Worlds 2019

Informacje

Nazwa 2019 Season World Championship
Data 2 października – 10 listopada 2019
Miejsce Faza play-in i faza grupowa: Berlin, Niemcy
Ćwierćfinały i półfinały: Madryt, Hiszpania
Finał: Paryż, Francja
Gra League of Legends, patch 9.19
Liczba uczestników 24
Pula nagród TBA
System faza play-in + faza grupowa + faza pucharowa

Transmisja LIVE

Uczestnicy

Faza play-in

Clutch Gaming

DAMWON Gaming

DetonatioN FocusMe

Flamengo eSports

Huni Nuguri Evi Robo
Lira Canyon Steal Shrimp
Damonte ShowMaker Ceros Goku
Cody Sun Nuclear Yutapon brTT
Vulcan BeryL Gaeng Luci
Rodov Punch Gismo Juzo
Hoit Ramune Reven
Thinkcard Kim Kazu Von

Hong Kong Attitude

Isurus Gaming

Lowkey Esports

MAMMOTH

3z Buggax Hani Fudge
Crash Oddie DNK Babip
M1ssion Seiya Artifact Triple
Unified Warangelus Celebrity k1ng
Kaiwing Slow Venus Destiny
MnM KouZZe KingJ Topoon
Cuden
Chawy Yeti Nixwater Phantiks

MEGA

Royal Youth

Splyce

Unicorns of Love

Rockky Armut Vizicsacsi BOSS
Lloyd Closer Xerxe AHaHaCiK
G4 Cyeol Humanoid Nomanz
DeuL Pilot Kobbe Innaxe
PoP Tolerant Norskeren Edward
HammocK Chosen Orome Invi
Sharp
WarL0cK Enatron Duke Sheepy
Turniej główny

ahq e-Sports Club

Cloud9

Fnatic

FunPlus Phoenix

Ziv Licorice Bwipo GimGoon
Alex Svenskeren Broxah Tian
Rainbow Nisqy Nemesis Doinb
Wako Sneaky Rekkles Lwx
Ysera Zeyzal Hylissang Crisp
Apex Blaber Dan Xinyi
Deftly
NeXAbc Reapered Youngbuck WarHorse

G2 Esports

GAM Esports

Griffin

Invictus Gaming

Wunder Zeros Sword TheShy
Jankos Levi Tarzan Leyan
Caps Kiaya Chovy Rookie
Perkz Zin Viper JackeyLove
Mikyx Hieu3 Lehends Baolan
promisq Yoshino Doran Duke
Slay Ning
GrabbZ Yuna Chaos Mafa

J Team

Team Liquid

Royal Never Give Up

SK Telecom T1

Rest Impact Langx Khan
Hana Xmithie Karsa Clid
FoFo Jensen Xiaohu Faker
Lilv Doublelift Uzi Teddy
Koala CoreJJ Ming Effort
Anan Insanity LoveZrr Haru
Matt Wink Mata
REFRA1N Cain Steak Zefa

Faza play-in

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Clutch Gaming 5 3 2 1. Splyce 4 3 1
2. Unicorns of Love 6 3 3 2. Isurus Gaming 4 2 2
3. MAMMOTH 5 2 3 3. DetonatioN FocusMe 4 1 3
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Hong Kong Attitude 4 3 1 1. DAMWON Gaming 4 4 0
2. Lowkey Esports 4 2 2 2. Royal Youth 5 2 3
3. MEGA 4 1 3 3. Flamengo eSports 5 1 4

Harmonogram
2 października

Faza grupowa – grupy A i B

13:00 Clutch Gaming 0:1 Unicorns of Love BO1
14:00 DetonatioN FocusMe 0:1 Splyce BO1
15:00 MAMMOTH 1:0 Unicorns of Love BO1
16:00 DetonatioN FocusMe 0:1 Isurus Gaming BO1
17:00 MAMMOTH 0:1 Clutch Gaming BO1
18:00 Splyce 1:0 Isurus Gaming BO1
3 października

Faza grupowa – grupy C i D

13:00 Royal Youth 0:1 DAMWON Gaming BO1
14:00 MEGA Esports 0:1 Hong Kong Attitude BO1
15:00 DAMWON Gaming 1:0 Flamengo eSports BO1
16:00 MEGA Esports 1:0 Lowkey Esports BO1
17:00 Royal Youth 0:1 Flamengo eSports BO1
18:00 Hong Kong Attitude 0:1 Lowkey Esports BO1
4 października

Faza grupowa – grupy A i B

12:00 Unicorns of Love 1:0 Clutch Gaming BO1
13:00 Splyce 0:1 DetonatioN FocusMe BO1
14:00 Unicorns of Love 0:1 MAMMOTH BO1
15:00 Isurus Gaming 1:0 DetonatioN FocusMe BO1
16:00 Clutch Gaming 1:0 MAMMOTH BO1
17:00 Isurus Gaming 0:1 Splyce BO1

Dogrywki – grupa A

18:00 MAMMOTH 0:1 Unicorns of Love BO1
19:00 Clutch Gaming 1:0 Unicorns of Love BO1
5 października

Faza grupowa – grupy C i D

13:00 DAMWON Gaming 1:0 Royal Youth BO1
14:00 Hong Kong Attitude 1:0 MEGA Esports BO1
15:00 Flamengo eSports 0:1 DAMWON Gaming BO1
16:00 Lowkey Esports 1:0 MEGA Esports BO1
17:00 Flamengo eSports 0:1 Royal Youth BO1
18:00 Lowkey Esports 0:1 Hong Kong Attitude BO1

Dogrywki – grupa D

19:00 Royal Youth 1:0 Flamengo eSports BO1
7 października

Finały

13:00 DAMWON Gaming 3:1 Lowkey Esports BO5
18:00 Clutch Gaming 3:0 Royal Youth BO5
8 października

Finały

13:00 Hong Kong Attitude 3:1 Isurus Gaming BO5
18:00 Splyce 3:2 Unicorns of Love BO5

Faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Griffin 7 6 1 1. FunPlus Phoenix 7 5 2
2. G2 Esports 7 5 2 2. Splyce 7 4 3
3. Cloud9 6 2 4 3. J Team 6 3 3
4. Hong Kong Attitude 6 0 6 4. GAM Esports 6 1 5
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. SK Telecom T1 6 5 1 1. DAMWON Gaming 6 5 1
2. Fnatic 6 4 2 2. Invictus Gaming 6 4 2
3. Royal Never Give Up 6 3 3 3. Team Liquid 6 3 3
4. Clutch Gaming 6 0 6 4. ahq e-Sports Club 6 0 6

Harmonogram
12 października
14:00 Fnatic 0:1 SK Telecom T1 BO1
15:00 Royal Never Give Up 1:0 Clutch Gaming BO1
16:00 Invictus Gaming 1:0 ahq e-Sports Club BO1
17:00 DAMWON Gaming 0:1 Team Liquid BO1
18:00 J Team 1:0 FunPlus Phoenix BO1
19:00 GAM Esports 0:1 Splyce BO1
13 października
14:00 SK Telecom T1 1:0 Royal Never Give Up BO1
15:00 Fnatic 1:0 Clutch Gaming BO1
16:00 Team Liquid 0:1 Invictus Gaming BO1
17:00 ahq e-Sports Club 0:1 DAMWON Gaming BO1
18:00 Griffin 0:1 G2 Esports BO1
19:00 Cloud9 1:0 Hong Kong Attitude BO1
14 października
15:00 Invictus Gaming 0:1 DAMWON Gaming BO1
16:00 ahq e-Sports Club 0:1 Team Liquid BO1
17:00 FunPlus Phoenix 1:0 Splyce BO1
18:00 J Team 0:1 GAM Esports BO1
19:00 Griffin 1:0 Hong Kong Attitude BO1
20:00 G2 Esports 1:0 Cloud9 BO1
15 października
15:00 Royal Never Give Up 1:0 Fnatic BO1
16:00 Clutch Gaming 0:1 SK Telecom T1 BO1
17:00 FunPlus Phoenix 1:0 GAM Esports BO1
18:00 Splyce 0:1 J Team BO1
19:00 Cloud9 0:1 Griffin BO1
20:00 Hong Kong Attitude 0:1 G2 Esports BO1
17 października
15:00 GAM Esports 0:1 FunPlus Phoenix BO1
16:00 J Team 0:1 Splyce BO1
17:00 GAM Esports 0:1 J Team BO1
18:00 Splyce 1:0 FunPlus Phoenix BO1
19:00 Splyce 1:0 GAM Esports BO1
20:00 FunPlus Phoenix 1:0 J Team BO1
21:00 FunPlus Phoenix 1:0 Splyce BO1
18 października
15:00 Griffin 1:0 Cloud9 BO1
16:00 G2 Esports 1:0 Hong Kong Attitude BO1
17:00 Hong Kong Attitude 0:1 Griffin BO1
18:00 Cloud9 0:1 G2 Esports BO1
19:00 Hong Kong Attitude 0:1 Cloud9 BO1
20:00 G2 Esports 0:1 Griffin BO1
21:00 G2 Esports 0:1 Griffin BO1
19 października
14:00 Royal Never Give Up 0:1 SK Telecom T1 BO1
15:00 Clutch Gaming 0:1 Fnatic BO1
16:00 SK Telecom T1 0:1 Fnatic BO1
17:00 Clutch Gaming 0:1 Royal Never Give Up BO1
18:00 SK Telecom T1 1:0 Clutch Gaming BO1
19:00 Fnatic 1:0 Royal Never Give Up BO1
20 października
14:00 ahq e-Sports Club 0:1 Invictus Gaming BO1
15:00 Team Liquid 0:1 DAMWON Gaming BO1
16:00 Team Liquid 1:0 ahq e-Sports Club BO1
17:00 DAMWON Gaming 1:0 Invictus Gaming BO1
18:00 DAMWON Gaming 1:0 ahq e-Sports Club BO1
19:00 Invictus Gaming 1:0 Team Liquid BO1

Faza play-off

Ćwierćfinały Półfinały Finał
DAMWON Gaming 1
G2 Esports 3
G2 Esports 3
SK Telecom T1 1
SK Telecom T1 3
Splyce 1
G2 Esports 0
FunPlus Phoenix 3
Griffin 1
Invictus Gaming 3
Invictus Gaming 1
FunPlus Phoenix 3
FunPlus Phoenix 3
Fnatic 1

Harmonogram
26 października

Ćwierćfinały

12:00 Griffin 1:3 Invictus Gaming BO5
17:00 FunPlus Phoenix 3:1 Fnatic BO5
27 października

Ćwierćfinały

12:00 SK Telecom T1 3:1 Splyce BO5
17:00 DAMWON Gaming 1:3 G2 Esports BO5
2 listopada

Półfinał

12:00 FunPlus Phoenix 3:1 Invictus Gaming BO5
3 listopada

Półfinał

12:00 SK Telecom T1 1:3 G2 Esports BO5
10 listopada

Finał

13:00 FunPlus Phoenix 3:0 G2 Esports BO5

Klasyfikacja końcowa

1. FunPlus Phoenix
2. G2 Esports
3-4. Invictus Gaming, SK Telecom T1
5-8. DAMWON Gaming, Fnatic, Griffin, Splyce
9-12. Cloud9, J Team, Team Liquid, Royal Never Give Up
13-16. ahq e-Sports Club, Clutch Gaming, GAM Esports, Hong Kong Attitude
17-20. Isurus Gaming, Lowkey Esports, Royal Youth, Unicorns of Love
21-24. DetonatioN FocusMe, Flamengo eSports, MAMMOTH, MEGA

Transmisja

Polskojęzyczna transmisja Worlds 2019 będzie dostępna na kanałach Polsat Games na YouTube oraz Twitchu. Anglojęzyczną transmisję prowadzić będzie natomiast oficjalny kanał Riot Games na Twitchu.

Tagi: , , , , , ,