STS
Ultraliga, Sezon 2

Ultraliga Sezon 6

Informacje

Nazwa Ultraliga Sezon 6
Data od 8 czerwca 2021
Miejsce online
Gra League of Legends
Uczestników 8
Format • Double Round Robin (mecze BO1)
• Faza pucharowa (mecze BO5)

Uczestnicy

AGO ROGUE

devils.one

Team ESCA Gaming

Gentlemen’s Gaming

Sinmivak sheru Jaqen Bobista
Lurox Diagu Xeonerr Ben3k
Chres Kralzer Dawidsonek bucu
Lucker Biosun Harpoon Yashiro
Pyrka Slipper marlon Crow
Klaj Kaspersky Vounghuard Tuksiarz

Illuminar Gaming

K1CK

Komil & Friends

PDW

LeQu Sacre Grzybek Color
Chris Stefan KonDziSan Bruness
Eścik Matislaw Wojux Czajek
Zamulek Puki Style Damien Odi11
xCharm Raxxo minemaciek kubYD
VoV Emi Suk1 Zetural

Tabela

# Drużyna M W P % wygranych
1. AGO ROGUE 6 6 0 100%
2. Team ESCA Gaming 6 4 2 66%
3. K1CK 6 3 3 50%
4. Illuminar Gaming 6 3 3 50%
5. PDW 6 3 3 50%
6. Gentlemen’s Gaming 6 2 4 33%
7. Komil & Friends 6 2 4 33%
8. devils.one 6 1 5 16%
Legenda:
 Awans 2. rundy górnej części drabinki fazy pucharowej
 Awans 1. rundy górnej części drabinki fazy pucharowej
 Awans do dolnej części drabinki fazy pucharowej
 Brak awansu do fazy pucharowej

Faza ligowa


1. tydzień
8 czerwca
17:30 devils.one 0:1 PDW BO1
18:30 Gentlemen’s Gaming 0:1 Komil & Friends BO1
19:30 Team ESCA Gaming 1:0 Illuminar Gaming BO1
20:30 AGO ROGUE 1:0 K1CK BO1
9 czerwca
17:30 devils.one 0:1 AGO ROGUE BO1
18:30 K1CK 0:1 Gentlemen’s Gaming BO1
19:30 Komil & Friends 0:1 Team ESCA Gaming BO1
20:30 PDW 0:1 Illuminar Gaming BO1

2. tydzień
15 czerwca
17:30 Illuminar Gaming 0:1 Gentlemen’s Gaming BO1
18:30 PDW 0:1 AGO ROGUE BO1
19:30 Komil & Friends 0:1 K1CK BO1
20:30 Team ESCA Gaming 1:0 devils.one BO1
16 czerwca
17:30 Komil & Friends 1:0 devils.one BO1
18:30 PDW 0:1 Team ESCA Gaming BO1
19:30 Illuminar Gaming 0:1 K1CK BO1
20:30 AGO ROGUE 1:0 Gentlemen’s Gaming BO1

3. tydzień
22 czerwca
17:30 Team ESCA Gaming 0:1 K1CK BO1
18:30 Gentlemen’s Gaming 0:1 PDW BO1
19:30 devils.one 0:1 Illuminar Gaming BO1
20:30 AGO ROGUE 1:0 Komil & Friends BO1
23 czerwca
17:30 Komil & Friends 0:1 Illuminar Gaming BO1
18:30 AGO ROGUE 1:0 Team ESCA Gaming BO1
19:30 K1CK 0:1 PDW BO1
20:30 Gentlemen’s Gaming 0:1 devils.one BO1

4. tydzień
29 czerwca
17:30 Team ESCA Gaming vs Gentlemen’s Gaming BO1
18:30 Illuminar Gaming vs AGO ROGUE BO1
19:30 K1CK vs devils.one BO1
20:30 PDW vs Komil & Friends BO1
30 czerwca
17:30 Illuminar Gaming vs PDW BO1
18:30 Team ESCA Gaming vs Komil & Friends BO1
19:30 AGO ROGUE vs devils.one BO1
20:30 Gentlemen’s Gaming vs K1CK BO1

5. tydzień
6 lipca
17:30 PDW vs Gentlemen’s Gaming BO1
18:30 Komil & Friends vs AGO ROGUE BO1
19:30 K1CK vs Team ESCA Gaming BO1
20:30 Illuminar Gaming vs devils.one BO1
7 lipca
17:30 Gentlemen’s Gaming vs Illuminar Gaming BO1
18:30 devils.one vs Team ESCA Gaming BO1
19:30 K1CK vs Komil & Friends BO1
20:30 AGO ROGUE vs PDW BO1

6. tydzień
13 lipca
17:30 Illuminar Gaming vs Komil & Friends BO1
18:30 PDW vs K1CK BO1
19:30 Team ESCA Gaming vs AGO ROGUE BO1
20:30 devils.one vs Gentlemen’s Gaming BO1
14 lipca
17:30 Team ESCA Gaming vs PDW BO1
18:30 K1CK vs Illuminar Gaming BO1
19:30 Gentlemen’s Gaming vs AGO ROGUE BO1
20:30 devils.one vs Komil & Friends BO1

7. tydzień
20 lipca
17:30 Illuminar Gaming vs Team ESCA Gaming BO1
18:30 K1CK vs AGO ROGUE BO1
19:30 Komil & Friends vs Gentlemen’s Gaming BO1
20:30 PDW vs devils.one BO1
21 lipca
17:30 Komil & Friends vs PDW BO1
18:30 Gentlemen’s Gaming vs Team ESCA Gaming BO1
19:30 devils.one vs K1CK BO1
20:30 AGO ROGUE vs Illuminar Gaming BO1

Transmisja

Wszystkie spotkania Ultraliga Sezon 6 będą transmitowane w telewizji na kanale Polsat Games, a także w serwisach Twitch oraz YouTube.

Tagi: , , ,