Ultraliga Sezon 3

Informacje

Nazwa Ultraliga Sezon 3
Data 28 stycznia – 1 kwietnia 2020
Miejsce Warszawa, Polska
Gra League of Legends
Uczestników 8
Format • Double Round Robin (mecze BO1)
• Faza pucharowa (mecze BO5)

Uczestnicy

AGO ROGUE

AVEZ Esport

Diablo Chairs

devils.one

Szygenda Czaru Unknown Sinmivak
Zanzarah Bolszak CrAzY Bruness
Czekolad bucu Fresskowy Czajek
Woolite Trenie itzRenifer Bullet
Mystiques kubYD Blue45ty Pyrka
Sharkz Suk1 VoV Zetural

Illuminar Gaming

K1ck eSports Club

piratesports

PRIDE

MeLoNiK iBo Konektiv Rifty
Kikis Shlatan behave Raxhy
niQ Matislaw Roison Warszi
Unforgiven Puki Style defles Dambaj
Jesiz Raxxo Sedrion KMŚ
Flash delord Veggie Kiao

Zmiany w składach
Tydzień 3., dzień 1. Color Szygenda
Tydzień 3., dzień 1. Wysek Kanna
Tydzień 4., dzień 1. LeQu Rifty
Tydzień 4., dzień 1. Kanna Raxhy
Tydzień 4., dzień 1. WillTheScout Blue45ty
Tydzień 7., dzień 1. Keduii defles

Klasyfikacja grupowa

# Drużyna M W P % wygranych
1. AGO ROGUE 14 12 2 86%
2. K1ck eSports Club 14 11 3 79%
3. devils.one 14 10 4 71%
4. piratesports 14 7 7 50%
5. Illuminar Gaming 14 6 8 43%
6. AVEZ Esport 14 4 10 29%
7. Diablo Chairs 14 3 11 21%
8. PRIDE 14 3 11 21%
Legenda:
 Awans do 2. rundy fazy pucharowej
 Awans do ćwierćfinału fazy pucharowej
 Brak awansu do fazy pucharowej

Faza ligowa


1. tydzień
28 stycznia
17:30 AGO ROGUE 1:0 devils.one relacja
18:30 Diablo Chairs 0:1 PRIDE relacja
19:30 AVEZ Esport 0:1 Illuminar Gaming relacja
20:30 K1ck eSports Club 1:0 piratesports relacja
29 stycznia
17:30 AVEZ Esport 0:1 AGO ROGUE relacja
18:30 K1ck eSports Club 1:0 PRIDE relacja
19:30 Diablo Chairs 0:1 devils.one relacja
20:30 piratesports 0:1 Illuminar Gaming relacja

2. tydzień
4 lutego
17:30 AGO ROGUE 1:0 piratesports relacja
18:30 devils.one 1:0 PRIDE relacja
19:30 Illuminar Gaming 0:1 K1ck eSports Club relacja
20:30 AVEZ Esport 0:1 Diablo Chairs relacja
5 lutego
17:30 Illuminar Gaming 0:1 AGO ROGUE relacja
18:30 Diablo Chairs 0:1 piratesports relacja
19:30 PRIDE 0:1 AVEZ Esport relacja
20:30 K1ck eSports Club 0:1 devils.one relacja

3. tydzień
11 lutego
17:30 AGO ROGUE 1:0 Diablo Chairs relacja
18:30 piratesports 1:0 devils.one relacja
19:30 Illuminar Gaming 1:0 PRIDE relacja
20:30 K1ck eSports Club 1:0 AVEZ Esport relacja
12 lutego
17:30 AGO ROGUE 1:0 K1ck eSports Club relacja
18:30 piratesports 1:0 PRIDE relacja
19:30 AVEZ Esport 0:1 devils.one relacja
20:30 Diablo Chairs 0:1 Illuminar Gaming relacja

4. tydzień
18 lutego
17:30 K1ck eSports Club 1:0 Diablo Chairs relacja
18:30 AVEZ Esport 1:0 piratesports relacja
19:30 AGO ROGUE 1:0 PRIDE relacja
20:30 devils.one 1:0 Illuminar Gaming relacja
19 lutego
17:30 AGO ROGUE 1:0 AVEZ Esport relacja
18:30 Diablo Chairs 0:1 devils.one relacja
19:30 piratesports 0:1 Illuminar Gaming relacja
20:30 K1ck eSports Club 1:0 PRIDE relacja

5. tydzień
25 lutego
17:30 devils.one 1:0 piratesports relacja
18:30 Illuminar Gaming 1:0 PRIDE relacja
19:30 K1ck eSports Club 1:0 AVEZ Esport relacja
20:30 AGO ROGUE 1:0 Diablo Chairs relacja
26 lutego
17:30 AGO ROGUE 1:0 piratesports relacja
18:30 AVEZ Esport 0:1 Diablo Chairs relacja
19:30 devils.one 0:1 PRIDE relacja
20:30 K1ck eSports Club 1:0 Illuminar Gaming relacja

6. tydzień
3 marca
17:30 Diablo Chairs 0:1 piratesports relacja
18:30 AGO ROGUE 1:0 Illuminar Gaming relacja
19:30 AVEZ Esport 1:0 PRIDE relacja
20:30 devils.one 0:1 K1ck eSports Club relacja
4 marca
17:30 AVEZ Esport 0:1 devils.one relacja
18:30 Diablo Chairs 1:0 Illuminar Gaming relacja
19:30 piratesports 1:0 PRIDE relacja
20:30 K1ck eSports Club 1:0 AGO ROGUE relacja

7. tydzień
10 marca
17:30 piratesports 1:0 K1ck eSports Club relacja
18:30 Diablo Chairs 0:1 PRIDE relacja
19:30 devils.one 1:0 AGO ROGUE relacja
20:30 AVEZ Esport 1:0 Illuminar Gaming relacja
11 marca
17:30 AGO ROGUE 1:0 PRIDE relacja
18:30 K1ck eSports Club 1:0 Diablo Chairs relacja
19:30 piratesports 1:0 AVEZ Esport relacja
20:30 devils.one 1:0 Illuminar Gaming relacja

Faza pucharowa

1. runda 2. runda 3. runda Finał
AGO 1
K1CK 3
DV1 3 K1CK 1
AVE 0 AGO 3 AGO 3
DV1 3 DV1 0
IHG 1
ARR 1
IHG 3

Harmonogram
17 marca

1. runda

17:00 devils.one 3:0 AVEZ Esport relacja
18 marca

1. runda

17:00 piratesports 1:3 Illuminar Gaming relacja
24 marca

2. runda

17:00 AGO ROGUE 1:3 K1ck eSports Club relacja
25 marca

2. runda

17:00 devils.one 3:1 Illuminar Gaming relacja
31 marca

3. runda

17:00 AGO ROGUE 3:0 devils.one relacja
1 kwietnia

Finał

17:00 K1ck eSports Club 1:3 AGO ROGUE relacja

Transmisja

Wszystkie spotkania Ultraligi będą transmitowane w telewizji na kanale Polsat Games, a także w serwisie Twitch oraz YouTube.

Tagi: , ,