W przerwie od CS-owej rywalizacji na najwyższym poziomie zmian dokonują nie tylko europejskie, ale także północnoamerykańskie ekipy. Według plotek już niedługo roszady dokona również Team Liquid, z którym ma pożegnać się Jonathan "EliGE" Jablonowski.

Jak donosi Jarek "DeKay" Lewis, amerykański zawodnik miał dojść do porozumienia z dotychczasowym pracodawcą, co pozwoliłoby mu na transfer do nowej drużyny. EliGE miałby dołączyć do ekipy, której częścią mają być byli zawodnicy iBUYPOWER, którzy zostali niedawno odbanowani przez ESL i ESEA - swag, AZK i DaZeD.

Jeśli EliGE faktycznie połączyłby swoje siły ze wspomnianą wcześniej trójką, to znacznie ograniczona zostałaby liczba turniejów, w których mógłby brać udział. Należy bowiem pamiętać, że ESL i ESEA to jedyni organizatorzy, którzy postanowili dopuścić ukaranych niegdyś graczy do swoich rozgrywek.

Na chwilę obecną sprawę zdecydował się skomentować wyłącznie DaZeD. Sam Marine umieścił na Twitterze wpis sugerujący, że EliGE tylko pomagał jego drużynie w treningach.