Wczoraj poznaliśmy ostateczną listę drużyn, które zagrają w NA LCS 2018. Wśród nich znalazło się także FlyQuest eSports, które w północnoamerykańskiej lidze figuruje od początku wiosennego splitu bieżącego roku. Organizacja nie zamierzała długo zwlekać i od razu ogłosiła, że wspierającym ekipy na nadchodzący sezon będzie William "Stunt" Chen.

Stunt pojawił się po raz pierwszy w NA LCS w czwartym tygodniu wiosennej rundy, kiedy to zastąpił Xpeciala w Teamie Dignitas. Niemniej jednak jego występy nie były na tyle dobre, aby zająć miejsce weterana amerykańskiej sceny w składzie na stałe. Szansę na aktywne uczestnictwo w rozgrywkach ligowych otrzymał dopiero w marcu od Phoenix1, lecz i tam ostatecznie został wygryziony przez Shady'ego. Koniec końców Stunt znalazł się w Immortals, gdzie był zastępczym wspierającym aż do końca letniego splitu NA LCS 2017.

Co zaś się tyczy jego nowego domu, czyli FlyQuest eSports, to interesującym jest fakt, że w oficjalnym poście na Twitterze organizacja zasugerowała, iż skompletowała już skład dolnej alejki. To mogłoby znaczyć, że na pozycji marksmana nadal będziemy oglądać zobowiązanego kontraktem aż do 2019 roku WildTurtle'a, natomiast LemonNation nie będzie dłużej pełnił funkcji wspierającego. Prawdopodobnym jest również to, że LemonNation znów zostanie szkoleniowcem.