STS

VALORANT Champions 2021

Informacje

Nazwa VALORANT Champions 2021
Data 1 – 12 grudnia 2021
Miejsce Berlin, Niemcy
Gra VALORANT
Liczba uczestników 16
Pula nagród 1 000 000 $
System faza grupowa GSL + drabinka pojedynczej eliminacji

Uczestnicy

Acend

Cloud9 Blue

Crazy Raccoon

Team Envy

BONECOLD mitch Bazzi FNS
cNed leaf ade yay
Kiles xeta Fisker Victor
starxo Xeppaa Munchkin crashies
zeek vanity neth Marved
Nbs (trener) Autumn (trener) Twinkl (trener) Chet (trener)

Fnatic

FULL SENSE

FURIA Esports

Gambit Esports

Boaster ChAlalala xand d3ffo
Doma LAMMYSNAX qck Chronicle
Mistic PTC Khalil nAts
Derke JohnOlsen Nozwerr Redgar
Magnum SuperBusS mazin Sheydos
mini (trener) Tongrak (trener) Carlão (trener) Engh (trener)

KRÜ Esports

Team Liquid

Team Secret

Sentinels

Klaus soulcas JessieVash ShahZaM
Mazino L1NK DubsteP SicK
NagZ ScreaM BORKUM zombs
delz1k Jamppi Dispenser dapr
keznit Nivera witz TenZ
Onur (trener) Sliggy (trener) Gibo (trener) Rawkus (trener)

Team Vikings

Vision Strikers

Vivo Keyd

X10 CRIT

gtnziN stax heat foxz
Sacy Rb JhoW sushiboys
frz k1Ng v1xen sScary
sutecas BuZz murizzz Crws
Saadhak MaKo mwzera Patiphan
bzkA (trener) termi (trener) Koy (trener) 0bi (trener)

Faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Acend 2 2 0 1. Team Liquid 2 2 0
2. X10 CRIT 3 2 1 2. KRÜ Esports 3 2 1
3. Team Envy 3 1 2 3. Sentinels 3 1 2
4. Vivo Keyd 2 0 2 4. FURIA Esports 2 0 2
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Gambit Esports 2 2 0 1. Fnatic 2 2 0
2. Team Secret 3 2 1 2. Cloud9 Blue 3 2 1
3. Team Vikings 3 1 2 3. Vision Strikers 3 1 2
4. Crazy Raccoon 2 0 2 4. FULL SENSE 2 0 2

Harmonogram
1 grudnia

Grupa D

15:00 Vision Strikers 2:0 FULL SENSE Haven 13:5
Breeze 13:5

Grupa C

18:00 Team Vikings 2:0 Crazy Raccoon Icebox 13:9
Haven 13:8

Grupa D

21:00 Fnatic 2:1 Cloud9 Blue Icebox 13:11
Split 11:13
Fracture 14:12
2 grudnia

Grupa C

15:00 Gambit Esports 2:1 Team Secret Icebox 6:13
Breeze 13:0
Bind 13:6

Grupa B

18:00 Sentinels 2:1 FURIA Esports Ascent 13:9
Breeze 10:13
Haven 13:9
21:00 KRÜ Esports 0:2 Team Liquid Haven 5:13
Ascent 8:13
3 grudnia

Grupa A

15:00 Acend 2:1 Vivo Keyd Icebox 9:13
Bind 13:3
Breeze 13:10

Mecz wygranych grupy D

18:00 Vision Strikers 1:2 Fnatic Icebox 10:13
Haven 13:10
Fracture 6:13

Grupa A

21:00 Team Envy 2:0 X10 CRIT Breeze 13:8
Ascent 13:7
4 grudnia

Mecz wygranych grupy C

16:00 Team Vikings 1:2 Gambit Esports Split 6:13
Bind 13:5
Icebox 12:14

Mecz wygranych grupy B

20:00 Sentinels 1:2 Team Liquid Breeze 12:14
Bind 13:2
Split 10:13
5 grudnia

Mecz przegranych grupy C

15:00 Crazy Raccoon 0:2 Team Secret Split 5:13
Haven 2:13

Mecz przegranych grupy B

18:00 FURIA Esports 1:2 KRÜ Esports Fracture 13:11
Ascent 8:13
Haven 9:13

Mecz przegranych grupy D

21:00 FULL SENSE 0:2 Cloud9 Blue Split 7:13
Breeze 12:14
6 grudnia

Mecz wygranych grupy A

15:00 Acend 2:0 Team Envy Ascent 13:8
Bind 13:11

Mecz przegranych grupy A

18:00 Vivo Keyd 0:2 X10 CRIT Icebox 6:13
Haven 5:13

Decydujący mecz grupy B

21:00 Sentinels 1:2 KRÜ Esports Fracture 13:7
Haven 11:13
Split 11:13
7 grudnia

Decydujący mecz grupy D

15:00 Vision Strikers 1:2 Cloud9 Blue Ascent 10:13
Split 13:9
Breeze 11:13

Decydujący mecz grupy C

18:00 Team Vikings 0:2 Team Secret Haven 6:13
Icebox 7:13

Decydujący mecz grupy A

21:00 Team Envy 1:2 X10 CRIT Icebox 13:10
Split 8:13
Haven 12:14

Faza pucharowa

Ćwierćfinał Półfinał Finał
Acend 2
Team Secret 0
Acend 2
Team Liquid 0
Team Liquid 2
Cloud9 Blue 0
Acend 3
Gambit Esports 2
Gambit Esports 2
X10 CRIT 1
Gambit Esports 2
KRÜ Esports 1
Fnatic 1
KRÜ Esports 2

Harmonogram
8 grudnia

Ćwierćfinał

18:00 Acend 2:0 Team Secret Icebox 13:8
Breeze 13:6
20:30 Team Liquid 2:0 Cloud9 Blue Bind 13:10
Ascent 13:11
9 grudnia

Ćwierćfinał

18:00 Gambit Esports 2:1 X10 CRIT Fracture 13:7
Ascent 7:13
Breeze 13:7
20:30 Fnatic 1:2 KRÜ Esports Haven 13:15
Icebox 13:6
Split 8:13
11 grudnia

Półfinał

18:00 Acend 2:0 Team Liquid Bind 13:6
Split 13:5
20:30 Gambit Esports 2:1 KRÜ Esports Breeze 13:8
Ascent 7:16
Bind 18:16
12 grudnia

Wielki finał

18:00 Acend 3:2 Gambit Esports Breeze 11:13
Ascent 13:7
Fracture 3:13
Icebox 14:12
Split 13:8

Klasyfikacja końcowa

1. Acend 350 000 $
2. Gambit Esports 150 000 $
3-4. KRÜ Esports, Team Liquid 90 000 $
5-8. Cloud9 Blue, Fnatic, Team Secret, X10 CRIT 40 000 $
9-12. Team Envy, Sentinels, Team Vikings, Vision Strikers 20 000 $
13-16. Crazy Raccoon, FULL SENSE, FURIA Esports, Vivo Keyd 20 000 $

Transmisja

Transmisja z meczów VALORANT Champions 2021 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie na oficjalnym kanale Polsat Games na Twitchu.

Tagi: , ,