WESG 2019-2020 – zamknięte eliminacje

Informacje

Nazwa Zamknięte eliminacje do WESG 2019-2020
Data 25 listopada – 8 grudnia 2019
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 8
Pula nagród 1 miejsce na światowych finałach WESG 2019-2020
System drabinka podwójnej eliminacji

Uczestnicy

ARCY

ENRAGE

Illuminar Gaming

Pompa Team

mouz steffe2k9 STOMP p1ter
rallen REDS7AR oskarish baljs
TaZ Patrick mono Demho
MINISE blocker innocent splawik
dycha numb reatz Miki Z Afryki
Loord (trener) imd (trener)

SKADE

Virtus.pro

Wisła All in!

x-kom AGO

Rock1nG MICHU SZPERO Furlan
dennyslaw snatchie kaper GruBy
rafftu Snax mynio mhL
Rainwaker Vegi morelz leman
SPELLAN phr jedqr Sidney
kuben (trener) minirox (trener)

Drabinka

Ćwierćfinał UB Półfinał UB Finał UB Wielki finał
Pompa 1
SKADE 2
SKADE 0
iHG 2
iHG 2
ENRAGE 1
iHG 2
ARCY 1
ARCY 2
Wisła 0
ARCY 2
AGO 1
VP 0 iHG 0
AGO 2 AGO 1
1. runda LB 2. runda LB 3. runda LB Finał LB
AGO 2
Pompa 0 ENRAGE 0 ARCY 0
ENRAGE 2 AGO 0 AGO 2
  SKADE 0
SKADE 2
Wisła 1 VP 1
VP 2

Harmonogram

25 listopada

Ćwierćfinał drabinki wygranych

17:30 Pompa Team 1:2 SKADE
Train 16:9
Overpass 8:16
Mirage 4:16
20:30 Illuminar Gaming 2:1 ENRAGE
Mirage 9:16
Vertigo 19:17
Train 16:8
26 listopada

Ćwierćfinał drabinki wygranych

17:30 ARCY 2:0 Wisła All in!
Nuke 16:12
Dust2 16:8
20:30 Virtus.pro 0:2 x-kom AGO
Nuke 12:16
Vertigo 12:16
27 listopada

Pierwsza runda drabinki przegranych

17:30 Pompa Team 0:2 ENRAGE
Vertigo 10:16
Mirage 9:16
20:30 Wisła All in! 1:2 Virtus.pro
Mirage 14:16
Train 16:14
Nuke 12:16
28 listopada

Półfinał drabinki wygranych

12:55 SKADE 0:2 Illuminar Gaming
Mirage 6:16
Nuke 8:16
2 grudnia

Półfinał drabinki wygranych

21:00 ARCY 2:1 x-kom AGO
Nuke 4:16
Vertigo 16:9
Train 16:12
3 grudnia

Druga runda drabinki przegranych

21:00 x-kom AGO 2:0 ENRAGE
Mirage 16:10
Nuke 16:9
6 grudnia

Druga runda drabinki przegranych

13:55 SKADE 2:1 Virtus.pro
Overpass 16:13
Nuke 15:19
Mirage 16:14
7 grudnia

Finał drabinki wygranych

13:55 Illuminar Gaming 2:1 ARCY
Nuke 16:7
Vertigo 8:16
Mirage 16:12

Półfinał drabinki przegranych

16:55 x-kom AGO 2:0 SKADE
Nuke 16:10
Train 16:3
8 grudnia

Finał drabinki przegranych

13:55 ARCY 0:2 x-kom AGO
Nuke 13:16
Train 7:16

Finał kwalifikacji

16:55 Illuminar Gaming 0:1 x-kom AGO
Inferno 12:16
Mirage
Nuke

Klasyfikacja końcowa

1. WESG
2.
3. ARCY
4. SKADE
5-6. ENRAGE, Virtus.pro
7-8. Wisła All in! Games Kraków, Pompa Team
Tagi: , , , ,