Wczoraj Samsung GALAXY zapisało się w historii League of Legends, pokonując SK telecom T1 w finale Worlds 2017. Dzisiaj emocje zdążyły już przygasnąć, a do zawodników SSG dotarło już pewnie, że zostali mistrzami świata. Oprócz Pucharu Przywoływacza, który będzie im o tym przypominał, oraz nagrody pieniężnej podopieczni koreańskiego giganta technologicznego otrzymają również wirtualną nagrodę – skórki mistrzowskie do użycia w grze.

Jak informuje chiński serwis PentaQ, większość zawodników już zdecydowała, skórki jakich bohaterów chce otrzymać. Spośród graczy wyjściowej piątki tylko Ambition nie wybrał jeszcze swojego czempiona. Tak przedstawiają się wybory nowych mistrzów świata:

Pozycja Zawodnik Wybrany bohater
Top Lee "CuVee" Seong-jin Gnar
Jungle Kang "Ambition" Chan-yong TBA
Mid Lee "Crown" Min-ho Taliyah
Bot Park "Ruler" Jae-hyuk Xayah
Support Lee "CoreJJ" Seung-ju Rakan
Jungle (sub) Kang "Haru" Min-seung Rengar

Na chwilę obecną nie wiadomo, czy dla trenera formacji, Choia "Edgara" Woo-beoma również przygotowany jest jakiś wirtualny upominek, tak jak miało to miejsce przy produkcji skórek za MŚ 2016.

Dla większości wybranych czempionów będzie to pierwsza skórka mistrzowska, jaką otrzymają. Wyjątkiem jest Rengar, który ma na koncie już jedną taką skórkę. Na jego wybór zdecydował się w 2014 roku Choi "DanDy" In-kyu, ówczesny gracz... Samsung White, czyli jednej z formacji pod banderą Samsunga.