STS

V4 Future Sports Festival 2021

Informacje

Nazwa V4 Future Sports Festival 2021
Data 14 – 21 listopada 2021
Miejsce Budapeszt, Węgry
Gra CS:GO
Liczba uczestników 12
Pula nagród 300 000 €
System dwie fazy grupowe GSL + faza pucharowa z drabinką pojedynczej eliminacji

Uczestnicy


Faza grupowa

BIG

Entropiq

Gambit Esports

Movistar Riders

tabseN El1an⁠ nafany mopoz
tiziaN Lack1⁠ sh1ro alex
syrsoN NickelBack⁠ interz DeathZz⁠
k1to Krad⁠ Ax1Le SunPayus
gade Forester⁠ Hobbit dav1g⁠
enkay J (trener) hooch (trener) groove (trener) bladE (trener)

Faza play-in

ENTERPRISE esports

eSuba

Team Fiend

Team Hungary

forsyy Blogg1s bubble coolio
The eLiVe luko dream3r kory
manguss twist v1c7oR bodito
ADEJIS Pechyn REDSTAR fleav
MATYS sAvana1 h4rn Aaron
benq1 (trener) gabesson (trener)

NDE AGO

ONYX

Sinners Esports

Wisła All iN!

Furlan Impulse beastik SZPERO
leman Dav ZEDKO jedqr
mhL DiMKE SHOCK Goofy
F1KU bondik NEOFRAG Markoś
kRaSnaL ArroW oskar phr
minirox (trener) fajkus (trener) Tomkeejs (trener) Loord (trener)

Faza play-in

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. eSuba 2 2 0 1. ENTERPRISE esports 2 2 0
2. Sinners Esports 3 2 1 2. Team Fiend 3 2 1
3. ONYX 3 1 2 3. Team Hungary 3 1 2
4. NDE AGO 2 0 2 4. Wisła All iN! 2 0 2

Harmonogram
14 listopada

Grupa A

11:00 Sinners Esports 11:16 ONYX Inferno
12:15 NDE AGO 16:19 eSuba Nuke

Grupa B

13:30 Team Fiend 13:16 Team Hungary Mirage
14:45 ENTERPRISE esports 16:10 Wisła All iN! Ancient

Mecz przegranych grupy A

16:00 Sinners Esports 2:0 NDE AGO Ancient 16:11
Inferno 16:7

Mecz przegranych grupy B

19:30 Team Fiend 2:1 Wisła All iN! Dust2 13:16
Inferno 16:12
Overpass 16:14
15 listopada

Mecz wygranych grupy A

13:00 ONYX 1:2 eSuba Inferno 5:16
Nuke 19:15
Mirage 7:16

Mecz wygranych grupy B

16:30 Team Hungary 1:2 ENTERPRISE esports Nuke 16:6
Ancient 16:19
Mirage 10:16
16 listopada

Decydujący mecz grupy A

13:00 Sinners Esports 2:1 ONYX Inferno 14:16
Vertigo 16:8
Nuke 16:14

Decydujący mecz grupy B

16:30 Team Fiend 2:0 Team Hungary Nuke 19:17
Inferno 16:13

Faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. BIG 2 2 0 1. Entropiq 2 2 0
2. Team Fiend 2 1 1 2. ENTERPRISE esports 2 1 1
3. Gambit Esports 2 1 1 3. Movistar Riders 2 1 1
4. eSuba 2 0 2 4. Sinners Esports 2 0 2

Harmonogram
17 listopada

Grupa A

10:00 Gambit Esports 9:16 Team Fiend Dust2
11:15 BIG 16:10 eSuba Mirage

Grupa B

12:30 Entropiq 16:2 Sinners Esports Mirage
13:45 Movistar Riders 11:16 ENTERPRISE esports Overpass

Mecz przegranych grupy A

15:00 Gambit Esports 2:0 eSuba Mirage 19:17
Overpass 16:2

Mecz przegranych grupy B

18:30 Sinners Esports 0:2 Movistar Riders Vertigo 3:16
Inferno 14:16
18 listopada

Mecz wygranych grupy A

13:00 Team Fiend 0:2 BIG Mirage 17:19
Dust2 11:16

Mecz wygranych grupy B

16:30 Entropiq 2:1 ENTERPRISE esports Ancient 16:14
Nuke 9:16
Mirage 16:4

Faza pucharowa

Ćwierćfinał Półfinał Wielki finał
BIG 0
Gambit Esports 2 Gambit Esports 2
ENTERPRISE esports 1 Gambit Esports 3
Entropiq 2
Entropiq 2
Movistar Riders 0 Team Fiend 0
Team Fiend 2

Harmonogram
19 listopada

Ćwierćfinał

13:00 Gambit Esports 2:1 ENTERPRISE esports Dust2 12:16
Inferno 16:3
Mirage 16:6
16:30 Movistar Riders 0:2 Team Fiend Nuke 12:16
Mirage 13:16
20 listopada

Półfinał

13:00 BIG 0:2 Gambit Esports Ancient 5:16
Dust2 12:16
16:30 Entropiq 2:0 Team Fiend Mirage 16:12
Ancient 16:5
21 listopada

Wielki finał

15:00 Gambit Esports 3:2 Entropiq Vertigo 16:10
Ancient 16:12
Overpass 13:16
Mirage 7:16
Dust2 16:4

Klasyfikacja końcowa

1. Gambit Esports 150 000 €
2. Entropiq 60 000 €
3-4. BIG, Team Fiend 20 000 €
5-6. ENTERPRISE esports, Movistar Riders 10 000 €
7-8. eSuba, Sinners Esports 7 500 €
9-10. Team Hungary, ONYX 3 750 €
11-12. NDE AGO, Wisła All iN! 3 750 €

Transmisja

Anglojęzyczna transmisja z V4 Future Sports Festival 2021 dostępna będzie na oficjalnym kanale V4 Future Sports na Twitchu.

Tagi: , ,