Jedna z najlepszych formacji na europejskiej scenie Dota 2, OG ogłosiła kolejne zmiany w składzie. Z drużyną pożegnali się Tal "Fly" Aizik i Gustav "s4" Magnusson, którzy od teraz reprezentować będą barwy Evil Geniuses. Razem z tą smutną dla fanów wiadomością ćwierćfinalista ESL One Birmingham oznajmił również, że nie zagra na China Dota2 Supermajor i wykorzysta ten czas w celu przebudowy zespołu i przygotowania do europejskich kwalifikacji do The International 8.

s4
Gustav "s4" Magnusson
Chciałbym podziękować każdemu, kto był częścią OG. Ostatnie dwa lata ciężkiej pracy i sukcesów były bardzo trudne ale zarazem bardzo nagradzające. Jest mi przykro, lecz jednocześnie jestem podekscytowany tym, co przyniesie przyszłość. Życzę OG wszystkiego dobrego, walczcie!

Fly Dota
Tal "Fly" Aizik
Z ciężkim sercem ogłaszam odejście z OG. Ostatnie lata razem były najlepszymi w moim życiu, mogąc poznać niesamowitych ludzi i z nimi pracować. Wygrana łącznie 4 Majorów Valve i walka w wielu turniejach są momentami, których nie zapomnę do końca życia. Nie mogę w pełni podziękować wszystkim, którzy wspierali mnie i OG w ciągu tej podróży. Życzę im samych sukcesów. #DreamOG

Fly grał pod banderą OG od samego początku tej formacji, czyli października 2015 roku. Dziesięć miesięcy później w drużynie dokonano potrójnej roszady, a jedną z nowych twarzy był s4. Od tego momentu ta sama czwórka zawodników grała przez niemal cały kolejny rok, a jedynym niestałym punktem był jej midlaner. W końcu jednak na zmianę klubowych barw zdecydowała się dwójka wieloletnich zawodników, wliczając w to kapitana formacji.

Obecny skład OG:

OG Johan "N0tail" Sundstein
Sébastien "7Mad" Debs
Jesse "JerAx" Vainikka
Sébastien "7Mad" Debs (trener)

Na chwilę obecną nie wiadomo, ani kto zajmie miejsce obydwu zawodników w OG, ani kto zastąpi zespół 7Mada na Supermajorze. Jeden z jego organizatorów, Perfect World oznajmił, że takowej informacji będziemy mogli się spodziewać w przeciągu najbliższych dni.

Więcej o rozstaniu Fly'a i s4 z dotychczasową ekipą przeczytacie w oświadczeniu zespołu.