Beryl M762, nowy system kamery w TPP – co jeszcze zostanie dodane do PUBG?

Niecałe dwa tygodnie temu deweloperzy jednej z najpopularniejszych gier battle royale, PlayerUnknown’s Battlegrounds, wprowadzili do rozgrywki masę modyfikacji. Niemniej jak się okazuje producenci PUBG nie mają zamiaru długo zwlekać z poprawkami i kolejnymi udogodnieniami, bowiem dziś ujawnili szczegóły następnej sporej aktualizacji, która pojawi się na oficjalnych serwerach w najbliższych dniach.

Prawdopodobnie najciekawszą rzeczą, którą deweloperzy PUBG postanowili wprowadzić do gry, jest nowa broń – Beryl M762. Karabinek szturmowy polskiej produkcji, będzie pojawiał się na wszystkich mapach, a do strzelania z niego będziemy potrzebować amunicji 7,62 mm. Jak się pewnie domyślacie Beryl będzie zatem świetną, i w zasadzie jedyną, alternatywą dla AKM, gdyż będzie zadawał nieco słabsze obrażenia, lecz szybkość wystrzeliwania pocisków będzie większa. Co ciekawe będziemy mogli dołączyć do niego powiększony magazynek, chwyt, tłumik oraz lunetę.

Kolejną ważną zmianą będzie dodanie do gry skutera, którym będziemy mogli poruszać się wyłącznie na mapie Sanhok. W trybie mini royale nie znajdziemy już zatem żadnego innego motocyklu, oprócz wyżej wymienionego skutera. Nowy jednoślad będzie nieco wolniejszy od pozostałych modeli, które dostępne są na Erangel oraz Miramar, ale będzie się nieco lepiej prowadził.

Entuzjaści trybu TPP również doczekają się ciekawej zmiany. Deweloperzy PUBG postanowili umożliwić graczom wybór odnośnie pozycji kamery podczas strzelania. Od najnowszej aktualizacji grając w trybie TPP będziemy mogli ustawić kamerę według własnych upodobań i nie będziemy zmuszeni do strzelania z widoku zza prawego ramienia. Ponadto do gry zostanie dodane ustawienie, które pozwoli na to, by kamera automatycznie zmieniała pozycję w kierunku, w którym ostatnio się wychylaliśmy.

Ponadto w grze pojawi się także nieco bardziej przystępne i przejrzyste menu ustawień klawiszy. Oprócz tego przedmioty leżące na ziemi będą teraz bardziej widoczne, a to dlatego, że po skierowaniu na nie celownika ich kontury będą podświetlane. Więcej informacji na temat nadchodzącej aktualizacji znajdziecie w oficjalnym komunikacie w języku angielskim.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Fortnite Fun League Polska

Drugi dzień 3. kolejki Fortnite Fun League DUO Pro za nami, Kinguin na prowadzeniu

Za nami kolejny dzień trzeciej kolejki Fortnite Fun League DUO, a zmagania profesjonalistów stają się coraz bardziej zaciekłe. Wynika to z faktu, że o...