Zakończył się showmatch CS:GO Asia Championships, w którym zawodnicy z Azji zmierzyli się z europejskimi graczami, w tym z Jarosławem "pashąBicepsem" Jarząbkowskim. Składy obu ekip zostały wyłonione w głosowaniu, które było dostępne na stronie internetowej organizatora.

Team East 9 : 16 Team West

(CS:GO Asia Championships - showmatch)
9 7 Dust2 8 16
2 8

SKŁADY DRUŻYN
somebody s1mple
BnTeT f0rest
DD pashaBiceps
AttackeR ScreaM
Summer GeT_RiGhT

Rozgrywka na Duście2 przebiegła bez zaskoczeń. Co prawda początkowo lepiej radzili sobie Azjaci, lecz dość szybko Europejczycy przejęli pałeczkę. Pomimo wielu problemów, zachodni zespół uzyskał minimalne prowadzenie 8:7 przed zamianą stron.

W drugiej części pojedynku mogliśmy zaobserwować całkowitą dominację ekipy Jarosława "pashyBicepsa" Jarząbkowskiego, która nie dawała żadnych szans swoim rywalom. Choć ScreaM i spółka uzbrojeni tylko w Negevy przegrali przedostatnią rundę, to chwilę później już z pełnym arsenałem zespół z Polakiem w składzie ruszył do ataku i na konto graczy ze Starego Kontynentu wpadł 16. punkt.

Niestety, nasz rodak grający w tym showmatchu miał najgorsze statystyki ze wszystkich jego uczestników. pashaBiceps zakończył grę z czternastoma fragami, podczas gdy najgorsi zawodnicy przeciwników mieli ich piętnaście.

Już jutro o 5:00 rano Virtus.pro zmierzy się z TyLoo w półfinale CS:GO Asia Championships 2018. Spotkanie to z angielskim komentarzem będzie można obejrzeć na oficjalnym kanale PGL na Twitchu. Po więcej informacji na temat turnieju zapraszamy do naszej relacji tekstowej.