W krótkim wywiadzie udzielonym InvenGlobal.com, Kang "Ambition" Chan-yong stwierdził, że chciałby, aby jego skórka za wygranie tegorocznych Mistrzostw Świata powstała do Jarvana IV, jednej z najczęściej granych postaci w ówczesnej mecie.

Obecny Mistrz Świata był jednym z najbardziej wyróżniających się graczy podczas całego turnieju. Mimo to, nie udało mu się zdobyć tytułu najlepszego zawodnika podczas finału. Ambition stwierdził, że tak naprawdę nie interesuje go to, komu uda się zapisać w historii jako zdobywca MVP podczas finału. Dodatkowo przyznał, że był niemalże w stu procentach pewny, że wraz z Samsung Galaxy uda mu się sięgnąć po drugi tytuł dla organizacji, gdyż w trakcie pierwszej gry wyczuł, że są na wyższym poziomie niż SK telecom T1.

Koreańczyk podzielił się także swoimi odczuciami co do wyboru postaci, która otrzyma skórkę reprezentującą jego postać w grze. – Cały czas się nad tym zastanawiam. W dżungli jest tak dużo czempionów, które otrzymały już mistrzowskiego skina. Nawet jeśli Jarvan już takiego otrzymał, to chciałbym, aby to właśnie on go dostał. Idealnie do mnie pasuje – skomentował sprawę jungler Samsung Galaxy.

Tuż po zakończeniu Mistrzostw Świata pojawiło się wiele plotek na temat tego, którzy bohaterowie mogliby otrzymać tematyczne skórki na pamiątkę zwycięstwa SSG. Głośną dyskusję wywołała decyzja postawienia na Rengara przez rezerwowego gracza SSG, Kanga „Haru” Min-seunga, choć on już takową posiada, nawiązującą w dodatku do poprzedniego triumfu Samsung Galaxy White w 2014 roku. Więcej informacji na temat mistrzowskich skórek znajdziecie w tym miejscu.