STS

StarSeries i-League Season 8

Informacje

Nazwa StarSeries i-League Season 8
Data 21 – 27 października 2019
Miejsce Belek, Turcja
Gra CS:GO
Liczba uczestników 16
Pula nagród 500 000 $
System faza grupowa + faza pucharowa

Uczestnicy

5Power Gaming

AVANGAR

Evil Geniuses

Fnatic

xiaosaGe buster Brehze KRIMZ
shuadapai qikert CeRq JW
Viva Jame Ethan Brollan
bottle SANJI tarik flusha
UnicorN AdreN stanislaw Golden
dastan (trener) ImAPet (trener) Samuelsson (trener)

FURIA Esports

G2 Esports

Heroic

Imperial e-Sports

yuurih kennyS es3tag KHTEX
arT JaCkz stavn delboNi
VINI AmaNEk b0RUP tge
KSCERATO huNter Snappi dumau
HEN1 nexa cadiaN iDk
guerri (trener) maLeK (trener) LOMME (trener) adr (trener)

Invictus Gaming

MIBR

mousesports

Natus Vincere

expro FalleN chrisJ flamie
flying fer ropz s1mple
equal TACO karrigan electronic
V4D1M LUCAS1 woxic Boombl4
Koshak kNg frozen GuardiaN
sPiNacH (trener) zews (trener) Rejin (trener) B1ad3 (trener)

Ninjas in Pyjamas

North

Renegades

Team Vitality

f0rest aizy AZR apEX
REZ Kjaerbye jks RpK
Lekr0 gade jkaem ZywOo
Plopski JUGi Gratisfaction ALEX
twist cajunb Liazz shox
pita (trener) mithR (trener) kassad (trener) XTQZZZ (trener)

Faza grupowa


Drabinka grupy A
Ćwierćfinał UB Półfinał UB Finał UB
Fnatic 2
Imperial 0
Fnatic 0
Renegades 2
Renegades 2
MIBR 1
Renegades 2
Vitality 0
Vitality 2
Invictus 0
Vitality 2
North 1
mousesports 1
North 2
1. runda LB 2. runda LB 3. runda LB Finał LB
North 0
Imperial 0 MIBR 2 Vitality 0
MIBR 2 MIBR 0 Fnatic 2
  Fnatic 2
Fnatic 2
Invictus 0 mousesports 0
mousesports 2

Drabinka grupy B
Ćwierćfinał UB Półfinał UB Finał UB
EG 2
5Power 0
EG 1
NiP 2
NiP 2
FURIA 0
NiP 0
G2 2
AVANGAR 2
Heroic 0
AVANGAR 0
G2 2
Na`Vi 1
G2 2
1. runda LB 2. runda LB 3. runda LB Finał LB
AVANGAR 1
5Power 0 FURIA 2 NiP 0
FURIA 2 FURIA 0 EG 2
  EG 2
EG 2
Heroic 2 Heroic 1
Na`Vi 0

Harmonogram
21 października

Ćwierćfinał drabinki wygranych grupy A

09:00 mousesports 1:2 North
Mirage 11:16
Nuke 16:5
Train 9:16
09:00 Team Vitality 2:0 Invictus Gaming
Nuke 16:3
Mirage 16:3
12:30 Renegades 2:1 MIBR
Inferno 16:19
Dust2 16:12
Mirage 22:20
12:30 Fnatic 2:0 Imperial e-Sports
Train 16:7
Inferno 16:14

Półfinał drabinki wygranych grupy A

17:30 Team Vitality 2:1 North
Inferno 16:8
Dust2 12:16
Nuke 16:6
20:00 Fnatic 0:2 Renegades
Mirage 9:16
Inferno 13:16
22 października

Ćwierćfinał drabinki wygranych grupy B

09:00 Ninjas in Pyjamas 2:0 FURIA Esports
Train 16:13
Nuke 16:5
09:00 Evil Geniuses 2:0 5Power Gaming
Inferno 16:8
Dust2 16:10
12:30 Natus Vincere 1:2 G2 Esports
Dust2 20:22
Overpass 16:13
Nuke 11:16
12:30 AVANGAR 2:0 Heroic
Train 16:9
Overpass 19:15

Półfinał drabinki wygranych grupy B

16:00 Evil Geniuses 1:2 Ninjas in Pyjamas
Dust2 4:16
Nuke 16:14
Inferno 4:16
19:30 AVANGAR 0:2 G2 Esports
Vertigo 11:16
Train 16:19
23 października

1. runda drabinki przegranych grupy A

09:00 Imperial e-Sports 0:2 MIBR
Inferno 4:16
Train 13:16
09:00 Invictus Gaming 0:2 mousesports
Dust2 14:16
Train 14:16

1. runda drabinki przegranych grupy B

12:30 5Power Gaming 0:2 FURIA Esports
Inferno 1:16
Mirage 7:16
12:30 Heroic 2:0 Natus Vincere
Train 16:14
Nuke 16:11

2. runda drabinki przegranych grupy A

16:00 North 0:2 MIBR
Mirage 9:16
Overpass 14:16
16:00 Fnatic 2:0 mousesports
Train 19:17
Inferno 16:12

2. runda drabinki przegranych grupy B

19:30 AVANGAR 1:2 FURIA Esports
Inferno 12:16
Mirage 16:13
Overpass 13:16
19:30 Evil Geniuses 2:1 Heroic
Inferno 17:19
Overpass 16:7
Nuke 16:10
24 października

Finał drabinki wygranych grupy A

11:00 Team Vitality 0:2 Renegades
Mirage 2:16
Nuke 12:16

3. runda drabinki przegranych grupy A

11:00 MIBR 0:2 Fnatic
Inferno 10:16
Mirage 10:16

Finał drabinki wygranych grupy B

14:30 Ninjas in Pyjamas 0:2 G2 Esports
Dust2 12:16
Overpass 10:16

3. runda drabinki przegranych grupy B

14:30 FURIA Esports 0:2 Evil Geniuses
Mirage 12:16
Train 13:16

Finał drabinki przegranych grupy A

18:00 Team Vitality 0:2 Fnatic
Inferno 7:16
Nuke 12:16

Finał drabinki przegranych grupy B

18:00 Evil Geniuses 2:0 Ninjas in Pyjamas
Inferno 16:11
Dust2 16:9

Faza pucharowa


Drabinka
Półfinał UB Finał UB Wielki finał
G2 1
Fnatic 2
Fnatic 1
EG 2
Renegades 0
EG 2 EG 2
Fnatic 0
1. runda LB 2. runda LB 3. runda LB Finał LB
G2 0
Vitality 0 FURIA 2 Fnatic 2
FURIA 2 FURIA 2 FURIA 1
  Renegades 0
Renegades 2
MIBR 2 MIBR 1
NiP 1

Harmonogram
25 października

1. runda drabinki przegranych

09:00 FURIA Esports 2:0 Team Vitality
Mirage 16:5
Nuke 16:9
12:30 MIBR 2:1 Ninjas in Pyjamas
Train 16:9
Inferno 7:16
Mirage 16:12

Półfinał drabinki wygranych

16:00 G2 Esports 1:2 Fnatic
Overpass 11:16
Dust2 16:14
Mirage 12:16
19:30 Renegades 0:2 Evil Geniuses
Inferno 5:16
Mirage 12:16
26 października

2. runda drabinki przegranych

09:00 FURIA Esports 2:0 G2 Esports
Vertigo 16:14
Mirage 16:14
12:30 MIBR 1:2 Renegades
Inferno 6:16
Train 16:5
Mirage 5:16

Finał drabinki wygranych

16:00 Fnatic 1:2 Evil Geniuses
Mirage 16:2
Dust2 10:16
Inferno 13:16

3. runda drabinki przegranych

19:30 FURIA Esports 2:0 Renegades
Nuke 16:9
Mirage 16:11
27 października

Finał drabinki przegranych

14:00 Fnatic 2:1 FURIA Esports
Inferno 11:16
Nuke 16:14
Mirage 19:15

Wielki finał

17:30 Evil Geniuses 2:0 Fnatic
Dust2 16:12
Mirage 16:9

Klasyfikacja końcowa

1. Evil Geniuses 250 000 $
2. Fnatic 80 000 $
3. FURIA Esports 40 000 $
4. Renegades 25 000 $
5-6. G2 Esports, MIBR 15 000 $
7-8. Ninjas in Pyjamas, Team Vitality 12 500 $
9-12. AVANGAR, Heroic, mousesports, North 7 500 $
13-16. 5Power Gaming, Imperial e-Sports, Invictus Gaming, Natus Vincere 5 000 $

Transmisja

Anglojęzyczna transmisja z StarSeries i-League Season 8 dostępna będzie na oficjalnym kanale StarLaddera na Twitchu.

Tagi: , ,