Przed nami ostatni dzień finałów lanowych 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends. Już dziś dowiemy się nie tylko tego, kto stanie na najniższym stopniu podium, ale co najważniejsze, kto ostatecznie sięgnie po tytuł ESL Mistrza Polski.

Zaprzęg VS
10:15
Bo3
Katastrofa Awionetki

Na początek czeka nas starcie o 3. miejsce ESL MP, w którym zmierzą się Zaprzęg oraz Katastrofa Awionetki. Obie formacje uległy swoim półfinałowym przeciwnikom w trzech bardzo jednostronnych rozgrywkach, tym razem jednak spodziewamy się niesamowicie wyrównanej batalii. Zarówno Zaprzęg, jak i Katastrofa Awionetki są ekipami złożonymi z młodych, lecz strasznie utalentowanych zawodników, dlatego też możemy być pewni, że będzie to zażarta walka.

Illuminar Gaming VS
13:00
Bo5
Pompa Team

Następnie, o godzinie 13:00, na głównej scenie łódzkiej Atlas Areny rozstrzygnięty zostanie wielki finał 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski, w którym w szranki staną Illuminar Gaming oraz Pompa Team. Dla entuzjastów polskiej sceny ten mecz zdecydowanie jest najważniejszym i najciekawszym spotkaniem ostatnich miesięcy. Obie formacje nie mają sobie równych na rodzimym podwórku, przez co w drodze do finału gromiły każdego napotkanego przeciwnika. Teraz czeka je ostateczne starcie, dzięki któremu dowiemy się, kto na ten moment jest najlepszy w Polsce.

Finałowe spotkanie pomiędzy Illuminar Gaming a Pompa Teamem rozpocznie się o godzinie 13:00. Mecz o 3. miejsce, w którym zagra Zaprzęg oraz Katastrofa Awionetki, rozstrzygnięty zostanie poza streamem. Transmisja z wielkiego finału 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski w LoL-a będzie dostępna na kanale ESL.TV Polska. Zapraszamy również do naszej relacji tekstowej, w której znajdziecie więcej szczegółowych informacji na temat ESL MP.