STS
Ultraliga, Sezon 2

Ultraliga Sezon 7

Informacje

Nazwa Ultraliga Sezon 7
Data od 11 stycznia 2022
Miejsce online
Gra League of Legends
Uczestników 10
Format • Double Round Robin (mecze BO1)
• Faza pucharowa (mecze BO5)

Uczestnicy

AGO ROGUE

devils.one

Team ESCA Gaming

Forsaken

Gentlemen’s Gaming

Sinmivak PolskiFok HeSSZero sheru Grzybek
Rabble Diagu Xeonerr Jaunatis Badlyyga
Nite bucu Leesang D0MAS Merciless
Lucker Axelent Harpoon Ruf Adison
Leon Taewang marlon WillTheScout Slipper
Blumigan MaruzeL Vounghuard LastSurvivor Kaspersky

Goskilla

Illuminar Gaming

Iron Wolves

Komil & Friends

Zero Tenacity

VeyLot LeQu Kakan Tracyn mumus100
Sh4dowUs Chris Souli Yuta Ryuzaki
Silas Warszi Saulius many Sebekx
Baybror Piwek Yashiro svns Vzz
ILevi xCharm Czypsy minemaciek Wojtuś
Kwan VoV Phaxi Kiuske Nahovsky

Tabela

# Drużyna M W P % wygranych
1. AGO ROGUE 2 2 0 100%
2. Team ESCA Gaming 2 2 0 100%
3. Forsaken 2 1 1 50%
3. Goskilla 2 1 1 50%
3. Illuminar Gaming 2 1 1 50%
3. Iron Wolves 2 1 1 50%
3. Zero Tenacity 2 1 1 50%
3. Komil & Friends 2 1 1 50%
8. Gentlemen’s Gaming 2 0 2 0%
8. devils.one 2 0 2 0%
Legenda:
 Awans do 2. rundy fazy pucharowej
 Awans do 1. rundy fazy pucharowej
 Brak awansu do fazy pucharowej

Faza ligowa


1. tydzień
11 stycznia
17:00 Illuminar Gaming 1:0 Goskilla BO1
18:00 Gentlemen’s Gaming 0:1 Team ESCA Gaming BO1
19:00 Zero Tenacity 1:0 devils.one BO1
20:00 Forsaken 1:0 Iron Wolves BO1
21:00 Komil and Friends 0:1 AGO ROGUE BO1
12 stycznia
17:00 Goskilla 1:0 Zero Tenacity BO1
18:00 Iron Wolves 1:0 Illuminar Gaming BO1
19:00 Forsaken 0:1 AGO ROGUE BO1
20:00 Komil and Friends 1:0 Gentlemen’s Gaming BO1
21:00 Team ESCA Gaming 1:0 devils.one BO1

2. tydzień
18 stycznia
17:00 Gentlemen’s Gaming vs Zero Tenacity BO1
18:00 devils.one vs AGO ROGUE BO1
19:00 Iron Wolves vs Team ESCA Gaming BO1
20:00 Goskilla vs Komil and Friends BO1
21:00 Forsaken vs Illuminar Gaming BO1
19 stycznia
17:00 Iron Wolves vs AGO ROGUE BO1
18:00 Forsaken vs Team ESCA Gaming BO1
19:00 devils.one vs Illuminar Gaming BO1
20:00 Goskilla vs Gentlemen’s Gaming BO1
21:00 Komil and Friends vs Zero Tenacity BO1

3. tydzień
25 stycznia
17:00 Forsaken vs Zero Tenacity BO1
18:00 Iron Wolves vs devils.one BO1
19:00 Goskilla vs Team ESCA Gaming BO1
20:00 Komil and Friends vs Illuminar Gaming BO1
21:00 Gentlemen’s Gaming vs AGO ROGUE BO1
26 stycznia
17:00 Forsaken vs Gentlemen’s Gaming BO1
18:00 Team ESCA Gaming vs Zero Tenacity BO1
19:00 Iron Wolves vs Goskilla BO1
20:00 AGO ROGUE vs Illuminar Gaming BO1
21:00 Komil and Friends vs devils.one BO1

4. tydzień
1 lutego
17:00 Gentlemen’s Gaming vs Illuminar Gaming BO1
18:00 Goskilla vs AGO ROGUE BO1
19:00 Iron Wolves vs Zero Tenacity BO1
20:00 Forsaken vs devils.one BO1
21:00 Team ESCA Gaming vs Komil and Friends BO1
2 lutego
17:00 Zero Tenacity vs AGO ROGUE BO1
18:00 Iron Wolves vs Gentlemen’s Gaming BO1
19:00 Goskilla vs devils.one BO1
20:00 Team ESCA Gaming vs Illuminar Gaming BO1
21:00 Forsaken vs Komil and Friends BO1

5. tydzień
8 lutego
17:00 Team ESCA Gaming vs AGO ROGUE BO1
18:00 Forsaken vs Goskilla BO1
19:00 Iron Wolves vs Komil and Friends BO1
20:00 Zero Tenacity vs Illuminar Gaming BO1
21:00 Gentlemen’s Gaming vs devils.one BO1
9 lutego
17:00 Goskilla vs Zero Tenacity BO1
18:00 Iron Wolves vs Illuminar Gaming BO1
19:00 Forsaken vs AGO ROGUE BO1
20:00 Komil and Friends vs Gentlemen’s Gaming BO1
21:00 Team ESCA Gaming vs devils.one BO1

6. tydzień
15 lutego
17:00 devils.one vs Illuminar Gaming BO1
18:00 Forsaken vs Team ESCA Gaming BO1
19:00 Iron Wolves vs AGO ROGUE BO1
20:00 Goskilla vs Gentlemen’s Gaming BO1
21:00 Komil and Friends vs Zero Tenacity BO1
16 lutego
17:00 Forsaken vs Gentlemen’s Gaming BO1
18:00 Iron Wolves vs Goskilla BO1
19:00 Team ESCA Gaming vs Zero Tenacity BO1
20:00 AGO ROGUE vs Illuminar Gaming BO1
21:00 Komil and Friends vs devils.one BO1

7. tydzień
22 lutego
17:00 Zero Tenacity vs devils.one BO1
18:00 Team ESCA Gaming vs Gentlemen’s Gaming BO1
19:00 Goskilla vs Illuminar Gaming BO1
20:00 Forsaken vs Iron Wolves BO1
21:00 Komil and Friends vs AGO ROGUE BO1
23 lutego
17:00 Forsaken vs devils.one BO1
18:00 Goskilla vs AGO ROGUE BO1
19:00 Iron Wolves vs Zero Tenacity BO1
20:00 Team ESCA Gaming vs Komil and Friends BO1
21:00 Gentlemen’s Gaming vs Illuminar Gaming BO1

8. tydzień
1 marca
17:00 Goskilla vs devils.one BO1
18:00 Iron Wolves vs Gentlemen’s Gaming BO1
19:00 Zero Tenacity vs AGO ROGUE BO1
20:00 Team ESCA Gaming vs Illuminar Gaming BO1
21:00 Forsaken vs Komil and Friends BO1
2 marca
17:00 Gentlemen’s Gaming vs devils.one BO1
18:00 Forsaken vs Goskilla BO1
19:00 Team ESCA Gaming vs AGO ROGUE BO1
20:00 Iron Wolves vs Komil and Friends BO1
21:00 Zero Tenacity vs Illuminar Gaming BO1

9. tydzień
8 marca
17:00 Gentlemen’s Gaming vs Zero Tenacity BO1
18:00 devils.one vs AGO ROGUE BO1
19:00 Iron Wolves vs Team ESCA Gaming BO1
20:00 Goskilla vs Komil and Friends BO1
21:00 Forsaken vs Illuminar Gaming BO1
9 marca
17:00 Iron Wolves vs devils.one BO1
18:00 Komil and Friends vs Illuminar Gaming BO1
19:00 Goskilla vs Team ESCA Gaming BO1
20:00 Forsaken vs Zero Tenacity BO1
21:00 Gentlemen’s Gaming vs AGO ROGUE BO1

Faza pucharowa

TBA

Transmisja

Wszystkie spotkania Ultraliga Sezon 7 będą transmitowane w telewizji na kanale Polsat Games, a także w serwisach Twitch oraz YouTube.

Tagi: , , ,