StarLadder Major Berlin 2019

Informacje

Nazwa StarLadder Major Berlin 2019
Data Faza Nowych Pretendentów: 23 – 26 sierpnia
Faza Nowych Legend: 28 sierpnia – 1 września
Faza Nowych Mistrzów: 5 – 8 września
Miejsce Berlin, Niemcy
Gra CS:GO
Liczba uczestników 24
Pula nagród 1 000 000 $
System system szwajcarski + faza pucharowa

Uczestnicy

Faza Nowych Legend

Astralis

ENCE

FaZe Clan

Team Liquid

dev1ce allu rain nitr0
dupreeh Aleksib NiKo EliGE
Xyp9x sergej GuardiaN Twistzz
gla1ve Aerial olofmeister NAF
Magisk xseveN NEO Stewie2K
zonic (trener) Twista (trener) YNk (trener) adreN (trener)

MIBR

Natus Vincere

Ninjas in Pyjamas

Renegades

FalleN flamie f0rest AZR
fer s1mple GeT_RiGhT jks
TACO Zeus REZ jkaem
LUCAS1 electronic Lekr0 Gratisfaction
zews Boombl4 Golden Liazz
Kane (trener) pita (trener) kassad (trener)
Faza Nowych Pretendentów

AVANGAR

Complexity Gaming

CR4ZY

DreamEaters

buster dephh LETN1 speed4k
qikert ShahZaM huNter kinqie
Jame Rickeh nexa Krad
SANJI SicK EspiranTo Forester
AdreN oBo ottoNd svyat
dastan (trener) keita (trener) emi (trener) zoneR (trener)

forZe

FURIA Esports

G2 Esports

Grayhound Gaming

facecrack yuurih shox erkaSt
Jerry arT kennyS dexter
almazer VINI JaCkz Dickstacy
xsepower KSCERATO Lucky malta
FL1T ableJ AmaNEk Sico
liTTle (trener) guerri (trener) maLeK (trener) NeiL_M (trener)

HellRaisers

INTZ eSports

mousesports

North

ANGE1 kNg chrisJ aizy
ISSAA chelo ropz valde
oskar xand karrigan Kjaerbye
loWel destiny woxic gade
nukkye yeL frozen JUGi
Apoka (trener) Rejin (trener) mithR (trener)

NRG

Syman Gaming

TYLOO

Team Vitality

Brehze neaLaN somebody NBK-
CeRq t0rick BnTeT apEX
Ethan Perfecto AttackeR RpK
tarik Ramz1k Summer ZywOo
stanislaw Keoz Freeman ALEX
ImAPet (trener) Solaar (trener) XTQZZZ (trener)

Faza Nowych Pretendentów

Drużyna Bilans Runda 1. Runda 2. Runda 3. Runda 4. Runda 5.
mousesports 3:0 16:6 forZe 19:17 AVA 2:1 G2
North 3:0 16:5 INTZ 16:14 Syman 2:1 CR4
CR4ZY 3:1 16:13 Gray 16:11 FURIA 1:2 North 2:1 DE
G2 Esports 3:1 16:10 TYLOO 16:9 DE 1:2 mouz 2:0 forZe
NRG 3:1 17:19 DE 16:7 TYLOO 16:4 Syman 2:0 AVA
AVANGAR 3:2 16:13 coL 17:19 mouz 16:8 HR 0:2 NRG 2:1 Syman
DreamEaters 3:2 19:17 NRG 9:16 G2 16:14 VIT 1:2 CR4 2:0 forZe
Team Vitality 3:2 8:16 Syman 16:9 INTZ 14:16 DE 2:0 HR 2:1 Gray
forZe 2:3 6:16 mouz 16:9 Gray 16:10 FURIA 0:2 G2 0:2 DE
Grayhound Gaming 2:3 13:16 CR4ZY 9:16 forZe 2:1 INTZ 2:0 coL 1:2 VIT
Syman Gaming 2:3 16:8 VIT 14:16 North 4:16 NRG 2:0 FURIA 1:2 AVA
Complexity Gaming 1:3 13:16 AVA 5:16 HR 2:0 TYLOO 0:2 Gray
FURIA Esports 1:3 16:6 HR 11:16 CR4ZY 10:16forZe 0:2 Syman
HellRaisers 1:3 6:16 FURIA 16:5 coL 8:16 AVA 0:2 VIT
INTZ eSports 0:3 5:16 North 9:16 VIT 1:2 Gray
TYLOO 0:3 10:16 G2 7:16 NRG 0:2 coL

Faza Nowych Pretendentów – mecze


1. runda
23 sierpnia
12:00 Team Vitality 8:16 Syman Gaming Dust2
12:00 NRG 17:19 DreamEaters Overpass
13:15 G2 Esports 16:10 TYLOO Overpass
13:15 North 16:5 INTZ eSports Train
14:30 FURIA Esports 16:6 HellRaisers Inferno
14:30 mousesports 16:6 forZe Inferno
15:45 AVANGAR 16:13 Complexity Gaming Inferno
15:45 CR4ZY 16:13 Grayhound Gaming Nuke

2. runda
23 sierpnia – drużyny z bilansem 1:0
19:00 North 16:14 Syman Gaming Train
20:15 G2 Esports 16:9 DreamEaters Overpass
21:30 mousesports 19:17 AVANGAR Inferno
22:45 FURIA Esports 11:16 CR4ZY Train
23 sierpnia – drużyny z bilansem 0:1
19:00 NRG 16:7 TYLOO Train
20:15 Team Vitality 16:9 INTZ eSports Mirage
21:30 Complexity Gaming 5:16 HellRaisers Inferno
22:45 Grayhound Gaming 9:16 forZe Train

3. runda
24 sierpnia – drużyny z bilansem 1:1
13:00 Team Vitality 14:16 DreamEaters Inferno
13:00 NRG 16:4 Syman Gaming Inferno
14:15 FURIA Esports 10:16 forZe Nuke
14:15 AVANGAR 16:8 HellRaisers Dust2
24 sierpnia – drużyny z bilansem 2:0
15:30 G2 Esports 1:2 mousesports
Train 16:5
Dust2 13:16
Vertigo 7:16
18:45 North 2:1 CR4ZY
Mirage 8:16
Inferno 28:26
Train 19:15
24 sierpnia – drużyny z bilansem 0:2
15:30 Complexity Gaming 2:0 TYLOO
Overpass 22:20
Vertigo 16:2
18:45 Grayhound Gaming 2:1 INTZ eSports
Train 16:5
Nuke 14:16
Dust2 16:7

4. runda
25 sierpnia – drużyny z bilansem 2:1
12:00 G2 Esports 2:0 forZe
Dust2 28:25
Inferno 16:12
15:15 NRG 2:0 AVANGAR
Train 16:8
Dust2 16:4
18:30 DreamEaters 1:2 CR4ZY
Inferno 16:12
Dust2 11:16
Mirage 11:16
25 sierpnia – drużyny z bilansem 1:2
12:00 FURIA Esports 0:2 Syman Gaming
Train 9:16
Inferno 7:16
15:15 Complexity Gaming 0:2 Grayhound Gaming
Dust2 11:16
Inferno 4:16
18:30 Team Vitality 2:0 HellRaisers
Inferno 16:8
Mirage 16:11

5. runda
26 sierpnia – drużyny z bilansem 2:2
12:00 AVANGAR 2:1 Syman Gaming
Inferno 16:10
Mirage 10:16
Dust2 16:5
15:15 forZe 0:2 DreamEaters
Overpass 10:16
Mirage 12:16
18:30 Team Vitality 2:1 Grayhound Gaming
Dust2 16:5
Overpass 14:16
Inferno 16:10

Faza Nowych Legend

Drużyna Bilans Runda 1. Runda 2. Runda 3. Runda 4. Runda 5.
ENCE 3:0 16:5 AVA 16:8 MIBR 2:0 VIT
NRG 3:0 16:14 REN 16:9 Liquid 2:0 AST
Astralis 3:1 16:9 DE 16:7 G2 0:2 NRG 2:1 CR4
AVANGAR 3:1 5:16 ENCE 16:13 REN 22:18 Liquid 2:1 G2
Team Vitality 3:1 16:9 North 16:7 FaZe 0:2 ENCE 2:0 mouz
Team Liqud 3:2 16:9 CR4 9:16 NRG 18:22 AVA 2:0 North 2:0 mouz
Natus Vincere 3:2 17:19 G2 16:7 DE 17:19 mouz 2:0 MIBR 2:1 CR4
Renegades 3:2 14:16 NRG 13:16 AVA 2:0 DE 2:1 FaZe 2:1 G2
CR4ZY 2:3 9:16 Liquid 16:10 NiP 16:9 FaZe 1:2 AST 1:2 Na`Vi
G2 Esports 2:3 19:17 Na`Vi 7:16 AST 16:4 MIBR 1:2 AVA 1:2 AVA
mousesports 2:3 8:16 FaZe 16:13 North 19:17 Na`Vi 0:2 VIT 0:2 Liquid
FaZe Clan 1:3 16:8 mouz 7:16 VIT 9:16 CR4 1:2 REN
MIBR 1:3 16:12 NiP 8:16 ENCE 4:16 G2 0:2 Na`Vi
North 1:3 9:16 VIT 13:16 mouz 2:0 NiP 0:2 Liquid
DreamEaters 0:3 9:16 AST 7:16 Na`Vi 0:2 REN
Ninjas in Pyjamas 0:3 12:16 MIBR 10:16 CR4 0:2 North

Faza Nowych Legend – mecze


1. runda
28 sierpnia
12:00 ENCE 16:5 AVANGAR Overpass
13:15 Astralis 16:9 DreamEaters Dust2
14:30 NRG 16:14 Renegades Dust2
15:45 Team Liquid 16:9 CR4ZY Mirage
17:00 Team Vitality 16:9 North Inferno
18:15 FaZe Clan 16:8 mousesports Mirage
19:30 Natus Vincere 17:19 G2 Esports Overpass
20:45 MIBR 16:12 Ninjas in Pyjamas Dust2

2. runda
29 sierpnia – drużyny z bilansem 0:1
12:00 Renegades 13:16 AVANGAR Vertigo
13:15 Natus Vincere 16:7 DreamEaters Overpass
14:30 Ninjas in Pyjamas 10:16 CR4ZY Train
15:45 North 13:16 mousesports Inferno
29 sierpnia – drużyny z bilansem 1:0
17:00 Team Liquid 9:16 NRG Dust2
18:15 FaZe Clan 7:16 Team Vitality Dust2
20:00 ENCE 16:8 MIBR Inferno
20:45 Astralis 16:7 G2 Esports Nuke

3. runda
30 sierpnia – drużyny z bilansem 1:1
13:00 Natus Vincere 17:19 mousesports Nuke
13:00 Team Liquid 18:22 AVANGAR Overpass
14:15 MIBR 4:16 G2 Esports Inferno
14:15 FaZe Clan 9:16 CR4ZY Mirage
30 sierpnia – drużyny z bilansem 2:0
15:30 ENCE 2:0 Team Vitality
Nuke 16:10
Dust2 16:7
18:45 Astralis 0:2 NRG
Train 28:31
Nuke 4:16
30 sierpnia – drużyny z bilansem 0:2
15:30 Renegades 2:0 DreamEaters
Mirage 16:10
Train 16:8
18:45 Ninjas in Pyjamas 0:2 North
Train 8:16
Dust2 4:16

4. runda
31 sierpnia – drużyny z bilansem 2:1
12:00 G2 Esports 1:2 AVANGAR
Dust2 16:9
Inferno 11:16
Overpass 9:16
15:15 Team Vitality 2:0 mousesports
Vertigo 16:5
Mirage 16:10
18:30 Astralis 2:1 CR4ZY
Inferno 16:11
Dust2 29:31
Vertigo 16:5
31 sierpnia – drużyny z bilansem 1:2
12:00 MIBR 0:2 Natus Vincere
Mirage 11:16
Inferno 4:16
15:15 FaZe Clan 1:2 Renegades
Mirage 19:22
Nuke 16:3
Vertigo 14:16
18:30 Team Liquid 2:0 North
Mirage 16:12
Dust2 16:6

5. runda
1 września – drużyny z bilansem 2:2
12:00 Renegades 2:1 G2 Esports
Vertigo 16:11
Dust2 11:16
Inferno 16:9
15:15 Team Liquid 2:0 mousesports
Mirage 19:17
Dust2 22:20
18:30 Natus Vincere 2:1 CR4ZY
Mirage 11:16
Inferno 16:12
Nuke 16:4

Faza Nowych Mistrzów

Ćwierćfinał Półfinał Finał
ENCE 0
Renegades 2 Renegades 0
AVANGAR 2
Team Vitality 1 AVANGAR 0
AVANGAR 2
Astralis 2
Astralis 2
Team Liquid 0 Astralis 2
NRG 0
NRG 2
Natus Vincere 0

Faza Nowych Mistrzów – mecze

5 września

Ćwierćfinał

15:00 ENCE 0:2 Renegades
Mirage 5:16
Nuke 12:16
18:30 Team Vitality 1:2 AVANGAR
Mirage 9:16
Inferno 16:11
Dust2 10:16
6 września

Ćwierćfinał

15:00 NRG 2:0 Natus Vincere
Dust2 16:12
Mirage 19:17
18:30 Astralis 2:0 Team Liquid
Vertigo 16:8
Overpass 16:13
7 września

Półfinał

15:00 Renegades 0:2 AVANGAR
Mirage 19:22
Dust2 6:16
18:30 NRG 0:2 Astralis
Train 10:16
Overpass 9:16
8 września

Wielki finał

17:30 AVANGAR 0:2 Astralis
Inferno 6:16
Dust2 5:16

Klasyfikacja końcowa

1. Astralis 500 000 $
2. AVANGAR 150 000 $
3-4. NRG, Renegades 70 000 $
5-8. ENCE, Team Liquid, Natus Vincere, Team Vitality 35 000 $
9-11. CR4ZY, G2 Esports, mousesports 8 750 $
12-14. FaZe Clan, MIBR, North 8 750 $
15-16. DreamEaters, Ninjas in Pyjamas 8 750 $
17-19. forZe, Grayhound Gaming, Syman Gaming
20-22. Complexity Gaming, FURIA Esports, HellRaisers
23-24. INTZ eSports, TYLOO

Transmisja

Anglojęzyczna transmisja z StarLadder Major Berlin 2019 dostępna będzie na oficjalnym kanale StarLaddera na Twitchu. Z kolei transmisję w języku polskim śledzić będzie można na kanale Piotra „izaka” Skowyrskiego.

Tagi: , , , ,