fot. ESL

fxy0 znalazł nowy zespół

Kolejny ze zbanowanych przez Valve graczy wraca do aktywnej gry! Po decyzji DreamHacka i ESL o odwieszeniu zawodników, którzy w przeszłości ustawiali mecze, na scenę wrócił Joey „fxy0” Schlosser, który swoją karierę wznowi w zespole MeMyself&I.

24-letni Schlosser tym samym jest trzecim byłym reprezentantem Epsilon, który postanowił skorzystać z prezentu, jaki niedawno sprawili DreamHack i ESL. Wcześniej powrót do aktywnej gry zapowiedzieli Morgan „B1GGY” Madour i Kevin „Uzzziii” Vernel, którzy obecnie występują w Syndicate.

fxy0 w ekipie MeMyself&I zajął miejsce Léonarda „Smyliego” Michelino i od dziś będzie występować u boku chociażby byłego strzelca PENTA Sports – Davida „Davidp” Prinsa. – Po tym, jak ESL/ESEA i DreamHack postanowili odwiesić fxn0, ten zgłosił się do nas, a my z miejsca przygarnęliśmy do składu – mówi menadżer zespołu, Pierre „ptikrazy” Leplat. – Nie musiał on potwierdzać swoich umiejętności, a jego wkład w grę także poza serwerem mówi sam za siebie. Leplat dodał, że obecnie jego ekipa przygotowuje się przede wszystkim do ESL Major League Winter i ESEA Main.

 Skład Memyself&I:

  • David „Davidp” Prins
  • Mathieu „LaAw” Plantin
  • Lucas „Lucky” Chastang
  • Charles „CREA^” Beauvois
  • Joey „fxy0” Schlosser

Oprócz wspomnianych byłych zawodników Epsilon, kariery w końcu odwiesić mogli także eks-reprezentanci iBUYPOWER. Więcej o powołanej przez Sama „DaZeDa” Marine’a drużynie GX przeczytacie w tym miejscu.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Startują zapisy do kwalifikacji do ESL One Hamburg 2017

Już 28-29 października odbędzie się pierwszy turniej kategorii Dota 2 Major w nadchodzącym sezonie. W zawodach weźmie udział osiem drużyn, w tym dwie...