STS
Crazy
fot. ESL

Shlatan nowym dżunglerem Illuminar Gaming? CrAzY w Teamie-LDLC?

Zaledwie tydzień minął od odejścia Mateusza „Kikisa” Szkudlarka oraz Fryderyka „Veggiego” Kozioła z najsilniejszej drużyny League of Legends naszego kraju, czyli Illuminar Gaming. Parę dni po odejściu jednego z najbardziej utalentowanych dżunglerów w Europie pojawiły się plotki o rzekomym testowaniu przez pozostałą część zespołu dwóch różnych zawodników na jego miejsce. Zgodnie z naszymi źródłami następca […]

Zaledwie tydzień minął od odejścia Mateusza „Kikisa” Szkudlarka oraz Fryderyka „Veggiego” Kozioła z najsilniejszej drużyny League of Legends naszego kraju, czyli Illuminar Gaming. Parę dni po odejściu jednego z najbardziej utalentowanych dżunglerów w Europie pojawiły się plotki o rzekomym testowaniu przez pozostałą część zespołu dwóch różnych zawodników na jego miejsce.

Zgodnie z naszymi źródłami następca Kikisa w iHG ma zostać ogłoszony już na dniach, a będzie nim 17-letni Lucjan „Shlatan” Ahmad, którego nie tak dawno temu mogliśmy jeszcze oglądać w trykocie Pompa Teamu podczas finałów 3. sezonu Polskiej Ligi Esportowej. Młody zawodnik dopiero niedawno otrzymał szansę pokazania się u boku nieco bardziej doświadczonych zawodników, bowiem przed dołączeniem do PT przewijał się tylko przez drużyny, które nie osiągały zbyt dużych sukcesów na polskich turniejach. Mimo wszystko Shlatan najwidoczniej pokazał się z dobrej strony na testach w Illuminar, skoro już niebawem ma przywdziać niebieskie barwy.

Spory wpływ na decyzję zawodników oraz szkoleniowca Illuminar z pewnością miał także fakt, iż Adam „CrAzY” Fedoruk rzekomo otrzymał propozycję od rywalizującego na francuskiej scenie Teamu LDLC. Według informacji pozyskanych przez nasz portal reprezentant Teamu DPD nie zamierza pozostać w Polsce i spróbuje swoich sił we Francji. Warto w tym miejscu zaznaczyć także, iż w LDLC występuje kilka naprawdę znanych na europejskiej scenie LoL-a twarzy, takich jak np. Jérémy „Eika” Valdenaire, Amaury „Moopz” Minguerche czy też Danny „Dan Dan” Le Comte.

W zaistniałej sytuacji składy Illuminar Gaming oraz Teamu-LDLC prezentowałyby się następująco:

Marcin „IceBeasto” Lebuda Danny „Dan Dan” Le Comte
Lucjan „Shlatan” Ahmad Adam „CrAzY” Fedoruk
Sebastian „Sebekx” Smejkal Jérémy „Eika” Valdenaire
Paweł „Woolite” Pruski Markos „Comp” Stamkopoulos
Paweł „delord” Szabla Amaury „Moopz” Minguerche
Bartłomiej „VoV” Ryl Bora „YellOwStaR” Kim

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Przed nami drugi dzień IEM Shanghai, Virtus.pro walczy o życie

Po porażce z HellRaisers droga Virtus.pro do fazy pucharowej Intel Extreme Masters Shanghai 2018 znacznie się skomplikowała. Jeśli polska formacja nad...