Counter-Strike: Global Offensive

Polska Liga Esportowa – PGE Grupa Mistrzowska

Maciej Petryszyn28.08.2022, godz. 18:38
fot. Polska Liga Esportowa

Informacje

Nazwa Polska Liga Esportowa – PGE Grupa Mistrzowska
Data 28 września 2022
Miejsce faza grupowa online + finały lanowe
Gra CS:GO
Liczba uczestników 8
Pula nagród 352 000 zł
System faza grupowa + faza pucharowa

Uczestnicy

Team ESCA Gaming

FurryFury Ungentium

Illuminar Gaming

Impression

Klameczka Sidney morelz JERY
bajmi m4tthi mASKED soki
Ex1st Prism reatz ANeraX
hotd0g GruBy TOAO Fokusss
Flayy ponczek EXUS Crityourface
Luz (trener) Niels (trener)

M1 Gaming

MAD DOG’S PACT

PGE Turów Zgorzelec

ThunderFlash

suonko lunAtic baljs pawkoem
Frontsiderr bnox darko maku
discoStar Bielany kadziu Mride
g1elek azizz gRuChA asran
Bedi fr3nd noise sh3nanigan
splawik (trener)

Tabela

# Drużyna Bilans spotkań Bilans rund +/- rundy Punkty *
1. Illuminar Gaming 3 – 0 110 – 72 +38 29
2. Impression 0 – 5 111 – 185 -74 29
3. ThunderFlash 4 – 1 163 – 127 +36 28
4. MAD DOG’S PACT 3 – 2 172 – 166 +6 28
5. FurryFury Ungentium 3 – 1 130 – 104 +26 27
6. PGE Turów Zgorzelec 2 – 2 180 – 185 -5 21
7. Team ESCA Gaming 2 – 2 162 – 160 +2 19
8. M1 Gaming 1 – 4 151 – 180 -29 16

Na liczbę punktów składają się wyniki osiągnięte zarówno wiosną, jak i jesienią.

Faza ligowa


1. kolejka
28 września
16:00 Team ESCA Gaming 2:1 Impression Nuke 16:5
Ancient 14:16
Vertigo 16:4
19:00 M1 Gaming 0:2 PGE Turów Zgorzelec Nuke 12:16
Ancient 9:16
30 września
16:00 MAD DOG’S PACT 0:2 ThunderFlash Ancient 6:16
Nuke 10:16
19:00 Illuminar Gaming 2:0 FurryFury Ungentium Dust2 16:8
Overpass 16:6

2. kolejka
5 października
19:00 PGE Turów Zgorzelec 0:2 ThunderFlash Ancient 9:16
Vertigo 14:16
7 października
16:00 M1 Gaming 1:2 FurryFury Ungentium Dust2 19:17
Nuke 5:16
Ancient 17:19
19:00 ThunderFlash 2:0 Impression Nuke 16:8
Mirage 16:14

3. kolejka
12 października
16:00 M1 Gaming 0:2 Illuminar Gaming Dust2 11:16
Mirage 12:16
14 października
16:00 PGE Turów Zgorzelec 2:1 Impression Vertigo 16:11
Inferno 11:16
Ancient 16:7
19:00 Team ESCA Gaming 1:2 MAD DOG’S PACT Ancient 22:20
Nuke 9:16
Inferno 8:16

4. kolejka
19 października
16:00 Team ESCA Gaming 1:2 M1 Gaming Mirage 6:16
Ancient 16:14
Nuke 16:10
19:00 PGE Turów Zgorzelec 1:2 MAD DOG’S PACT Vertigo 25:21
Ancient 8:16
Nuke 12:16
21 października
16:00 ThunderFlash 1:2 Illuminar Gaming Mirage 8:16
Ancient 16:14
Nuke 11:16
19:00 FurryFury Ungentium 2:0 Impression Dust2 16:8
Mirage 16:4

5. kolejka
26 października
16:00 FurryFury Ungentium 2:0 MAD DOG’S PACT Dust2 16:8
Ancient 16:11
19:00 Impression 0:2 MAD DOG’S PACT Inferno 9:16
Ancient 9:16
28 października
16:00 Team ESCA Gaming 2:1 PGE Turów Zgorzelec Vertigo 16:9
Ancient 13:16
Nuke 16:12
19:00 ThunderFlash 2:0 M1 Gaming Nuke 16:10
Dust2 16:10

Faza pucharowa

TBA

Klasyfikacja końcowa

1. 110 000 zł
2. 55 000 zł
3. 40 000 zł
4. 35 000 zł
5-6. 30 000 zł
7-8. 26 000 zł

Transmisja

Transmisja z meczów PGE Grupy Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej wraz z polskim komentarzem dostępna będzie na oficjalnym kanale PLE na Twitchu.