STS

VALORANT Champions 2021

Informacje

Nazwa VALORANT Champions 2021
Data 1 – 12 grudnia 2021
Miejsce Berlin, Niemcy
Gra VALORANT
Liczba uczestników 16
Pula nagród 1 000 000 $
System faza grupowa GSL + drabinka pojedynczej eliminacji

Uczestnicy

Acend

Cloud9 Blue

Crazy Raccoon

Team Envy

BONECOLD mitch Bazzi FNS
cNed leaf ade yay
Kiles xeta Fisker Victor
starxo Xeppaa Munchkin crashies
zeek vanity neth Marved
Nbs (trener) Autumn (trener) Twinkl (trener) Chet (trener)

Fnatic

FULL SENSE

FURIA Esports

Gambit Esports

Boaster ChAlalala xand d3ffo
Doma LAMMYSNAX qck Chronicle
Mistic PTC Khalil nAts
Derke JohnOlsen Nozwerr Redgar
Magnum SuperBusS mazin Sheydos
mini (trener) Tongrak (trener) Carlão (trener) Engh (trener)

KRÜ Esports

Team Liquid

Team Secret

Sentinels

Klaus soulcas JessieVash ShahZaM
Mazino L1NK DubsteP SicK
NagZ ScreaM BORKUM zombs
delz1k Jamppi Dispenser dapr
keznit Nivera witz TenZ
Onur (trener) Sliggy (trener) Gibo (trener) Rawkus (trener)

Team Vikings

Vision Strikers

Vivo Keyd

X10 CRIT

gtnziN stax heat foxz
Sacy Rb JhoW sushiboys
frz k1Ng v1xen sScary
sutecas BuZz murizzz Crws
Saadhak MaKo mwzera Patiphan
bzkA (trener) termi (trener) Koy (trener) 0bi (trener)

Faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Acend 0 0 0 1. FURIA Esports 0 0 0
2. Team Envy 0 0 0 2. KRÜ Esports 0 0 0
3. Vivo Keyd 0 0 0 3. Team Liquid 0 0 0
4. X10 CRIT 0 0 0 4. Sentinels 0 0 0
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Team Vikings 1 1 0 1. Fnatic 1 1 0
2. Gambit Esports 0 0 0 2. Vision Strikers 1 1 0
3. Team Secret 0 0 0 3. Cloud9 Blue 1 0 1
4. Crazy Raccoon 1 0 1 4. FULL SENSE 1 0 1

Harmonogram
1 grudnia

Grupa D

15:00 Vision Strikers 2:0 FULL SENSE Haven 13:5
Breeze 13:5

Grupa C

18:00 Team Vikings 2:0 Crazy Raccoon Icebox 13:9
Haven 13:8

Grupa D

21:00 Fnatic 2:1 Cloud9 Blue Icebox 13:11
Split 11:13
Fracture 14:12
2 grudnia

Grupa C

15:00 Gambit Esports vs Team Secret BO3

Grupa B

18:00 Sentinels vs FURIA Esports BO3
21:00 KRÜ Esports vs Team Liquid BO3
3 grudnia

Grupa A

15:00 Acend vs Vivo Keyd BO3
18:00 Team Envy vs X10 CRIT BO3

Mecz wygranych grupy D

21:00 Vision Strikers vs Fnatic BO3
4 grudnia

Mecz wygranych grupy B

15:00 TBD vs TBD BO3

Mecz wygranych grupy A

18:00 TBD vs TBD BO3

Mecz wygranych grupy C

21:00 Team Vikings vs TBD BO3
5 grudnia

Mecz przegranych grupy C

15:00 TBD vs TBD BO3

Mecz przegranych grupy B

18:00 TBD vs TBD BO3

Mecz przegranych grupy D

21:00 FULL SENSE vs Cloud9 Blue BO3
6 grudnia

Mecz przegranych grupy A

15:00 TBD vs TBD BO3

Decydujący mecz grupy B

18:00 TBD vs TBD BO3

Decydujący mecz grupy D

21:00 TBD vs TBD BO3
7 grudnia

Decydujący mecz grupy C

18:00 TBD vs TBD BO3

Decydujący mecz grupy A

21:00 TBD vs TBD BO3

Faza pucharowa

Ćwierćfinał Półfinał Finał
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0

Harmonogram
8 grudnia

Ćwierćfinał

18:00 TBD vs TBD BO3
20:30 TBD vs TBD BO3
9 grudnia

Ćwierćfinał

18:00 TBD vs TBD BO3
20:30 TBD vs TBD BO3
11 grudnia

Półfinał

18:00 TBD vs TBD BO3
20:30 TBD vs TBD BO3
12 grudnia

Wielki finał

18:00 TBD vs TBD BO5

Klasyfikacja końcowa

1. 350 000 $
2. 150 000 $
3-4. 90 000 $
5-8. 40 000 $
9-12. 20 000 $
13-16. 20 000 $

Transmisja

Transmisja z meczów VALORANT Champions 2021 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie na oficjalnym kanale Polsat Games na Twitchu.

Tagi: , ,