Ultraliga Sezon 1

Informacje

Nazwa Ultraliga Sezon 1
Data 22 stycznia – 27 marca 2019
Miejsce Warszawa, studio Polsat Games
Gra League of Legends
Uczestników 8
Format Rozgrywki ligowe (dwa mecze „każdy z każdym”, wszystkie w trybie BO1)
Faza pucharowa (wszystkie mecze BO5)

Uczestnicy

ACTINA PACT

devils.one

Esports Academy

Illuminar Gaming

Gricek Agresivoo Bedvolf Glebo
vvarion Cinkrof Ogierhaq CrAzY
Dawidsonek Matislaw Zaax Kashtelan
Lewus Lucker Crykee Puki style
Syrpy Erdote Mofosky delord
xHarleen Hatchý Librist Veggie

Indictive

PRIDE

Rogue Esports Club

Wisła Płock

Czaru Konektiv Profit Unknown
Bolszak Rybson Inspired T4nky
Chosii Rektiv Larssen Bucu
Bullet Defles Woolite itzRenifer
Grk Trymbi Raxxo Pyrka
Shibbi Over Blumigan Nahovsky

Klasyfikacja grupowa

# Drużyna M W P % wygranych
1. Rogue Esports Club 14 13 1 93%
2. devils.one 14 11 3 79%
3. PRIDE 14 9 5 64%
4. Illuminar Gaming 14 7 7 50%
5. ACTINA PACT 14 5 9 35%
6. Wisła Płock 14 5 9 35%
7. Esports Academy 14 3 11 21%
8. Indictive 14 3 11 21%
Legenda:
 Awans do drugiej rundy play-offów 1. sezonu Ultraligi
 Awans do pierwszej rundy play-offów 1. sezonu Ultraligi
 Walka o utrzymanie w Ultralidze

Faza ligowa


1. tydzień
Wtorek, 22 stycznia
17:30 Illuminar Gaming 0:1 devils.one Bo1
18:30 Indictive 0:1 Wisła Płock Bo1
19:30 ACTINA PACT 0:1 Rogue Esports Club Bo1
20:30 Esports Academy 0:1 PRIDE Bo1
Środa, 23 stycznia
17:30 Illuminar Gaming 0:1 ACTINA PACT Bo1
18:30 Esports Academy 0:1 Rogue Esports Club Bo1
19:30 PRIDE 1:0 Wisła Płock Bo1
20:30 Indictive 0:1 devils.one Bo1

2. tydzień
Wtorek, 29 stycznia
17:30 Rogue Esports Club 1:0 Indictive Bo1
18:30 devils.one 1:0 ACTINA PACT Bo1
19:30 PRIDE 1:0 Illuminar Gaming Bo1
20:30 Wisła Płock 1:0 Esports Academy Bo1
Środa, 30 stycznia
17:30 ACTINA PACT 1:0 Indictive Bo1
18:30 Rogue Esports Club 1:0 PRIDE Bo1
19:30 devils.one 1:0 Esports Academy Bo1
20:30 Illuminar Gaming 1:0 Wisła Płock Bo1

3. tydzień
Wtorek, 5 lutego
17:30 ACTINA PACT 0:1 PRIDE Bo1
18:30 Indictive 0:1 Esports Academy Bo1
19:30 Illuminar Gaming 0:1 Rogue Esports Club Bo1
20:30 devils.one 0:1 Wisła Płock Bo1
Środa, 6 lutego
17:30 Illuminar Gaming 1:0 Indictive Bo1
18:30 Esports Academy 1:0 ACTINA PACT Bo1
19:30 Wisła Płock 0:1 Rogue Esports Club Bo1
20:30 PRIDE 0:1 devils.one Bo1

4. tydzień
Wtorek, 12 lutego
17:30 PRIDE 1:0 Indictive Bo1
18:30 Illuminar Gaming 1:0 Esports Academy Bo1
19:30 Wisła Płock 0:1 ACTINA PACT Bo1
20:30 Rogue Esports Club 1:0 devils.one Bo1
Środa, 13 lutego
17:30 Rogue Esports Club 1:0 ACTINA PACT Bo1
18:30 PRIDE 1:0 Esports Academy Bo1
19:30 devils.one 1:0 Illuminar Gaming Bo1
20:30 Wisła Płock 1:0 Indictive Bo1

5. tydzień
Wtorek, 19 lutego
17:30 Indictive 0:1 Illuminar Gaming Bo1
18:30 devils.one 1:0 PRIDE Bo1
19:30 Rogue Esports Club 0:1 Wisła Płock Bo1
20:30 ACTINA PACT 1:0 Esports Academy Bo1
Środa, 20 lutego
17:30 Esports Academy 0:1 Indictive Bo1
18:30 PRIDE 1:0 ACTINA PACT Bo1
19:30 Wisła Płock 0:1 devils.one Bo1
20:30 Illuminar Gaming 0:1 Rogue Esports Club Bo1

6. tydzień
Wtorek, 26 lutego
17:30 ACTINA PACT 0:1 Illuminar Gaming Bo1
18:30 devils.one 1:0 Indictive Bo1
19:30 Rogue Esports Club 1:0 Esports Academy Bo1
20:30 Wisła Płock 0:1 PRIDE Bo1
Środa, 27 lutego
17:30 ACTINA PACT 0:1 devils.one Bo1
18:30 Indictive 0:1 Rogue Esports Club Bo1
19:30 Esports Academy 1:0 Wisła Płock Bo1
20:30 Illuminar Gaming 0:1 PRIDE Bo1

7. tydzień
Wtorek, 5 marca
17:30 Indictive 1:0 ACTINA PACT Bo1
18:30 PRIDE 0:1 Rogue Esports Club Bo1
19:30 Esports Academy 0:1 devils.one Bo1
20:30 Wisła Płock 0:1 Illuminar Gaming Bo1
Środa, 6 marca
17:30 Indictive 1:0 PRIDE Bo1
18:30 devils.one 0:1 Rogue Esports Club Bo1
19:30 ACTINA PACT 1:0 Wisła Płock Bo1
20:30 Esports Academy 0:1 Illuminar Gaming Bo1

Faza pucharowa

Runda #1 Runda #2 Runda #3 Wielki finał


Rogue Esports Club 3 Rogue Esports Club 3
devils.one 1 devils.one 2
Illuminar Gaming 3 devils.one 3
Wisła Płock 2 Illuminar Gaming 0
Illuminar Gaming 3
PRIDE 0
PRIDE 3
ACTINA PACT 0

Harmonogram


1. runda
12 marca
17:00 Illuminar Gaming 3:2 Wisła Płock Bo5
13 marca
17:00 PRIDE 3:0 ACTINA PACT Bo5

2. runda
19 marca
17:00 Illuminar Gaming 3:0 PRIDE Bo5
20 marca
17:00 Rogue Esports Club 3:1 devils.one Bo5

3. runda
26 marca
17:00 devils.one 3:0 Illuminar Gaming Bo5

Wielki finał
27 marca
17:00 Rogue Esports Club 3:2 devils.one Bo5

Transmisja

Wszystkie spotkania Ultraligi będą transmitowane w telewizji na kanale Polsat Games, a także w serwisie Twitch oraz YouTube.

Tagi: , , ,