Royal Never Give Up i SK telecom T1 rozpoczną półfinały tegorocznych Mistrzostw Świata w League of Legends. Spotkanie tych formacji zaplanowane jest już na godzinę 9:30 czasu polskiego. Rywalizacja o wielki finał na Stadionie Narodowym w Chinach, toczyć będzie się w Shanghai Oriental Sports Center. Zwycięzca dzisiejszego pojedynku zmierzy się z lepszym z meczu Team WE vs Samsung Galaxy. Wszystkie starcia rozegrane zostaną w systemie best of five (do trzech wygranych gier).

Półfinał#1 - Sobota, 28 października
9:30 Royal Never Give Up vs SK telecom T1 Bo5
Półfinał #2 - Niedziela, 29 października
8:30 Team WE vs Samsung Galaxy Bo5

Dla przypomnienia - SK telecom T1 w ćwierćfinale spotkało się z Misfits Gaming. Europejski skład był o krok od sprawienia sensacji. Ostatecznie jednak ekipa Fakera triumfowała 3:2 i awansowała do kolejnej fazy. Z kolei Royal Nerer Give Up zmierzyło się z innymi reprezentantami Europy - Fnatic, w końcowym rozrachunku zwyciężając 3:1.

Dalsze zmagania tych ekip w drodze po Mistrzostwo Świata śledzić można w ESL.TV Polska. Podczas polskiej transmisji, której partnerem jest Seagate, pojawią się między innymi: Michał "Avahir" Kudliński, Fryderyk "Veggie" Kozioł czy Wojciech "Tabasko" Kruza. Stream dostępny będzie pod tym adresem.