Zwyroo nowym midlanerem ASUS ROG Army

Mamy czwartego Polaka w hiszpańskich rozgrywkach LVP SuperLiga Orange. Dziś barwy ASUS ROG Army przywdział jeden z najbardziej obiecujących polskich talentów, czyli Artur „Zwyroo” Trojan, który jeszcze do niedawna rywalizował w najważniejszej lidze Półwyspu Apenińskiego.

Zanim Trojan znalazł się we włoskich zmaganiach, mogliśmy śledzić jego poczynania na rodzimym podwórku. Midlaner przewijał się przez wiele polskich formacji takich jak Delusion Team Black czy też Egamink E-sport, jednakże w żadnej z nich nie udało mu się osiągnąć żadnych imponujących wyników. Mimo wszystko Polak został dostrzeżony przez występujące na włoskiej scenie iDomina eSports. Zespół Trojana również nie radził sobie nad wyraz dobrze, lecz zdołał wywalczyć sobie miejsce w play-offach PG Nationals 2018 Summer. Tam niestety iDomina odpadło już w pierwszej rundzie, ulegając inFerno eSports wynikiem 0:2.

Nowa ekipa Zwyroo zdecydowanie potrzebowała zmian, bowiem od samego początku 15. sezonu LVP SLO zdołała wygrać zaledwie jeden raz i zremisowała w aż ośmiu spotkaniach. ASUS ROG musi zdobyć jeszcze przynajmniej sześć punktów, aby znaleźć  się na premiowanej awansem do play-offów czwartej lokacie, a przecież okupujące ją obecnie KYIF prezentuje od kilku tygodni całkiem dobrą formę. Formacja polskiego midlanera będzie miała jednak szansę na zmniejszenie straty punktowej do Franka „Aesthetica” Norqvista i reszty, gdyż już jutro o godzinie 21:30 stanie z nimi w szranki na Summoner’s Rift.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ippon dołącza do tureckiego Team Cappadocia

Niemalże miesiąc temu polski dżungler, Bartosz "Ippon" Dzikowski, został odsunięty od głównego składu Penguins, który na co dzień rywalizuje w LVP Sup...