtorek, 25 lutego
19:00 Racoon 1:0 YDN Gamers BO1
21:00 CP Sparks 1:0 MOBA ROG BO1
 
Środa, 26 lutego
18:00 YDN Gamers 0:1 Cyberground Gaming BO1
19:00 QLASH Forge 0:1 CP Sparks BO1
21:00 Samsung Morning Stars 1:0 MOBA ROG BO1
Czwartek, 27 lutego
18:00 YDN Gamers 0:1 Samsung Morning Stars BO1
19:00 MOBA ROG 0:1 QLASH Forge BO1
21:00 Racoon 1:0 CP Sparks BO1

Play-offy
Ćwierćfinały Półfinały Finał
 3 marca, 18:00 12 marca, 19:00
Racoon 2
RESEEDING
YDN Gamers 3
Cyberground Gaming 1 Samsung Morning Stars 2 29 marca, 15:30
YDN Gamers 0
3 marca, 21:00 11 marca, 19:00 Racoon 0
Samsung Morning Stars 2 Outplayed 2
CP Sparks 0 Racoon 3

Transmisja

Transmisję z wszystkich spotkań PG Nationals 2020 Spring możecie obejrzeć w języku włoskim pod tym adresem.

Bałkany - Esports Balkan League Season 6


Składy
Crvena Zvezda Kektz Outlandisch Meight Hiro VIORELEEEE Sh4dow
Bako IamLeBron
Fallen Angel
Saulius ProxeYY KroMAX Trap
klowny Spooky Lukezy Vzz whiteinn Phaxi
Nazgul VeljANevoljA impulse Dakeey Bona
Darlik Stefan pl Kashtelan Nikola TasteLess Realistik
PatkicaA Lotus brka Flif prmk
Sky Hatred shripel Baybror Cl0x pl Nahovsky
Defleck CrankZ Fear Kisze Rabbano Tobias

Tabela rozgrywek
# Drużyna M W P
1. ŠAIM SE 14 12 2
2. Energypot Wizards 14 12 2
3. Elementaries Esport Club 14 11 3
4. Crvena Zvezda Crvena zvezda Esports 14 7 7
5. WarKidZ E-Sports 14 7 7
6. Upper Echelon 14 4 10
7. Level Up esports 14 2 12
8. WiLD MultiGaming 14 1 13
Legenda:
 Awans do EBL Season 6 Playoffs
 Miejsce w EBL Season 7
 Baraże o EBL Season 7

Mecze Polaków

1. tydzień
Poniedziałek, 27 stycznia
19:00 Energypot Wizards 1:0 WarKidZ E-Sports BO1
21:00 ŠAIM SE 1:0 Level Up esports BO1
 
Czwartek, 30 stycznia
19:00 ŠAIM SE 1:0 Crvena Zvezda Crvena zvezda Esports BO1
22:00 Level Up esports 0:1 WarKidZ E-Sports BO1

2. tydzień
Poniedziałek, 3 lutego
19:00 WarKidZ E-Sports 0:1 ŠAIM SE BO1
 
Czwartek, 6 lutego
20:00 ŠAIM SE 1:0 Upper Echelon BO1
22:00 WarKidZ E-Sports 0:1 Crvena Zvezda Crvena zvezda Esports BO1

3. tydzień
Poniedziałek, 10 lutego
19:00 WarKidZ E-Sports 0:1 Elementaries Esport Club BO1
21:00 WiLD MultiGaming 0:1 ŠAIM SE BO1
 
Czwartek, 13 lutego
21:00 Upper Echelon 0:1 WarKidZ E-Sports BO1
22:00 ŠAIM SE 1:0 Elementaries Esports Club BO1

4. tydzień
Poniedziałek, 17 lutego
20:00 Energypot Wizards 0:1 ŠAIM SE BO1
22:00 WarKidZ E-Sports 1:0 WiLD MultiGaming BO1
 
Czwartek, 20 lutego
19:00 WarKidZ E-Sports 0:1 Energypot Wizards BO1
20:00 Level Up esports 0:1 ŠAIM SE BO1

5. tydzień
Poniedziałek, 24 lutego
19:00 Crvena zvezda Esports Crvena Zvezda 0:1 ŠAIM SE BO1
22:00 WarKidZ E-Sports 1:0 Level Up esports BO1
 
Czwartek, 27 lutego
21:00 ŠAIM SE 1:0 WarKidZ E-Sports BO1

6. tydzień
Poniedziałek, 2 marca
19:00 Crvena zvezda Esports Crvena Zvezda 0:1 WarKidZ E-Sports BO1
21:00 Upper Echelon 0:1 ŠAIM SE BO1
 
Czwartek, 5 marca
19:00 ŠAIM SE 1:0 WiLD MultiGaming BO1
21:00 Elementaries Esport Club 1:0 WarKidZ E-Sports BO1

7. tydzień
Poniedziałek, 9 marca
19:00 Elementaries Esports Club 1:0 ŠAIM SE BO1
22:00 WarKidZ E-Sports 1:0 Upper Echelon BO1
 
Czwartek, 12 marca
19:00 WiLD MultiGaming 0:1 WarKidZ E-Sports BO1
22:00 ŠAIM SE 0:1 Energypot Wizards BO1
Czwartek, 12 marca – tie-breaki
23:00 Crvena zvezda Esports Crvena Zvezda 1:0 WarKidZ E-Sports BO1
00:00 ŠAIM SE 1:0 Energypot Wizards BO1

Transmisja

Transmisję z wszystkich spotkań EBL Season 6 możecie obejrzeć w języku serbskim pod tym adresem.

Czechy i Słowacja – Hitpoint Masters Season 13


Składy
Wondro Lylajn Kyoshi Dany Pitress
Robocop Jejky Random Sirinox Vasked Nightshare
Vlk Dalijes Shy pl wilq HONOR Suzu
BadPie Kocourek Lachtan Drop Leviathan
Fury
Bobiistaa Jellou Motylek Mauss Annyeong N4R4M4
Mortsche DyBer Shiage Checkfinder Munet Zizou
Dreedy Lipanek Dread Ordno Rufus
Emperor Hardy Bossey Koudys Zaki DON LAFFSON

Tabela rozgrywek
# Drużyna M W P
1. eSuba 14 13 1
2. Team Sampi 14 9 5
3. Inside Games 14 9 5
4. Cyber Gaming 14 8 6
5. Flayn eSports CZSK Edition 14 7 7
6. RAMS 14 5 9
7. Team Brute 14 4 10
8. Vikingekrig Esports 14 1 13
Legenda:
 Awans do półfinału Hitpoint Masters Season 13 Playoffs
 Awans do ćwierćfinału Hitpoint Masters Season 13 Playoffs  
 Gra w barażach o Hitpoint Masters Season 14

Mecze Polaków

1. tydzień
Niedziela, 26 stycznia
14:00 Flayn eSports 1:0 Team Sampi BO1
19:00 eSuba 1:0 Flayn eSports BO1

2. tydzień
Niedziela, 2 lutego
14:00 Inside Games 1:0 Flayn eSports BO1
21:00 Flayn eSports 1:0 Team Brute BO1

3. tydzień
Niedziela, 9 lutego
17:00 RAMS 0:1 Flayn eSports BO1
21:00 Flayn eSports 1:0 Vikingekrig Esports BO1

4. tydzień
Niedziela, 16 lutego
14:00 Cyber Gaming 1:0 Flayn eSports BO1
19:00 Team Sampi 1:0 Flayn eSports BO1

5. tydzień
Niedziela, 23 lutego
16:00 Flayn eSports 0:1 eSuba BO1
19:00 Flayn eSports 1:0 Inside Games BO1

6. tydzień
Niedziela, 1 marca
17:00 Team Brute 1:0 Flayn eSports BO1
20:00 Flayn eSports 0:1 RAMS BO1

7. tydzień
Niedziela, 8 marca
17:00 Vikingekrig Esports 0:1 Flayn eSports BO1
18:00 Flayn eSports 1:0 Cyber Gaming BO1

Transmisja

Transmisję z wszystkich spotkań Hitpoint Masters Season 13 możecie obejrzeć w języku czeskim pod tym adresem.

Tagi: , , , , , , , ,