Kilka dni temu Vlаdуslаv "bondik" Nеchуроrchuk powrócił do HellRaisers po trzymiesięcznym wypożyczeniu do TyLoo. Wydawało się, że HR ponownie czeka go ławka rezerwowych, ale już na miejscu czekała na niego niespodzianka – okazało się, że Ukrainiec został przywrócony do podstawowego składu drużyny.

24-latek zajmie miejsce Kristjana "FejtZa" Allsaara, który przez ostatnie tygodnie był testowany. Estończyk w tym czasie wystąpił wraz z zespołem m.in. na StarLadder i-League Shanghai Invitational 2017 oraz lanowych finałach 6. sezonu ESL Pro League. Ostatecznie jednak nie był on w stanie na dobre znaleźć swojego miejsca w ekipie i wszystkie strony zdecydowały się rozstać.

Przede wszystkim chciałbym podziękować Kristjanowi za wspólnie spędzony w HellRaisers czas. Wielokrotnie okazywał się dla nas pomocy – przyznał w oświadczeniu lider drużyny, Kirill "ANGE1" Karasiow. – Niestety jednak musimy podążyć w różnych kierunkach, gdyż nie byliśmy w stanie powierzyć FejtZowi roli, w której czuł się najlepiej. Poleciłem mu, by znalazł sobie zespół, który poszukuje gracza potrafiące ustrzelić 30 fragów, niezależnie od tego czy będzie korzystać z AK-47, czy też z AWP. Z kolei bondik kolejny raz udowodnił nam, że jest zawodnikiem klasy światowej i mam szczerą nadzieję, że jego przygoda w HellRaisers dopiero się rozkręca – dodał.

Nеchуроrchuk trafił do HR w kwietniu 2016 roku, wcześniej grają m.in. w Amazing Gaming oraz FlipSid3 Tactics. Wraz z ukraińską organizacją udało mu się w ubiegłym roku awansować na ELEAGUE Major Atlanta 2017, ale kilka miesięcy później stał się zbędny i odesłano go na ławkę rezerwowych. Krótko po tymczasowo usługi bondika zapewniło sobie TyLoo i zapewne nie żałowało tego, bo do właśnie przy jego pomocy formacji tej udało się awansować na pierwszego w tym roku Majora, z udziału w którym ostatecznie i tak zrezygnowała.

W tej sytuacji skład HellRaisers prezentuje się następująco:

  • Kirill "ANGE1" Karasiow
  • Bence "DeadFox" Böröcz
  • Özgür "woxic" Eker
  • Issa "ISSAA" Murad
  • Vladyslav "bondik" Nechyporchuk
  • Ivan "Johnta" Shevcov – trener