Fnatic Klaj - IEM Katowice 2016
fot. ESL/Adela Sznajder

Klaj w Movistar Riders. Szwed w drużynie z dwoma Polakami

Hiszpańskie Movistar Riders poszerzyło swoje szeregi o kolejnego zawodnika. Do zespołu Jakuba „Cinkrofa” Rokickiego i Michała „Roisona” Dubiela dołączył Johan „Klaj” Olsson. Dla szwedzkiego wspierającego będzie to pierwsza okazja do wykazania się na Półwyspie Iberyjskim. Ponadto raz jeszcze będzie on współpracował z Luisem „Deilorem” Sevillą, który również pracuje w Movistar Riders. Hiszpan jest bardzo podekscytowany możliwością wznowienia współpracy z Olssonem.

Nowy nabytek Movistar Riders jest z pewnością znany entuzjastom europejskiej sceny LoL-a. Swój debiut w EU LCS zaliczył w lutym 2016 roku, kiedy dołączył do Fnatic. W pierwszym składzie brytyjskiej organizacji grał do końca ówczesnej rundy wiosennej, jednak na dobre z Fnatic rozstał się dopiero w czerwcu tego roku. Na letni split Szwed dołączył do PSG eSports, jednak po kolejnej nieudanej rundzie w wykonaniu paryskiej formacji postanowiła ona zawiesić dywizję LoL-a. Ostatnimi czasy Klaj ponownie współpracował z Fnatic jako asystent trenera podczas Worlds 2017.

Jego nowa drużyna po pięciu kolejkach SuperLigi Orange zajmuje drugie miejsce tuż za Giants Only The Brave. Kolejny mecz Movistar Riders rozegra 20 listopada, a rywalem formacji Klaja będzie trzecie w tabeli Mad Lions. Więcej informacji o rozgrywkach SLO znajdziecie na oficjalnej stronie zawodów.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AcilioN i tenzki oficjalnie formują MANS NOT HOT

O MANS NOT HOT zrobiło się głośno kilkanaście dni temu, gdy teoretycznie anonimowa drużyna dotarła aż do półfinału zamkniętych eliminacji do DreamHack...