Organizacja Atlantic.gg ogłosiła nowy skład Counter-Strike: Global Offensive. Od teraz w jej barwach występować będzie miksowy skład Punchliners, w którym doszło jednak do jednej zmiany. Poza ekipą, jak można się było spodziewać, znalazł się bowiem Kamil "LUULIGUZMAN" Pala, który obecnie gra w Pompa Teamie.

Wśród zawodników Atlantic.gg zobaczymy wiele znanych na polskiej scenie twarzy. Niektórzy z zakontraktowanych graczy w przeszłości reprezentowali barwy m.in. Off-Mode czy Solaris Esports. Od pewnego czasu zespół gra także w lidze ESEA Intermediate i jest na dobrej drodze do awansu do ESEA Advanced. – Darzymy chłopaków ogromnym zaufaniem, wierzymy w ich umiejętności. Jestem przekonany, że w niedalekiej przyszłości pokażą, na co ich stać – mówi Patryk Łukjanowicz, współwłaściciel Atlantic.gg. – Zawsze dążyłem do tego, by skupiać w ramach Atlantic osoby pełne energii, chęci i szacunku do pracy każdego, kto przyczynia się do rozwoju projektu. Atmosfera jest wręcz idealna nie pozostaje nam nic innego, jak wykazać się cierpliwością, trzymać kciuki za sukcesy nowego zespołu i kontynuować naszą ciężką pracę – to już z kolei słowa Leszka Cielmy, założyciela organizacji.

Ze składem Punchliners pożegnał się Kamil "Luuliguzman" Pala, który kilka dni temu ponownie dołączył do Pompa Teamu. W jego miejsce wszedł Kamil "krytyq" Dudek, który wcześniej reprezentował barwy m.in. Solaris Esports. Oprócz niego do zespołu dołączy analityk, Dominik "Dommin" Słowik. – Od samego początku otrzymujemy od organizacji wszystko, co pozwala nam na prężny rozwój. Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości reprezentowania drużyny Atlantic. Mamy nadzieję na pokazanie naszych umiejętności na nadchodzącym turnieju w Olsztynie – OGA Puchar Polski – przyznał jeden z nowych graczy, Kamil "Kadil" Woźniak.

Nowy skład Atlantic.gg prezentuje się następująco:

  • Konrad “FENON” Srębacz
  • Kamil “Kadil” Woźniak
  • Marcin “devo” Sobczak
  • Kamil “krytyq” Dudek
  • Konrad “qater” Ślusarz