Wczoraj poznaliśmy pierwszego finalistę Worlds 2017. Po bardzo zaciętej serii SK telecom T1 zwyciężyło ostatecznie Royal Never Give Up i stanie przed szansą zdobycia trzeciego z rzędu tytułu mistrza globu. Jego rywala w walce o ten zaszczytny tytuł poznamy w przeciągu kilku najbliższych godzin. O 8:30 startuje bowiem drugi półfinał, w którym skonfrontują się Samsung GALAXY oraz Team WE.

Półfinał #2 - Niedziela, 29 października
8:30 Team WE VS Samsung GALAXY Bo5

Choć xiye i kompani zagrają przed własną publicznością, która z pewnością będzie wspierać reprezentantów lokalnej sceny w walce o finał, to chyba jedyny atut, jakim może się pochwalić Team WE. Samsung GALAXY jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Swoją siłę SSG pokazało chociażby w ćwierćfinale, gdzie bez przeszkód wyeliminowało mistrzów LCK – Longzhu Gaming. Raczej trudno oczekiwać, że trzecia drużyna Chin będzie dla podopiecznych Edgara szczególnym wyzwaniem.

Przeczytaj zapowiedź tego półfinału!

Drugi półfinał Worlds 2017 będziecie mogli obejrzeć standardowo w ESL.TV Polska. W związku ze zmianą czasu na zimowy transmisja rozpocznie się już o godzinie 8:30. Więcej informacji na temat Mistrzostw Świata sezonu 2017 znajdziecie w naszej relacji tekstowej.