fot. Blizzard

Kolejny przypadek account sharingu w Shanghai Dragons. Tym razem ukarany trener

Account sharing to przypadłość, która ostatnimi czasy wyraźnie doskwiera Shanghai Dragons. Jeszcze w grudniu karę za korzystanie z nie swoich kont poniosło dwóch członków składu, teraz natomiast winnym tego typu zachowań uznano również szkoleniowca formacji, Chena „U4” Congshana.

Jak dowiedziało się ESPN, U4 miał udostępniać swoje konto, by piąć się w rankingach, a także ćwiczyć grę innymi niż zwykle postaciami. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że account sharing stoi w sprzeczności z regulaminem określonym przez Blizzard. O następstwach takiego zachowania dobitnie przekonał się niedawno Kim „Sado” Su-min z Philadelphia Fusion, który za boosting został zawieszony aż na trzydzieści spotkań!

Na ten moment twórcy Overwatcha nie zdecydowali się odnieść do sytuacji Congshana. Nie oznacza to jednak, że niepożądane zachowanie ujdzie mu na sucho – trener otrzymał karę bezpośrednio z rąk włodarzy Shanghai Dragons, którzy nałożyli na niego grzywnę w wysokości ok. 9,25 tysięcy dolarów. Przypomnijmy, że kilka tygodni temu za podobne zachowanie zapłacić musieli również Fang „Undead” Chao oraz Liu „Xushu” Junjie (więcej na ten temat pod tym adresem).

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

peacemaker: Nie będę hipokrytą – pieniądze są ważne. Ale TyLoo nie chciało rozmawiać

Kurz po niedawnej decyzji TyLoo jeszcze nie odpadł. Przypomnijmy, że chińska formacja zmuszona była wycofać się z udziału w ELEAGUE Major Boston 2018...