Ultraliga Sezon 2

Informacje

Nazwa Ultraliga Sezon 1
Data 18 czerwca – 28 sierpnia 2019
Miejsce Warszawa, studio Polsat Games
Gra League of Legends
Uczestników 8
Format Rozgrywki ligowe (dwa mecze „każdy z każdym”, wszystkie w trybie BO1)
Faza pucharowa (wszystkie mecze BO5)

Uczestnicy

ACTINA PACT

AVEZ Esport

devils.one

Illuminar Gaming

MeLoNiK Czaru Agresivoo Konektiv
vvarion Bolszak Cinkrof Rybson
Oran bucu Matislaw Kashtelan
Zamulek Trenie Lucker Puki style
Maquk Grk Erdote delord
Flash suk1 Zetural VoV

piratesports logo

piratesports

PRIDE

Rogue Esports Club

Wisła Płock

Kackos Color Finn Gricek
Wysek D4nka behave Ben3k
niQ Warszi Selfie Zwyroo
Dambaj Yashiro Woolite itzRenifer
Blue45ty xCharm Raxxo Pyrka
Sidewipe Vallain nRated Bakuażan

Klasyfikacja grupowa

# Drużyna M W P % wygranych
1. Rogue Esports Club 14 13 1 92%
2. devils.one 14 8 6 57%
3. AVEZ Esports 14 8 6 57%
4. Illuminar Gaming 15 8 7 53%
5. PRIDE 15 7 8 47%
6. piratesports logo piratesports 15 6 9 40%
7. Actina PACT 15 5 10 33%
8. Wisła Płock 14 3 11 19%
Legenda:
 Awans do drugiej rundy play-offów 2. sezonu Ultraligi
 Awans do pierwszej rundy play-offów 2. sezonu Ultraligi
 Walka o utrzymanie w Ultralidze

Faza ligowa


1. tydzień
Wtorek, 18 czerwca
17:30 PRIDE 0:1 Wisła Płock Bo1
18:30 ACTINA PACT 1:0 devils.one Bo1
19:30 AVEZ Esport 0:1 Rogue Esports Club Bo1
20:30 piratesports piratesports logo 0:1 Illuminar Gaming Bo1
Środa, 19 czerwca
17:30 devils.one 1:0 Wisła Płock Bo1
18:30 Rogue Esports Club 1:0 PRIDE Bo1
19:30 ACTINA PACT 0:1 Illuminar Gaming Bo1
20:30 piratesports piratesports logo 1:0 AVEZ Esport Bo1

2. tydzień
Wtorek, 25 czerwca
17:30 Rogue Esports Club 1:0 Wisła Płock Bo1
18:30 devils.one 1:0 Illuminar Gaming Bo1
19:30 PRIDE 1:0 piratesports logo piratesports Bo1
20:30 ACTINA PACT 1:0 AVEZ Esport Bo1
Środa, 26 czerwca
17:30 Illuminar Gaming 1:0 Wisła Płock Bo1
18:30 piratesports piratesports logo 0:1 Rogue Esports Club Bo1
19:30 devils.one 1:0 AVEZ Esport Bo1
20:30 ACTINA PACT 1:0 PRIDE Bo1

3. tydzień
Wtorek, 2 lipca
17:30 Illuminar Gaming 0:1 AVEZ Esport Bo1
18:30 ACTINA PACT 0:1 Rogue Esports Club Bo1
19:30 piratesports piratesports logo 1:0 Wisła Płock Bo1
20:30 PRIDE 1:0 devils.one Bo1
Środa, 3 lipca
17:30 Wisła Płock 0:1 ACTINA PACT Bo1
18:30 AVEZ Esport 1:0 PRIDE Bo1
19:30 devils.one 0:1 piratesports logo piratesports Bo1
20:30 Rogue Esports Club 1:0 Illuminar Gaming Bo1

4. tydzień
Wtorek, 9 lipca
17:30 Wisła Płock 0:1 AVEZ Esport Bo1
18:30 ACTINA PACT 0:1 piratesports logo piratesports Bo1
19:30 Illuminar Gaming 0:1 PRIDE Bo1
20:30 Rogue Esports Club 1:0 devils.one Bo1
Środa, 10 lipca
17:30 PRIDE 1:0 Wisła Płock Bo1
18:30 ACTINA PACT 0:1 devils.one Bo1
19:30 AVEZ Esport 0:1 Rogue Esports Club Bo1
20:30 piratesports piratesports logo 0:1 Illuminar Gaming Bo1

5. tydzień
Wtorek, 16 lipca
17:30 Wisła Płock 0:1 devils.one Bo1
18:30 PRIDE 1:0 Rogue Esports Club Bo1
19:30 Illuminar Gaming 1:0 ACTINA PACT Bo1
20:30 AVEZ Esport 1:0 piratesports logo piratesports Bo1
Środa, 17 lipca
17:30 Rogue Esports Club 1:0 Wisła Płock Bo1
18:30 devils.one 0:1 Illuminar Gaming Bo1
19:30 PRIDE 1:0 piratesports logo piratesports Bo1
20:30 ACTINA PACT 0:1 AVEZ Esport Bo1

6. tydzień
Wtorek, 23 lipca
17:30 Wisła Płock 1:0 Illuminar Gaming Bo1
18:30 Rogue Esports Club 1:0 piratesports logo piratesports Bo1
19:30 devils.one 1:0 AVEZ Esport Bo1
20:30 ACTINA PACT 0:1 PRIDE Bo1
Środa, 24 lipca
17:30 Illuminar Gaming 0:1 AVEZ Esport Bo1
18:30 Rogue Esports Club 1:0 ACTINA PACT Bo1
19:30 Wisła Płock 0:1 piratesports logo piratesports Bo1
20:30 devils.one 1:0 PRIDE Bo1

7. tydzień
Wtorek, 30 lipca
17:30 Wisła Płock 1:0 ACTINA PACT Bo1
18:30 PRIDE 0:1 AVEZ Esport Bo1
19:30 devils.one 1:0 piratesports logo piratesports Bo1
20:30 Illuminar Gaming 0:1 Rogue Esports Club Bo1
Środa, 31 lipca
17:30 Wisła Płock 0:1 AVEZ Esport Bo1
18:30 piratesports piratesports logo 0:1 ACTINA PACT Bo1
19:30 PRIDE 0:1 Illuminar Gaming Bo1
20:30 Rogue Esports Club 1:0 devils.one Bo1
Tie-breaki
21:30 piratesports piratesports logo 1:0 ACTINA PACT Bo1
22:30 PRIDE 0:1 Illuminar Gaming Bo1

Faza pucharowa

Runda #1 Runda #2 Runda #3 Wielki finał
Rogue Esports Club 3 Rogue Esports Club 2
devils.one 2 devils.one 3
AVEZ Esport 1 devils.one 3
piratesports logo piratesports 3 Illuminar Gaming 2
piratesports logo piratesports 1
Illuminar Gaming 3
Illuminar Gaming 3
PRIDE 2

Harmonogram


1. runda
13 sierpnia
17:00 AVEZ Esport 1:3 piratesports logo piratesports Bo5
14 sierpnia
17:00 Illuminar Gaming 3:2 PRIDE Bo5

2. runda
20 sierpnia
17:00 Rogue Esports Club 3:2 devils.one Bo5
21 sierpnia
17:00 piratesports piratesports logo 1:3 Illuminar Gaming Bo5

3. runda
27 sierpnia
17:00 devils.one 3:2 Illuminar Gaming Bo5

Wielki finał
28 sierpnia
17:00 Rogue Esports Club 2:3 devils.one Bo5

Transmisja

Wszystkie spotkania Ultraligi będą transmitowane w telewizji na kanale Polsat Games, a także w serwisie Twitch oraz YouTube.

Tagi: , , , , ,