STS

VCT Masters Berlin 2021

Informacje

Nazwa VALORANT Champions Tour 2021: Masters Berlin
Data 10 – 19 września 2021
Miejsce Berlin, Niemcy
Gra VALORANT
Liczba uczestników 16
Pula nagród TBA $
System faza grupowa GSL + drabinka pojedynczej eliminacji

Uczestnicy

100 Thieves

Acend

Bren Esports

Crazy Raccoon

Hiko BONECOLD JessieVash Bazzi
nitr0 cNed DubsteP Minty
steel Kiles BORKUM Fisker
Asuna starxo Dispenser Munchkin
Ethan zeek witz neth
FrosT (trener) Nbs (trener) Gibo (trener) Twinkl (trener)

Team Envy

F4Q

G2 Esports

Gambit Esports

FNS FiveK mixwell d3ffo
yay Bunny nukkye Chronicle
Victor Efina AvovA nAts
crashies zunba koldamenta Redgar
Marved Esperanza keloqz Sheydos
Mikes (trener) Locomotive (trener) neilzinho (trener) Engh (trener)

Havan Liberty

KRÜ Esports

Paper Rex

Sentinels

myssen Klaus Benkai ShahZaM
shion Mazino d4v41 SicK
pleets NagZ f0rsakeN zombs
liazzi delz1k mindfreak dapr
krain keznit shiba TenZ
rik (trener) Onur (trener) alecks (trener)

SuperMassive Blaze

Vision Strikers

Vivo Keyd

ZETA DIVISION

pAura stax heat Laz
Turko Rb JhoW crow
russ k1Ng v1xen takej
Izzy BuZz murizzz Reita
Brave MaKo ntk makiba
9999 (trener) termi (trener) Koy (trener) JUNiOR (trener)

Faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Vision Strikers 2 2 0 1. Team Envy 2 2 0
2. Acend 3 2 1 2. KRÜ Esports 3 2 1
3. SuperMassive Blaze 3 1 2 3. Vivo Keyd 3 1 2
4. Paper Rex 2 0 2 4. ZETA DIVISION 2 0 2
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. 100 Thieves 2 2 0 1. G2 Esports 4 3 1
2. Gambit Esports 3 2 1 2. Sentinels 4 3 1
3. Crazy Raccoon 3 1 2 3. F4Q 4 0 4
4. Havan Liberty 2 0 2 4. Bren Esports

Harmonogram
10 września

Grupa A

15:00 SuperMassive Blaze 0:2 Acend Bind 5:13
Ascent 9:13

Grupa D

18:00 G2 Esports 2:1 F4Q Ascent 13:5
Bind 9:13
Haven 13:8

Grupa C

21:00 100 Thieves 2:0 Havan Liberty Ascent 13:3
Icebox 13:6
11 września

Grupa A

15:00 Vision Strikers 2:0 Paper Rex Haven 13:9
Icebox 13:11

Grupa C

18:00 Gambit Esports 2:0 Crazy Raccoon Bind 13:1
Icebox 13:1

Grupa B

21:00 Vivo Keyd 0:2 Team Envy Icebox 13:15
Bind 9:13
12 września

Grupa B

15:00 KRÜ Esports 2:1 ZETA DIVISION Ascent 13:8
Split 5:13
Bind 13:7

Grupa D

18:00 Sentinels 2:1 G2 Esports Split 13:6
Icebox 8:13
Haven 13:8

Mecz wygranych grupy C

21:00 100 Thieves 2:1 Gambit Esports Ascent 5:13
Icebox 13:11
Split 13:10
13 września

Mecz wygranych grupy B

15:00 Team Envy 2:0 KRÜ Esports Icebox 13:9
Ascent 13:2

Mecz wygranych grupy A

18:00 Acend 0:2 Vision Strikers Haven 7:13
Icebox 9:13

Grupa D

21:00 F4Q 0:2 Sentinels Split 9:13
Breeze 4:13
14 września

Grupa D

15:00 F4Q 0:2 G2 Esports Bind 3:13
Ascent 6:13

Mecz przegranych grupy B

18:00 Vivo Keyd 2:0 ZETA DIVISION Breeze 13:3
Split 13:4

Mecz przegranych grupy C

21:00 Havan Liberty 0:2 Crazy Raccoon Haven 9:13
Split 8:13
15 września

Mecz przegranych grupy A

15:00 SuperMassive Blaze 2:1 Paper Rex Haven 12:14
Breeze 13:2
Split 13:10

Grupa D

18:00 G2 Esports 2:0 Sentinels Icebox 13:3
Split 13:11

Decydujący mecz grupy B

21:00 KRÜ Esports 2:0 Vivo Keyd Split 13:11
Haven 13:11
16 września

Decydujący mecz grupy A

15:00 Acend 2:1 SuperMassive Blaze Ascent 6:13
Bind 13:7
Split 13:10

Decydujący mecz grupy C

18:00 Gambit Esports 2:0 Crazy Raccoon Ascent 13:8
Icebox 14:12

Grupa D

21:00 Sentinels 2:1 F4Q Breeze 13:3
Split 9:13
Haven 13:4

Faza pucharowa

Ćwierćfinał Półfinał Finał
100 Thieves 2
Acend 1
100 Thieves 0
Team Envy 2
Team Envy 2
Sentinels 0
Team Envy 0
Gambit Esports 3
Vision Strikers 1
Gambit Esports 2
Gambit Esports 2
G2 Esports 0
G2 Esports 2
KRÜ Esports 0

Harmonogram
17 września

Ćwierćfinał

13:00 Vision Strikers 1:2 Gambit Esports Bind 2:13
Split 13:7
Icebox 8:13
16:00 G2 Esports 2:0 KRÜ Esports Icebox 13:9
Haven 13:7
19:00 100 Thieves 2:1 Acend Ascent 9:13
Haven 13:8
Breeze 14:12
22:00 Team Envy 2:0 Sentinels Haven 15:13
Split 13:7
18 września

Półfinał

17:00 Gambit Esports 2:0 G2 Esports Breeze 13:10
Icebox 13:0
20:00 100 Thieves 0:2 Team Envy Haven 5:13
Ascent 8:13
19 września

Wielki finał

17:00 Gambit Esports 3:0 Team Envy Bind 15:13
Haven 13:11
Split 13:9

Klasyfikacja końcowa

1. Gambit Esports 225 000 $
2. Team Envy 125 000 $
3-4. 100 Thieves, G2 Esports 85 000 $
5-8. Acend, KRÜ Esports, Sentinels, Vision Strikers 25 000 $
9-12. Crazy Raccoon, F4Q, SuperMassive Blaze, Vivo Keyd 10 000 $
13-16. Bren Esports, Havan Liberty, Paper Rex, ZETA DIVISION 10 000 $

Transmisja

Transmisja z meczów VCT Masters Berlin 2021 wraz z angielskim komentarzem dostępna będzie na oficjalnym kanale VALORANTA na Twitchu.

Tagi: , , , , , ,